Inglot, Gąbeczka do mycia twarzy, Inglot

Inglot, Gąbeczka do mycia twarzy, Inglot

Gąbeczka do mycia twarzy, zmywania maseczek i mleczek, dodawana do produktów Inglot. Wykonana z celulozy, miękka i owalna, charakteryzuje się delikatnością i dobrą wchłanialnością.

przydatna

Polecam, przydatna rzecz.
Gąbeczką masuję twarz przy użyciu żelu, zdecydowanie przyczynia się do oczyszczenia skóry. Działa jak delikatny peeling, poprawia ukrwienie. Gdy wyschnie jest twarda jak kamień, ale przy namoczeniu staje się delikatna. Chyba nie jest w stanie podrażnić.

dobry produkt

Zmywalam ta gabeczka zel do twarzy i maseczki- dzieki temu nie musialam uzywac tak czesto peelingu.
Gabeczka jest bardzo delikatna, ale skutecznie usuwa martwy naskorek.
Po wyschnieciu robi sie bardzo twarda, ale wystarczy namoczyc ja i znowu robi sie mieciutka.

Niezbędna

odkąd myję regularnie buźkę tą gąbką stan mojej skóry wyraźnie się poprawił. Delikatnie złuszcza naskórek, zmniejsza potrzebę peelingowania mordki. Rzadziej pojawiają się niespodzianki.
Znakomicie nadaje się też do zmywania maseczek.

Po każdym myciu trzeba ją dobrze wycisnąć (najlepiej w ręcznik) i odłożyć w ciepłe miejsce do wyschnięcia (w sezonie grzewczym na kaloryfer).

Czemu nie :)

Do chocolate_brown- gąbeczka nie ma zastępować płatków kosmetycznym, nie nakłada się za jej pomocą TONIKU, tylko zwilża się ją wodą i nalewa delikatnie troszkę żelu do mycia twarzy. Potem delikatnymi, najlepiej kolistymi ruchami masujemy twarz. Najlepiej taka gąbeczka nadaje sie do cery tłustej lub mieszanej, gdyż masowanie może podrażnić cerę wrażliwą.

Recenzja:

Gąbeczka sprawdza sie w swojej roli, delikatnie myje i usuwa martwy naskórek. Maseczki typu Eris glinkowa oraz Avon Dead Sea Minerals schodzą za jej pomocą szybko i dokładnie. Zużywa się stopniowo. Zapłaciłam za nią ok. 3,5zł.

DO MASECZEK super

NIE chcę być złośliwa, ale bardzo mnie ubawiła poprzednia recenzja :) Ja tej gąbeczki używam (mam nadzieję, zgodnie z przeznaczeniem) głównie do zmywania zastygających maseczek błotnych czy glinkowych, które są dość oporne do usunięcia. I jako taka się sprawdza: ładnie wchłania wszelkie pozostałości maski, przy okazji nie drapie skóry. Jest delikatna, ale nie bardzo delikatna, i za to gwiazdka w dół - czasem po masce skóra jest nieco rozpulchniona albo podrażniona, i wolałabym mieć pewność, że nie robię jej krzywdy. Ale ogólnie - bez zarzutów. Dobry produkt za małe (albo żadne) pieniądze.