Avon, Naturals, Aloe & Avocado, Replenishing Face Cream (Intensywnie nawilżający krem do twarzy `Aloes i awokado`)

Krem oparty na kompleksie BioSeed, zawierającym ekstrakty z ziaren winogron, miodli indyjskiej, słonecznika, znanych ze swych niezwykłych właściwości odżywczych, nawilżających, kojących oraz ochronnych i antyrodnikowych. Zawiera ekstrakty z aloesu i awokado. Krem intensywnie nawilża skórę, koi, wygładza i odświeża.

Dobry krem

Ten krem jest dalej w ofercie Avonu!

Zalety:
-bardzo wydajny
-fajna konsystencja
-bardzo dobrze nawilża skórę
-skóra przy używaniu staje się gładka
-Przystępna cena :)
-nadaje się nawet do masażu twarzy ;)

Zapach nie zaliczam do wad, bo zły nie jest ale do zalet też nie dam bo tak średnio mi się spodobał.

Używam tego produktu od: używałam 5 lat temu

Mój klasyk, polecam :)

Używam go już od kilku lat, świetnie nawilża skórę, wystarczy go użyć 1 raz dziennie. Jest wydajny i ślicznie pachnie. A cena jak to w Avonie bardzo przystępna :)

Ilość zużytych opakowań: dużo :)

Dosyć ostry jak na okolice oczu

:)pachnie aloesem, kto go nie lubi niech się wytrzega tego kremu
:(nabłyszcza buzię choć nie tak bardzo jak brzoskwiniowy
:)jest lekki
:(pływa w opakowaniu
:)ekonomiczny
;P nawilża średnio
:(piecze po nim twarz i okolice oczu
:(opakowanie nie powala, a to dla mnie ważne

UWIELBIAM

nie mogę bez niego żyć:)

+ świetnie nawilża skórę na cały dzień
+nie przetłuszcza skóry
+nie uczula
+miły świeży zapach

minusów brak :)

Zbyt wodnisty, ale niezły

Zacznę od tego, że używałam go ok 3 lata temu. Skóra mi ogromnie schodziła przez leki na trądzik, a apteczne kremy mi ją dodatkowo ściągały. Nakładałam więc ogromne ilości avonowskiego kremu między smarowaniami wysuszającymi specyfikami. Nie wiem na ile takie obserwacje były winą kremu, a na ile leków ( to drugie myślę 90%), ale może ktoś jest w podobnej sytuacji to opiszę swoje doświadczenie :)
Skóra piekła na początku, ale przynajmniej trochę była nawilżona, bardziej go lubiłam niż ten polecony przez dermatologa, krem ma niestety zbyt wodnistą konsystencję jak dla mnie, opakowanie mi się połamało :/ Nie ściągał skóry, a za to plus ode mnie. Skóra dalej mi schodziła podczas tej kuracji, ale myślę, że czego bym nie używała tak by było, a w pewien sposób koił moją cerę i w jakimś stopniu pomagał przejść przez ten okres. Pamiętam jeszcze, że mimo ogromnych ilości nakładanych na buzię starczył mi na bardzo długo, aż mi się znudził :D

Używam tego produktu od: kilka miesięcy 3 lata temu

***

duże opakowanie, wydajny, przystępna cena,
ciężka, gęsta konsystencja, nawilża i natłuszcza raczej do skóry bardzo wysuszonej, nie podrażnia, najlepiej nakładać cieńką warstwę, grubsza długo się wchłania.

Używam tego produktu od:już nie używam

beznadziejny

Plusy:
:) lekka konsystencja;
:) wydajny;

Minusy:
:( zapach jest nieladny: jest bardzo intensywny i mnie drazni;
:( w ogole nie nawilza. cera jest po nim nadal wysuszona, sciagnieta, a do tego sie blyszczy;
:( wolno sie wchlania;
:( skora po jego uzyciu jest lepka w dotyku i swieci sie;
:( podraznia oczy, wiec okolice oczu omijam bardzo szerokim lukiem.

Niestety koniec koncow uwazam, ze jest beznadziejny i nie widze w nim nic, co kazdy krem miec powinien.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Bardzo przyjemny:)

Wybór odpowiedniego kremu to bardzo indywidualna sprawa. A ten kremik naprawdę mi pasuje:) Jego najwieksza, moim zdaniem, zaleta jest to ze jest bardzo lekki i przez to nałożony nawet w większej ilości wręcz błyskawicznie się wchłania, pozostawiając skore przyjemnie odświeżona
i supergładką. Świetnie sprawdza się w roli bazy pod podkład! ;) Pistacjowy kolor i bardzo ładny intensywny zapach zachęcają do używania kremu:) Biorąc pod uwagę cenę i megawydajność na pewno z niego nie zrezygnuje:)

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: nadal 1

idealny pod makijaż

Ten krem jest fantastyczny. Używam go jako bazę pod makijarz - idealnie rozsmarowuje się po nim mój puder w kremie. Jest lekki nie obciąża cery nie zatyka porów, ładnie pachnie daje przyjemne odświerzenie i nawilżenie. Własciwości aloesu działają na wszelkiego rodzaju podrażnienia. żużyłam już kilka opakowań tego produktu i na pewno kupię ponownie :)

Używam tego produktu od:3lat

Poniżej średniej

Przy mojej suchej skórze ten krem się nie sprawdził.
Jego plusy:
-ma dużą pojemność
-niewiele kosztuje
-przyjemni pachnie

Minusy:
-nie widzę żadnego efektu nawilżenia;
-twarz po nałożeniu jest lepka;
-wodnista konsystencja;
-przeciętne opakowanie.

Zawiodłam się na tym kremie, pamiętam jeszcze starą wersję tego kremu, która mi pasowała. Niestety, ale ta jest o wiele gorsza.

Używam tego produktu od: roku.
Ilość zużytych opakowań: 1.

super

Krem sprawdził się doskonale. Mam cerę normalną (choć wg badania Vichy mam odwodnioną i suchą, w co nie chce mi się wierzyć, bo nie odczuwam żadnego dyskomfortu). Krem jest delikatny, pięknie nawilża i odświeża cerę. W przeciwieństwie do kremów, jest jak codzienny letni deszczyk, a tego skóra właśnie potrzebuje, delikatnej pielęgnacji. Mam 26 lat i przechodziłam już fazę "mam zmarszczki". Uzywając gęstych kremów przeciwzmarszczkowych wcale skórze nie pomogłam.
Ten krem jest wyśmienity. Polecam na każdą porę roku.
Mam ochotę na brzoskwiniowy z tej serii, ale dopiero jak zużyje to ogromne opakowanie, więc muszę poczekać kilka miesięcy:)
Pozdrowionka

tak sobie

+zapach -uwielbiam go, intrygujący, leśny
+lekka konsystencja
+wchłania sie szybko, ale nie do zupełnego matu
+ogromna pojemność, wystarcza na pół roku, za tą cenę opłaci się
+wydajny

-lubi podrażniać, chyba przez ten zapach właśnie
-nie nawilża jakoś wyjątkowo, ot, zwykły krem
-nie każdy podkład go lubi, czasem sie roluje - co jest cechą wszystkich kremów z tej serii

Używam tego produktu od: 3 lata