Bell, Liquid Eyeliner (Konturówka do oczu w płynie z pędzelkiem)

Bell, Liquid Eyeliner (Konturówka do oczu w płynie z pędzelkiem)

Kategoria
Marka
Pojemność 5,5 ml

Kredka do oczu w płynie, z pędzelkiem. Dostępny na polskim rynku już od wielu lat.

w pędzelku
Efekt
matowe

Przeciętny eyeliner

Używałam go dość dawno, jako nastolatka i wtedy myślałam, że to jeden z najlepszych eyelinerów na świecie. Jakiś czas temu znowu miałam okazję go użyć i obecnie widzę, że pędzelek był dość ciężki w użyciu przez to, że jest tak miękki. Za to jakoś mocno się nie rozmazuje, nie odbija, ani nie kruszy. Myślę, że jest okej jako produkt dla osoby o bardzo małych wymaganiach, ale raczej nie kupiłabym ponownie, obecnie jest pełno lepszych eyelinerów.

Dla wprawionych

Eyeliner dla osób mających pewną rękę. Pędzelek jest miękki i cieniutki dlatego łatwo o błąd i brak precyzji, jak ktoś dopiero zaczyna lub nie czuje się pewnie w malowaniu kresek proponuję wybrać inny produkt. Jednak kiedy już się nabierze wprawy to potrafi wyczarować piękną i cieniutką kreskę. Trwałość jest ok. Kolor wyrazisty ale nieco długo schnie na powiece. Ma duże opakowanie i jest b.wydajny. Dla mnie może być, nauczyłam się z nim pracować i czasem lubię takie delikatne, cienkie kreski. Na plus ogólna dostępność i niska cena.

Kiedys może był dobry, ale teraz...

Używałam go jako nastolatka i wtedy wydawał mi się dobry, obecnie nie wiem o co mi chodziło, tym pędzelkiem nie da się zrobić precyzyjnej kreski, jest zbyt wodnisty i bardzo krótko się trzyma.
Lubię tą firmę, ale ten produkt kwalifikuje jako nieudany.

Jak dla mnie- nie

Tego produktu użyłam przypadkowo. Będąc u mamy musiałam pożyczyć od niej go kilka razy i nie byłam zadowolona.
Sama aplikacja była dla mnie masakrą. Od zawsze używam eyelinerów z aplikatorem w formie pędzelka więc mam wprawę ale ten egzemplarz wyjątkowo sprawiał mi trudność. Nie mogłam zrobić precyzyjnej kreski.
Jeśli mi się juz udało ją zrobić to kreska szybko się ścierała.
Na pewno bym go nie kupila.

IDEALNY!

Stosowałam naprawdę dużo eyelinerów, ten z nich wszystkich jest najlepszy. Naprawdę polecam. Używam go ja, używa go moja mama i równie jest nim zachwycona.

Plusy:
- Szybko wysycha.
- Dobrze maluje się nim kreski
- Wyrazisty , czarny kolor
- Długo trzyma się na powiece.
- Przyzwoita cena.
- Starcza na naprawdę długo!

Minusów nie dostrzegłam.

Używam tego produktu od: Dobrych trzech lat.
Ilość zużytych opakowań: 2/3

Nigdy więcej

Kiedy byłam jeszcze nastolatką i nie miałam rozeznania w tego typu kosmetykach kupowałam ten eyeliner i uważałam, że jest w miarę ok... do czasu kiedy nie kupiłam innego, później kolejnego i kolejnego... , ale było to tak dawno temu, że już zdążyłam zapomnieć, dlaczego z niego zrezygnowałam ;-) ostatnio natknęłam się na niego w drogerii i postanowiłam, że w sumie warto dać mu kolejną szansę, zwłaszcza, że tyle czasu minęło, być może coś się zmieniło, jeśli chodzi o ten eyeliner i...

