Estee Lauder, DayWear Plus Multi Protection Anti-Oxidant Moisturizer SPF 15 Sheer Tint Release Formula (stara wersja)

Wszechstronna ochrona w produkcie nadającym skórze wspaniały odcień. Lekki lotion nadaje skórze ultra przejrzyste zabarwienie, które wyrównuje koloryt i rozjaśnia cerę. Przeciwdziała powstawaniu linii zmarszczek poprzez ochrone skóry przed wpływem czynników środowiskowych. Zawiera nowy, efektywny zestaw nieokapsulonych anty-utleniaczy, intensywne składniki nawilżające oraz chroni przed promieniowaniem UVA i UVB.

dobry produkt

Używam go dopiero tydzień, ale jedno Wam muszę napisać koniecznie- moja skóra po nim oddycha, nawet po całym dniu nie przetłuszcza się i nie świeci jak po fludzie czy pudrze mineralnym. Jeżeli ten efekt utrzyma się to chętnie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: tygodnia

Nie ma ochów i achów

Zachęcona pozytywnym odbirem youtubowiczek, postanowiłam sięgnąć po kosmetyk.

Pierwsze wrażenia:
- błyskawicznie nadaje skórze promienny wygląd oraz lekką opaleniznę
- z powodzeniem utrzymuje się na twarzy cały dzień
- jest lekki, nie obciąża skóry
Zdaje się to być lekki krem koloryzujący na lato z spf.
Jednak podczas używania dało się zauważyć kilka minusów:

- Opalenizna jaką nadaje kosmetyk jet w odcieniach brązowo-żółtawych. Nierozsmarowana porządnie wygląda jak źle dobrany podkład, widać smugi. Podejrzewam,że osoby z cerą porcelanową będą zawiedzione, ponieważ opalanizna nadana przez kosmetyk bedzie wyglądałą sztucznie.

- przed aplikacją kosmetyku skóre lepiej nawilżyć, bez kremu nakłada się bardzo topornie - mam skórę suchą, liczyłam na lepsze nawilżenie.

- Promienny wygląd powstaje dzięki \\\'świeceniu". Posiadaczki cer mieszanych będą musiały korzystać z pudru,aby zmatowić trochę skórę.

- Nie jest to dokładnie krem koloryzujący. Nie zakryje więc on wszelkich niedoskonałości cery.

- Wydajność jest nieproporcjonalna do ceny.;-)
Kosmetk jest niewydajny.

Podsumowując, liczne mankamenty zniechęcają mnie do ponownego kupna. Na rynku pojawił się Origins VitaZing, kosmetk o podobnym efekcie. Duplikat zbiera pozytywne recenzje, dlatego nie ubolewam nad stratą.

beznadzieja

mialam duze nadzieje zwiazane z tym produktem i niestety
mam cere normalna, lekko w kierunku mieszanej, bardzo jasna ale nie trupio biała i dla mnie ten krem to porazka, kolor jest bardzo nienaturalny, pomaranczowy, po nalozeniu twarz okropnie sie swieci, bez porzadnego pudru matujacego ani rusz, jedyna zaleta to filtr (choc dla mnie zbyt niski) i calkiem fajny ogorkowy zapach
uzywam go od roku i nie moge zuzyc
mysle ze wiecej rozpisywac sie nie ma sensu, ot kiepski krem za cene 210 zl :|

Używam tego produktu od: rok

Świetny.

Zgadzam się z każdą osobą, która go wychwala, zwłaszcza na lato, pięknie pachnie, wtapia się w skórę, nadając ładny odcień opalenizny, ale nie jest to w żaden sposób karykaturalnie przedstawiony. Nawilża, wyrównuje koloryt, nie błyszczę się po nim. Bardzo fajny, wart swojej ceny, a przede wszystkim godny polecenia, powinien być w każdej kosmetyczne z napisem "do użytku, wypróbuj, nie pożałujesz".

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Świetny na lato zamiast podkładu

Zanim przejdę co przedstawienia Wam plusów tego fantastycznego kosmetyku opowiem jak na siebie trafiliśmy.

Z racji, że jest już lato (co prawda jeszcze nie kalendarzowe) postanowiłam zrezygnować z podkładu, ale znaleźć taki, który będzie bardzo lekki oraz będzie posiadał filtr chroniący skórę przed słońcem.
Niestety wypróbowałam kilka i żaden nie spełnił moich oczekiwań, a miałam już dość ciągłych wycieczek do drogerii po kolejne próbki i rozczarowań ekskluzywnymi kosmetykami. Nie wiedziałam co robić, zrezygnować z podkładu całkowicie czy, w upalne dni, kisić się pod i tak cienką warstwą fluidu. Nie potrafię zrezygnować z lekkiej korekty mojej cery więc musiałam znaleźć jakieś rozwiązanie!

Pierwsza wskazówka pojawiła się po przeczytaniu "kolorowego pisemka". Artykuł dotyczył makijażu na lato. Proponowano zastąpić podkład lekkim kremem koloryzacyjnym. Nigdy wcześniej nie używałam tego typu produktów więc postanowiłam poczytać o tym trochę na wizażu. Znalazłam kilka ciekawych kosmetyków, które zapowiadały się przyzwoicie więc jeszcze tego samego dnia wyruszyłam do drogerii. Ku mojemu zdziwieniu pani konsultantka zaproponowała mi zupełnie inny produkt, którego wcześniej zupełnie nie brałam pod uwagę. Tak, i to był on - Estee Lauder, Daywear Plus Multi Protection Anti-Oxydant Moisturizer SPF 15 Sheer Tint Rlese Formula.

W pierwszej chwili pomyślałam, że się z konsultantką nie zrozumiałyśmy. Prosiłam o krem koloryzujący, a to co nałożyła mi na nadgarstek nie było zabarwione na odpowiedni dla mnie odcień. Wszystko wyjaśniło się kiedy Pani roztarła konsystencję. Z jasnobrązowo-zielonego koloru krem przemienił się magicznie w podobny do mojego naturalnego koloru skóry. Niestety nie były to czary ;P. To zwyczajnie krem nawilżający, w którym zawarte są malutkie granulki (nie bójcie się ich! To nie peeling xD). Po roztarciu granulki rozpadają się i łączą z kremem zmieniając jego kolor.

A więc otrzymałam swoją próbkę i już na następny dzień stwierdziłam, że to jest to, czego szukałam!

Owszem, cena powala, ale udało mi się dorwać kosmetyk za 160zł wygrywając aukcję. Nie każdy jednak może sobie pozwolić na tak drogie kosmetyki biorąc pod uwagę że na rynku jest wiele lepszych i tańszych produktów.

Krem delikatnie nawilża, niestety uczucie miękkiej i gładkiej skóry szybko znika a wraz z nim moje zadowolenie... Nie ma co dużo wymagać od "kolorowego kosmetyku", który ma zapewniać przede wszystkim krycie.

Efekt ? Na "siłę" mogę powiedzieć, że jest w MIARĘ naturalny. "Blade twarze" - takie jak ja - nie będą tak zadowolone jak Panie o ciemniejszej karnacji. Ciężko jest rozprowadzić krem tak, aby nie zostawił żadnych smug, szczególnie przy linii włosów. Nakładam go na całą twarz i dokładnie rozcieram tak, aby na całej twarzy uzyskać ten sam przepiękny odcień. Skóra wygląda na lekko opaloną i zdrową oraz delikatnie się błyszczy.

Na mat nie liczcie. Jeśli macie tłustą cerę to nie polecam. Ja mam mieszaną, ale efekt rozświetlenia bardzo przypadł mi do gustu. Jeśli Wy nie przepadacie za "blaskiem" niezbędny będzie puder.

Jeśli chodzi o krycie to niewiele różni się od krycia jakie zapewnia nam przeciętny krem tonujący. Koloryt twarzy wyrównuje się, pory i delikatne niedoskonałości zostają w pewnym stopniu pokryte. - jak dla mnie w wystarczającym.

Duży plus za filtr - chociaż niewielki.

Wydajność jest średnia..

Raczej nie kupię go ponownie, głównie ze względu na cenę i efekt - szukam czegoś bardziej naturalnego, co będę mogła stosować przez cały rok.

Dołączam zdjęcia

Kiepski

Tego kremu tonującego używałam latem. Nie opalam twarzy, a chciałam uzyskać efekt wyrównania kolorytu pomiędzy twarzą a reszta ciała. Niestety, krem nie przypadł mi do gustu. Po pierwsze: za słabo nawilżał. Po pewnym czasie czułam, jak ściąga mi skórę. Być możę przez tropikalny klimat, nie wiem, takie było moje odczucie. Po drugie: świecił się niemiłosiernie. Twarz wyglądała, jak wysmarowana olejem, więc bez pudru się nie obeszło. Tylko, że właśnie chciałam uniknąć dodatkowych warstw chociażby na plażę. Niestety:( Po trzecie: kolor nie był naturalny. Jak dla mnie zbyt pomarańczowy, krem osadzał się na brwiach, które przybierały brązowawy kolor (jestem blondynką i mam jasne brwi, więc to było bardziej widoczne). Także przy skroniach oraz na czole, tam gdzie skóra przechodzi we włosy, zbierał się i musiałam bardzo dokładnie rozcierać, żeby nie było plam. Podsumowując: kiepski krem. Teraz cena wynosi chyba 210 zł, o ile dobrze pamiętam, więc radziłabym zainwestować te pieniądze w lepszy produkt. Ja nie polecam.

