Johnson's, Holiday Skin, Body Lotion

Johnson's, Holiday Skin, Body Lotion

Balsam zawiera odrobinę substancji opalającej dzięki czemu pielęgnuje nawilża i zarazem stopniowo tworzy piękną opaleniznę. Występuje w trzech wersjach: dla skóry normalnej i ciemnej oraz jasnej.

paskudnik

Miałam go ok. roku temu, pamiętam jak smarowałam się nim na siłę byleby zużyć przed upływem terminu ważności, nie mogę ścierpieć wyrzucania kosmetyków. Śmierdzi przepotwornie, przyprawiał mnie o mdłości. Nie zauważyłam właściwości pielęgnacyjnych. Skóra miała niezbyt ładny żółtawy odcień. Na plus jedynie niska cena.

Używam tego produktu od: miałam go ok. 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 1- 250ml

nigdy więcej

Nie wiem co mnie podkusiło do kupna, chyba po prostu marka. Kosmetyk ma nimeiły zapach, szczególnie po nałożeniu i zetknięciu ze skórą, tak jak by się zepsuł... Konsystencja się wałkuje, jest tragiczna... A zanim się ją nałoży, rozlewa się, dziwne. Nie ma żadnych włąsciwości pielęgnacyjnych. Nie polecam nikomu. Wyrzucone

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: niepełne duże

nie nie nie

Zacznę od opakowania - niepraktyczne. Nie lubię kiedy balsam jest w butli której nie można wykorzystać do ostatniej kropelki. W tym wypadku nie zużyłam całego balsamu, bo się nie dało, ale mimo to butelka jest minusem!
Zapach - ohyda! Chmikalia i nic poza tym.
Działanie - nierównomiernie "opala" pozostawiając żółte ślady, które później trudno domyć.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: ponad rok temu
Ilość zużytych opakowań: raz użyłam i dziekuję

Śmierdzący bubelek

Gdy zaczęłam go używać wydawał mi się świetny - już po kilku użyciach opalenizna była widoczna. Później było jednak coraz gorzej. Nadawał skórze okropny zapach, konsystencja jest beznadziejna, a on sam długo się wchłania. Uzyskana opalenizna jest nierównomierna, nie sposób uniknąć zrobienia sobie plam czy zacieków, a w dodatku uzyskana opalenizna ma marchewkowy odcień i szybko schodzi.

Używam tego produktu od: ok. dwa miesiące

kluseczka

Kilka lat temu był szał na balsamy brązujące. Prawie każda firma kosmetyczna wypluwała tego typu kosmetyk. Jako pierwszy wpadł w moje ręce Johnson i o ile nauczyłam się go w miarę rółwno nakładać, to że już go więcej nie nabyłam zadecydował inny fakt. A mianowicie kluski, zacierki czyli rolowanie kosmetyku na skórze doprowadzało mnie do szału. No i ten zapach spalenizny ochyda. Schodził bardzo nierówno. Nie czepiam się żadkiej konsystencji.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

koszmar

Nie jestem fanką tej firmy. Myślę że większość kosmetyków jest za droga i słaba jakościowo. Jeśli myślicie że kupiłam ten balsam to jesteście w błędzie:) dostałam go jako dodatek do innego kosmetyku i po 2 aplikacjach wyrzuciłam.

Balsam brudzi. Jest to smutny fakt. Miałam już kilka balsamów brązujących i tylko ten wybrudził mi ubrania. Kolejna kwestia to aplikacja. Kosmetyk jest zdecydowanie zbyt lejący i ciężko go rozsmarować. Ponieważ ma taką lipną konsystencję zostawia paskudne smugi.
No i ten zapach!! Jakbym wąchała tygodniowe skarpety! Litości...

Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe bo uzyłam 2 razy

mnie uczulił;/

Na wstępie zaznacze że jestem wielka fanką balsamów tej firmy - dlatego też z taka ochotą sięgnęłam po balsam brązujący tej serii ( wcześniej miałam Dave) niestety to był bład:
- skóra po nim bardzo mnie sweędziała ( nigdy mi se to nie zdażyło przed ani po - z innymi balsamami!)
-kolor bardzo nienaturalny - żólty, moim zdaniem bardzo niezdrowo to wyglądało - jak przy zaawansowanej żółtaczce!
-więcej wad nie widzę (konsystencja, opakowanie i cena ok) ale te wyżej wymienione wystarczą żeby więcej po niego nie sięgać!

Używam tego produktu od: 2 lata temu

Lipa

Kupiłam go w Anglii za funta bodajże. Widocznie tam się już na nim poznali, skoro tak tanio go sprzedają.

+ tani

- okropny zapach
- kiepsko się rozprowadza
- długo się wchłania, przez co "roluje się" na skórze przy każdym dotyku nawet po kilku godzinach
- nierównomiernie się wchłania - mimo starannego rozprowadzenia pojawiły się ciemniejsze plamy na skórze w niektórych miejscach
- skóra robi się żółta, wygląda niezdrowo

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Okropny

Bardzo lubię produkty johnson\'s ale to jest okropne ma tak brzydki zapach że śmierdzi na kilometr , pozostawia smugi na ciele a nie wspomnę jak bardzo brudzi , jest bardzo tłusty ale już po kilku godzinach widać efekty opalania

+ szybkie efekty

- brzydko pachnie
- tłusty
-pozostawia smugi

nie polecam ;)

piekne smugi ;P

kupilam go kilka lat temu ale zapomnialam dodac recenzji;p

robi tak nienaturalne smugi, ze szkoda gadac.

smierdzi jakis wypalaczem, jakby palila mi sie skora.

ja nie wiem po co cos takiego produkowac.

ponadto kolor opalenizny jest zolty a wiec do naturalnej to ma sie jak 2+2= 10.

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie cale

droga przez mękę

Jako że mam już 25 lat i w życiu nie byłam na solarium (i nie zamierzam), nie opalam się prawie wcale, bo nie mam na to czasu, ani pieniędzy na wakacje w ciepłych krajach postanowiłam latem nie odstawać od średniej krajowej normy koloru skóry i zakupiłam ten produkt.

Dodam, że kilka razy wcześniej miałam jakieśtam balsamy brązujące, żadnego nie skończyłam i za każdym razem utwierdzałam się tylko w przekonaniu, że nie ma sensu się męczyć z czymś takim, już lepiej być białym jak ściana.

Balsam śmierdzi jak większość samoopalaczy, a nawet bardziej. Długo się wchłania, robi smugi, nadaje skórze kolor, który upodabnia nas do zwłok lub osoby chorej na ostrą żółtaczkę. KOSZMAR.nigdy więcej.

Używam tego produktu od: kilka podejść
Ilość zużytych opakowań: zero

Beznadziejny!!

Stosowałam przez jakiś czas i więcej go nie kupię. Jak zaleca producent najlepiej używać regularnie dla lepszych efektów,starałam się tak go używać i dokładnie wcierać a następnego dnia co? smugi na skórze , dziwnie to wyglądało :/ Spodziewałam sie czegoś lepszego..

Ilość zużytych opakowań: Skończone jedno