Matrix, Sleek.look, Smoothing Conditioner (Odżywka wygładzająca)

Matrix, Sleek.look, Smoothing Conditioner (Odżywka wygładzająca)

Odżywka do włosów mocno skręconych, szorstkich i niepodatnych na układanie. Chroni włosy przed działaniem wilgoci. Ułatwia rozczesywanie. Zapewnia odpowiednie odżywienie włosów. Po jej użyciu włosy są błyszczące, miękkie i łatwe do ułożenia.
Produkt dostępny wyłącznie w salonach fryzjerskich.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Glycerin, Amodimethicone, Lanolin, Fragrance, Cetyl Esters, Methylparaben, Cetrimonium Chloride, Trideceth-12, Chlorhexidine Dihydrochloride, Shea Butter Fruit, Silk Amino Acids, D4796/1

Cena: ? / 250ml

Nawet, nawet

Kiedyś miałam absolutnego fioła na punkcie kosmetyków z tej linii. Dlaczego już nie mam? Przede wszystkim dlatego, że znalazłam kilka rewelacyjnych zamienników w niższej cenie :).

Odżywka w połączeniu z szamponem daje ładny efekt - włosy są wygładzone, ale nie rozprostowują się (przynajmniej moich loczków nie uszkodziły ;)), nie puszą. Zapach typowo fryzjerski - bardzo lubię. Wydajność średnia. Na allegro można kupić te kosmetyki w niskiej cenie, stosowanie ich jest przyjemne, ale wolę jednak produkty, które PRZEDE WSZYSTKIM odżywiają włosy, a dopiero później wygładzają/nabłyszczają/dodają objętości, etc.

Ilość zużytych opakowań: Kilka

POLECAM!

mam długie włosy(trochę za ramiona) i zestaw szampon 500ml+ odżywka 250ml starcza mi na rok :)

sama odżywka jest świetna, dobrze się wchłania i już przy zmywaniu z włosów czuć efekty :) włosy są miękkie, gładkie i lśniące ;D super :**

Ilość zużytych opakowań: 3 :)

moja ulubiona odżywka do włosów :)

Plusy:
+ cudny zapach
+ poręczne opakowanie
+ ekstra wygładzenie
+ krótka aplikacja co dla mnie jest mega plusem bo zwykle nie mam czasu na dłuższe trzymanie odżywki na włosach
+ włosy po niej są miekkie
+ włosy łatwo się rozczesują

Minusy:
- słaba dostępność, zamawiam przez allegro albo przez firme

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: ok. 50 opakowań mini po 20ml

bardzo dobra :)

oceniam odżywkę matrix sleek loook totalResults, myślę że właściwości mają takie same...
bardzo fajna odżywka wygładzająca, nawilzająca i regenerująca :) wszystko w jednym co rzadko się zdarza w kosmetykach profesjonalnych.
spełnia swoje zadanie. wygładza włosy - nie puszą się po niej i nie elektryzują, zmiękcza i nabłyszcza :) trudno mi określić czy regeneruje ponieważ używam też maski (fiberceutic loreala).jest wydajna bo gęsta, nie obciąza włosów, nie jest droga,
same plusy...:)
ogólnie polecam. do włosów rozjaśnianych super! :D

Ilość zużytych opakowań: 2 tuby 250ml

ulubiona

Jest to jedna z moich ulubionych serri do włosow.
Uzywam razem z szamponem i maską .
Włosy świetnie sie po niej rozczesują (co w przypadku moich włosów rzadko której odzywce sie to udaje), są miękkie, wygładzone. Lekkie.
Nie puszą się.

Zdecydowanie moj KWC.

Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Nie warta tej ceny

Włosy faktycznie wygładzone,bardzo łatwo dają się rozczesać,ale to samo da się osiągnąć zwykłymi drogeryjnymi odżywkami. Za te pieniądze liczyłam na odbudowę,niestety tego nie zauważyłam. Może i coś tam jest warta,ale cudów nie ma ;)

Używam tego produktu od: używałam go dawniej
Ilość zużytych opakowań: pół jakiegoś wielkiego (chyba)litrowego

Dobra, ale szału nie ma

Jako dodatek do gazety otrzymałam odżywkę Matrix w wersji mini. Mam włosy puszące się, dość zniszczone częstym farbowaniem i suszeniem gorącym powietrzem. Bardzo pozytywnie nastawiona do tej marki kosmetyków fryzjerskich użyłam jej dwukrotnie i takie oto są moje spostrzeżenie na jej temat:

PLUSY :)
+ włosy są miękkie,
+ łatwo się układają,
+ wygładza,
+ nabłyszcza.

MINUSY :(
- cena - równie dobre efekty uzyskuję stosując tańsze odżywki.

Używam tego produktu od: Użyłam dwa razy
Ilość zużytych opakowań: 1 mini opakowanie 20 ml

ujdzie

Mam z tej linii szampon i odżywkę obie o pojemności 1,5 l
spodziewałam się lepszych efektów ,a te są takie sobie.

Wygładzenie nie jest jakieś specjalne a i końcówki mi się nadal rozdwajają;/

Jednak zapach jest całkiem ciekawy i włosy ładnie świecą.

bardzo dobra

Uzywam razem z innymi kosmetykami tej serii.
Naprawdę dobra odzywka.

:) + nawilża, odżywia
:) + ułatwia rozczestywanie - nie wyobrażam sobie rozczesania moich długich włosów po umyciu bez wczesniejszej aplikacji tej odżywki
:) + włosy po niej są miękkie w dotyku, jedwabiste
:) + dobrze się spłukuje
:) + gęsta konsystencja
:) + wydajna

Nie zdziała cudów, może pomaga ograniczyć rozdwajanie końcówek, ale nie "sklei" tych już powstałych.

:( - włosy, które wyschną "na wolnym powietrzu" bez szuszarki nadal wywijają się we wszystkie kierunki, jak bez zastosowania odżywki

Ilość zużytych opakowań: 7 szt x 250 ml

Średnia.

Odżywka całkiem przyzwoita, jednak dla osób z włosami rozjaśnionymi może nie wystarczyć.
Oczywiście widać różnicę po zastosowaniu odżywki: włosy fajnie się rozczesują, są delikatniejsze, wygładzone. Natomiast po wyschnięciu dalej się puszą i nie wyglądają tak zdrowo jakby się mogło wydawać. Dodam, że używam ją razem z szamponem z tej serii.
Zapach odżywki bardzo przyjemny.

Zamierzam szukać czegoś lepszego za tą samą cenę, co nie znaczy, że nie wrócę do matrixa :)
Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

Nie jestem zadowolona

Witam, jestem posiadaczką długich, farbowanych, prostych i cienkich włosów. Nie jestem zadowolona z tej odżywki, pomimo, że stosowałam ją na same końcówki to strasznie obciążała mi włosy, kilka godzin po umyciu stawały się przyklapnięte i przetłuszczone. Dodatkowo włosy się dziwnie plątały, a końce były jakby przesuszone. Nie polecam do cienkich włosów.

Zdecydowanie tak

Odżywka naprawdę dobra.
Włosy po użyciu mniej się puszą i są gładkie.
Lubię ją za to , ze działa expresowo .
Wystarczy minuta , a efekt jest zawsze b.dobry.

Używam tego produktu od: miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania