Sally Hansen, Creme Hair Remover For Face (Krem do usuwania włosów z twarzy)

Sally Hansen, Creme Hair Remover For Face (Krem do usuwania włosów z twarzy)

Krem do usuwania włosów z twarzy delikatnie i bezboleśnie usuwa włosy z twarzy, czyniąc skórę gładką i nawilżoną w ciągu kilku minut. Zawiera balsam z witaminą E i kolagen pielęgnujący skórę.

Podrażnia

To jest pierwszy produkt, który użyłam do usunięcia owłosienia z twarzy i niestety bardzo się zawiodłam. Trzymałam krem przez 3 minuty, a włoski nawet nie drgnęły. Według zaleceń ulotki potrzymałam go jeszcze 2 minuty i to był błąd. Bardzo podrażnił moją skórę, a do tego zostawił 3/4 włosów nienaruszonych (a większość z nich wcale nie była gruba). Do tego krem dołączony do depilatora sprawił, że skóa bardziej mnie piekła, a czerwone plamy utrzymywały mi się przez tydzień.
Jedynym plusem tego produktu jest zdecydowanie zapach - nie drażnił, był nawet przyjemny.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Dla mnie rewelacyjny

W kategorii kremów do usuwania włosów z twarzy, jest dla mnie bezkonkurencyjnym numerem jeden. Nigdy nie zdarzyło się, by mnie podrażnił, nadpalił czy spowodował wysyp krost. Usuwa włoski dokładnie, opóźnia ich odrost, oprócz tego jest bardzo wydajny. Mało tego - zdarzyło mi się używać go po terminie przydatności [niedopatrzenie], i po tym czasie również nie zrobił mi krzywdy.
Minusem jest dostępność - widziałam go tylko w bydgoskiej Sephorze i online. Ten waniliowy zapach też jest przereklamowany i w realu niezbyt przyjemny, ale to typowe dla takich kremów. Jak długo mi służy, tak będę mu wierna.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

działa ale!?

Krem działa bardzo dobrze, usuwa włoski z twarzy idealnie, ale...
-strasznie podrażnia
-skóra przez kilka dobrych godzin szczypie, piecze i jest czerwona
-pojawiają się wypryski
- zapach raczej nie najpiękniejszy
- i co najgorsze wloski bardzo szybko odrastają i są takie raczej ostre, i widoczne
Dobrze że krem był w promocji za 9 zł bo inaczej bardzo bym tego zakupu załowała, na twarz nie zastosuje go już nigdy, może do innych części ciała.
jeśli chodzi o depilacje twarzy totalna klapa, wracam do mojej pasty cukrowej!

Używam tego produktu od: użyłam go raz
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

jestem na nie

Jest to zwykły krem do depilacji twarzy tylko w ładnym opakowaniu, wcześnie używałam kremów tak do 10 zł i dawały lepszy efekt.

MINUSY
zostawia twardsze włoski
szybciej odrastają niz po zwykłym kremie
są twardsze
po 2 dniach od nałożenia pojawiają sie wypryski-radze nic z nimi nie robic to same znikają

w ulotce pisze żeby przez 2 godziny nie myć twarzy i nie kremować ja się zastosowałam -zmyłam tylko wacikiem krem i odczekałam 2 godziny i nie miałam podrażnień a koleżanka umyła buzię mydłem i miała czerwony wypalony ślad tak że radze się stosować dokładnie do ulotki

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

+ Usuwa wszystkie włoski
+ Mnie nigdy nie podrażnił
+ Dołączony balsam nawilżający
+ Bardzo wydajny

- Duże opakowanie, brak mniejszych - mam wrażenie, że nigdy całego nie zużyję

Zależy komu leży

Opinie wydaje po zastosowaniu na swojej skórze i skórze mojej mamy.
+cena w porównaniu do wydajności. Ale na pewno nikt nie zużyje całego opakowania do skonczenia się daty ważności, wiec nie wiem czy do końca jest to plus
+mniej uciążliwy do wąsika od plastrów
+łatwy w użyciu
+nie powstają krostki na wąsiku jak po plasterkach
+mojej skóry nie podrażnia natomiast nie ściąga wszystkich włosków