totalna porażka, dawno tak kiepskiego eyelinera nie miałam, od razu sobie przypomniałam, dlaczego kiedyś przestałam go używać, kolor nie jest czarny, jest szarawy, półtransparentny ( nic dziwnego, bo konsystencja jest wodnista ) i dziwnie błyszczący na oku, jakby nie wysechł, do tego ciężko się go aplikuje, pędzelek jest cienki i długi. Jeśli chodzi o jakość do wieczora czasem wytrzyma, zależy od warunków pogodowych. Po kontakcie z wodą od razu się rozmazuje, ale nie jest wodoodporny, więc to można mu wybaczyć. Starcza na długo, niestety, bo po kilku aplikacjach rzuciłam go w kąt i nie mam zamiaru do niego wracać. Jeśli chodzi o plusy to chyba tylko nie wysoka cena i duża pojemność. Ogółem - nie polecam.

Bardzo przeciętny.

Był to mój drugi eyeliner w życiu, nie za bardzo mi podpasował, ma bardzo cienki pędzelek i długą rączke od niego, przez co mi trudno maluje się kreski, osoba nie wprawiona w rysowanie kresek średnio sobie poradzi z tak cienkim pędzelkiem, nie mam do niego dużych zastrzeżeń, jak na tą cene jest dobry ale mówiąc ogólnie jest bardzo przeciętny, po 7 godzinach lekcyjnych zazwyczaj się lekko zmazywał albo pękał. To jeszcze nie to.

Używam tego produktu od: 2 lata temu

Super ;)

Jestem zmuszona zmienić recenzję, nabrałam większego doświadczenia z innymi eyelinerami także, a wnioski to:

Fajny, wyrazisty kolor (zawsze granatowy), szybko wysycha, nie zmazuje się, nie odbija, ALE!

ta aplikacja. męcząca. na początku myślałam że jest okej i trzeba się trochę pomęczyć, ale na rynku są teraz takie eyelinery, że malowanie kresek nie jest jakimś bardzo trudnym zadaniem.
Pędzelek? Wrrr! To przez niego tak trudno jest go zaaplikować!

Na pewno można mu wybaczyć minusy, przy okazjonalnym użyciu bo jeśli chodzi o kolorowy eyeliner to bezsprzecznie najlepszy jaki przetestowałam!

jest okej

Był to mój pierwszy eyeliner. Podobno pierwszy zakup, często jest tym udanym zakupem. Zgadzam się, bo nie mialam porównania. Z tego co pamiętam spełniał moje oczekiwania. Pierwsze kreski szły trudno... ale to na nim nauczyłam się malować :) jeden minus, że ja miałam problemy z zakupieniem kolejnego ( dostępność). Do codziennego stosowania- jest dobry. Jednak zostaję przy tym, że na okazje (czyt. imprezy, spotkania) polecam zainwestować kilka złoty w inne eyelinery :)

Używam tego produktu od: 2 lata temu

tragedia

Nigdy więcej nie kupię tego eyelinera !

Beznadziejna wodnista konsystencja,
Wolno zasycha,
Cały się rozmazuje na oczach,
Nie kryje równomiernie.

jedyny plus to mały cieniutki pędzelek idealny do nakładania, ale na pewno nie tego kosmetyku!!

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jeno w trakcie

super

Mój ukochany kosmetyk do robienia kresek,używam go już ładnych pare lat ,i ani razu mnie nie zawiódł.
Plusy:
- wydajny(dobre kilka miesięcy,przy codziennym stosowaniu)
- pędzelek super ,idealny do aplikacji
- stosunkowo niska cena
- nie rozmazuje się
- długo się utrzymuje

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

pierwszy i chyba ostatni!

mój pierwszy i chyba ostatni tusz do kresek:)
+ kolor
+ pędzelek bardzo dokładny
+ wydajność wystarcza na ok 2 lata
+ cena, nie pamiętam, ale poniżej 6 zł
+ opakowanie, klasyczne czerwone
kupie ponownie, bo po co zmieniać coś co się idealnie sprawdza?;>