Rewelacyjny ale za drogi

Uwielbiam ten produkt, stosuję go zamiast podkładu, samodzielnie lub z sypkim pudrem w zależności od sytuacji. Krem świetnie wyrównuje koloryt i dobrze nawilża. Sam dostosowuje się do odcienia karnacji nadając skórze lekko opalony odcień.
Ogólnie produkt świetny, z tym, że za ostatnie opakowanie w Douglasie zapłaciłam już 210zł! Szukam tańszej alternatywy, choć muszę przyznać, że bardzo ciężko mi się z nim rozstać.
Odejmuję jedną gwiazdkę za cenę.

Używam tego produktu od: roku, może troszkę dłużej
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3-ciego pełnowymiarowego

Gdyby nie cena, byłby dalej moim KWC

Weszła na rynek nowa wersja kremiku w cenie 245zł

Bomba wśród kremów :)

Bomba wśród kremów :)
Krem naprawdę świetnie nawilża twarz ,wyrównuje koloryt skóry, ślicznie pachnie :) osobiście ten zapach kojarzy mi się z ogórkiem zielonym :) jeżeli ktoś ma idealną buźkę to myślę,że dzięki temu kremikowi podkład jest zbędny :D uwielbiam go :)

P.S mnie nie uczulił i nie zatkał mi porów
Jestem z niego w 100% zadowolona :D

Używam tego produktu od: jakieś 4 tygodnie

Poleam!

Jest świetny ponieważ:
- wyrównuje kolor cery, nie zmieniając diametralnie jej koloru,
- dobrze nawilża
- można go nosić bez make-upu jeżeli ktoś ma ładną i gładką cerę.

...ale
przy pierwszym użyciu zdziwiły mnie zawarte w nim drobinki, nawet zawahałam się, czy nie pomyliłam go z peelingiem. Jednak można się przyzwyczaić :)

Ilość zużytych opakowań: 1 + 1 w trakcie

Przyzwoity

Kupilam tubke 15 ml w promocji w Douglasie za 35 zlotych. Na probe.
Ogolnie krem jest przyzwoity.
-nie zostawia ciezkiego filmu
-zapach do zniesienia
-poprawia koloryt skory
-lagodny dla mojej wrazliwej skory
-posiada filtr
-moj specjalny plus za pomyslowosc: 15 ml tubka jest bardzo praktyczna w podrozy, poza tym mniejsze pojemnosci sa bardziej higieniczne, bo w ktotszym czasie sie je zuzywa.

Wady
-malo nawilza
-moglby bardziej powalac na kolana

Pewnie go jeszcze kupie, jak bedzie pakowany w miniaturki. Pelnego kremu nie kupie.
I jeszcze jedno: mieszam ten toner z odrobina nawilzajacego Eucerinu do cery wrazliwej i klade na twarz w dzien. Zadnych uczulen czy podraznien.

Edycja 04.08.2010
Dodaje gwiazdke produktowi. Na wakacjach na na Kanarach sprawdzal sie idealnie. Nie zatykal porow, ladnie wtapial sie w opalenizne, nawilzal i nie tluscil twarzy mimo zawartego w nim filtra.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 15 ml w uzyciu

super!

świetny krem, doskonale nawilża, ładnie pachnie i nadaje piekny kolor twarzy, nie trzeba sie juz malować, szczególnie fajny na lato, kiedy nie chce sie nakładac pudrów itp rzeczy.naprawde wart polecenia. ja niestety już go nie kupię bo cena jak dla mnie nie do przyjęcia.obecnie uzywam tego kremu gdyz dostałam go w prezencie, ale jeżeli kogoś stać to naprawde warto kupić, jest wydajny

super

Na prawdę dobry kremik. Nadaje skórze zdrowy koloryt i lekko ja nabłyszcza, nie posiada żadnych własciwosci kryjących, dlatego używam go jako podkład (niestety) z powodu mojej problematycznej skóry i dzięki niemu makijaż trzyma się caaaały dzień. Do tego jest superwydajny.

Używam tego produktu od:prawie rok