-moja skóra pos nosem jest taka szorstka w dotyku po zastosowaniu kremu
-skóra mojej mamy po 4 minutach była wypalona, czerwone piekące zdarte rany..
-śmierdzi, a pod noskiem taki zapach juz sam wpływa na psychikę
-nie jest skuteczny, usuwa tylko niektore wloski
-zbyt duże opakowanie

Nie używam go często gdyż nie jest tak skuteczny jakbym tego chciała.

katastrofa

Kupiłam ten krem owszem jest bardzo wydajny, to jest jego plus ale chyba jedyny..
minusów jest multum otóż śmierdzi, udy użyłam go pierwszy raz dostałam takiego podrażnienia, że schodziła mi skóra, włoski zaczęły rosnąć 1000 razy szybciej stały sie jeszcze ciemniejsze i zaczęły sie rozrastać, to był największy minus. ;/ Owszem włoski teraz łatwo wyrwać penseta ale jest to męczące i zajmuje sporo czasu. Zdecydowanie nie polecam, użytjesz raz będziesz musiala już zawsze dodatkowo włoski rozrastają się! ;/

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

polecam !!!

świetny produkt :) włoski znikają już po paru minutach (3-5 min).łatwo rozprowadza się i jest bardzo wydajny.generalnie same plusy,gdyby nie specyficzny zapach,który oczywiście da się znieść i lekkie podrażnienie skóry(które znika już na drugi dzień).
gorąco polecam.produkt naprawdę warty zainteresowania !!!

Używam tego produktu od: ciągle pierwsze opakowanie

Włoski usuwa w tempie natychmiastowym, ale zostawia mega podrażnienia. Nałożyłam krem i po 4 minutach włosków nie było.
Niestety twarz w stanie fatalnym, mam małe ranki ( a krem nałożyłam na minimalny czas podany na opakowaniu) po wykonaniu wczesniej testu na skórze, ale reakcja nie wystąpiła.

Twarz piecze, boli, zobaczymy co będzie jutro, ale chyba czeka mnie wizyta u dermatologa :(

Używam tego produktu od:dzisiaj

bardzo dobre rozwiązanie

Główną zaletą tego produktu jest jego skuteczność, bo już po 3-4 minutach można usunąć wszystkie włoski:) Mojej skóry ten krem nie podrażnia, ale po jego użyciu mam zawsze jakiś mały atak pryszczy (pewnie przez parafinę w składzie). No i przez to ma gwiazdkę mniej. Jest to jednak rozwiązanie super szybkie, bezbolesne i niedrogie, bo krem starcza na bardzo długo. Włoski zaczynaja odrastać pooowoli po kilku dniach, no ale to przecież nie wosk. Ogólnie bardzo polecam:)

Używam tego produktu od: rok

nie dla mnie!

Nie mam wąsów jak pewien poseł, ale te które są przynajmniej dla mnie są widoczne i wolałabym sie ich pozbyć. Miałam nadzieję, że produkt Sally Hansen będzie pomocny. Nic bardziej mylnego, po 8 minutach połowa włosów nadal była, ale bałam sie trzymać dłużej wobec zabraniających wykrzykników na ulotce. Tym bardziej, że po zastosowaniu przez kilka godzin skóra pozostawała czerwona. Wracam do wosku Joanny.

Używam tego produktu od:1 raz

100% skuteczności

Bardzo dobry produkt. Krem usuwa wszelkie zbędne włoski, na dość długi okres czasu. Troszkę dziwnie się nakłada, ponieważ jego konsystencja jest bardzo lekka. Po kilku minutach jest po wszystkim :)
Dołączony balsam też jest bardzo dobry, łagodzi leciutkie podrażnienie i sprawia, że skóra jest gładka. Ogólnie jetem bardzo zadowolona, gdyż całkowicie spełnił moje oczekiwania. Wydajności też nie mam nic do zarzucenia.