Laboratorium Kosmetyczne AVA, Zatrzymać czas, Odmładzające serum pod oczy

Laboratorium Kosmetyczne AVA, Zatrzymać czas, Odmładzające serum pod oczy

Lekka, dobrze wchłaniająca się emulsja przeznaczona do walki z widocznymi objawami starzenia się skóry wokół oczu. Zawiera wiele składników aktywnych przeciwdziałających powstawaniu zmarszczek w okolicach oczu, zmniejszających worki i likwidujących obrzęki pod oczami oraz wygładzających kontur oka. Najważniejsze z nich to EYELISS - zwalczający worki pod oczami i zmniejszający ich wielkość, ekstrakt z ziela świetlika - działający przeciwzapalnie, łagodzący podrażnienia, usuwający objawy zmęczenia oczu, fitohormony roślinne - bogate w izoflawony potrzebne skórze w celu utrzymania jej młodego wyglądu oraz oleje z ryżu Inków i winogronowy o dużej zawartości witaminy E i kwasów tłuszczowych. Serum AVA odżywia i nawilża skórę, przywraca jej elastyczność i jędrność, zmniejsza przepuszczalność naczyń kapilarnych, wygładza skórę i likwiduje drobne zmarszczki, szybko się wchłania, daje uczucie świeżości, nadaje skórze jedwabisty wygląd.

żele pod oczy
nawilżające, kojące / łagodzące, liftingujące, wygładzające, rozświetlające
w tubce
żel

Świetny

Świetny serum pod oczy . Szybko się wchłania , nawilża i wygładza. Nie do końca odpowiada mnie opakowanie, a szczególnie pompka. Jest trudna do opanowania , chyba z powodu konsystencji serum. Nie zawsze udaję mi się użyć pompki , wtedy używam serum bez pompki.

zawsze mam gdzieś w szafce

Poszukuję produktu idealnego wciąż ale to serum mi zawsze towarzyszy, póki nie znajdę tego najlepszego produktu.

+ polska firma
+ lekka dobrze wchłaniająca się konsystencja
+ dobrze nawilża, nie pozostawia tłustej warstwy więc pod makijaż bardzo dobre
+ nawilża bez uczucia ściągnięcia jak to w niektórych produktach się spotyka
+ lekko zmniejsza ranne opuchniecia u mnie i oczy dość szybko stają się \'normalne\'
+/- skład produktu dla mnie bardzo dobry gdyby nie te parabeny, których unikam w każdego rodzaju kosmetykach
+ jak dla mnie mega wydajny, nie rozumiem zarzutów o niewydajność...pojemność ogromna 30 ml przy tej cenie i działaniu to naprawdę produkt wart polecenia! mnie osobiście przy używaniu rano i wieczorem starcza na min. 3 miesiące, co uważam za bardzo dobty wynik
+ fajne opakowanie z pompką i przezroczyste, więc widać ile produktu jest no i jak końcówka to można też wygrzebać do końca

- jak wspomniałam parabeny w składzie
- na noc może być za lekkie
- raczej nie wpływa w jakimś znacznym stopniu na zmniejszenie cieni

Nie potrafię ocenić działania przeciwzmarszczkowego, bo jakieś tam zmarszczki posiadam ale serum dobrze nawilża, więc chroni przed pogłębianiem się ich po prostu...świetne serum do używania jeszcze z czymś treściwszym, w duecie na bank świetnie się sprawdzi!

Używam tego produktu od: od ponad roku
Ilość zużytych opakowań: parę, jakieś 2-3 opakowania

średni

myślę że serum będzie dobre w okresie letnio-wiosennym

plusy:

-nawilza ale nie na długo
-dobre dla skóry normalnej
-szybko się wchłania
-nie pozostawia tłustej warstwy na skórze
-odpowiada mi bardzo ladny, przyjemny zapach

minusy

-bardzo malo wydajne
-dostępność
-dość rzadka konsystencja
-nie na noc-rano budzilam sie z sucha skora jak nie nałożyłam grubej warstwy serum
-działanie odżywcze jest znikome
-nie zmniejsza cieni pod oczami
-opakowanie- trudno jest wydobyc resztki kremu, dodatkowo szklane (ciezkie i moze sie zbic)
-nie wiem czy zapobiega powstawaniu zmarszczek
-ma izoparafinę i parabeny w składzie

Używam tego produktu od: w trakcie
Ilość zużytych opakowań: połowa

dobry kremik na worki pod oczami

Bardzo dobrze nawilżający krem pod oczy o delikatnej konsystencji śmietanki. Świetnie poradził sobie z &quot;workami pod oczami&quot;, w przeciwieństwie do niektórych kremów z tzw. wysokiej półki. Niestety nie działa na zmarszaczki, ale nie takie było moje oczekiwanie. Plusem jest napewno niska cena produktu. Po 30stce krem świetnie sprawdza się jako uzupełnienie pielęgnacji oczu. Natomiast dla młodych dziewczyn może śmiało stanowić jedyną pielęgnację okolic oczu ze względu na świetne działanie nawilżające. Produkt bardzo wydajny. Opakowanie bardzo ułatwiające dozowanie odpowiedniej dawki.

Zapucha

Oj, Madziejko, Madziejko...
Pod wpływem Twojej recenzji zakupiłam to serum i jestem nim rozczarowana podwójnie, a nawet potrójnie.
Po pierwsze - wierząc Twej opinii spodziewałam się, że będzie dobre. Nie jest.
Po drugie - zgodnie z opisem na kartoniku (brak ulotki!), miało zmniejszać obrzęki. Nie zmniejsza.
Po trzecie - oczy puchną po nim jeszcze bardziej. Wróciłam do świetlika za 5 złotych i Night Sculptora za wielokrotność tej kwoty...
Rzeczywiście jest to biały płyn, czy raczej substancja o konsystencji śmietanki i przyjemnym zapachu. Rzeczywiście ma nietłukący flakonik o sporej pojemności. Rzeczywiście nieźle się dozuje (porcja w sam raz).
Co z tego, skoro zapucha?!
Nie nadaję się po jego użyciu do pokazania ludziom. Nie podrażnia, co prawda, ale oczy są &quot;obpoduszeczkowane&quot; straszliwie.
Niestety, nie mogę go polecić.

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Ideał

Krem-serum ideał :D

Nie stosuję serum codziennie, serum używam jako ostatniej deski ratunku po nieprzespanej nocy, przy sińcach, obrzękach.
Serum ma gęstą, białą konsystencje, która nieźle się rozsmarowuje. Zapach jest ledwo wyczuwalny. Lekko natłuszcza skórę. Początkowo okolice oczu, bo tam nakładam, błyszczą się ale już po kilku minutach połysk znika. Bez problemu mogę nałożyć makijaż. Cud pojawia się po kilkunastu minutach( nie liczyłam z zegarkiem w ręku ;). Rezultat nieprzespanej nocy: opuchnięte powięki, obrzęki znikają. Efekt utrzymuje się przez cały dzień. Nie mam zmarszczek więc nie potrafię ocenić czy poradzi sobie z nimi. Nie powoduje podrażnień, oczy nie szczypią, nie są zaczerwienione.
Zawartość zamknięta jest w niewielkim szklanym opakowaniu z pompką, która dozuje dokładnie tyle kremu ile potrzebuję na jedno oko- jest ekonomiczny. Opakowanie wygodne, estetyczne i nietłukliwe- spadło mi klilkakrotnie..
już rozglądam się na nąstępnym opakowaniem, jest trudno dostępny :(