KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

La Roche-Posay Respectissime Mascara Duoscopic (Tusz z bazą 2w1 wydłużający)

3,8 na 511 opinii

Kupi ponownie: 64% osób
    Narin
    28 kwietnia 2005 o 8:57
    Bardzo sympatyczny
    Nie miałam nigdy wcześniej tuszu tego typu, więc trudno mi porównać. Musiałam się nauczyć nim malować i teraz efekty są naprawde super. Rzęsy są długie, ładnie rozdzielone i podkręcone a efekt ten utrzymuje się cały dzień. Wielką zaletą tego tuszu jest to, że się nie kruszy i nie osypuje. Zdarzyło się mi się potrzeć oczy albo zdrzemnąć się w środku dnia i nie wpłynęło to na jego trwałość. Zmywa się bardzo łatwo i preparatami do demakijażu i nawet samą wodą. Na razie jestem zadowolona. Zobaczymy, czy nie zrobi mi niespodzianki i nie wyschnie po 2 miesiącach :)

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    izka36
    29 września 2008 o 22:56
    Jestem zadowolona
    Tusz bardzo mi się podoba. Wydłużenie rzęs moze i nie jest spektakularne ale całkiem przyzwoite. Cały czas używam dwóch częsci. Trzeba jednak odczekać bo nałożeniu pierwszej warstwy. Wtedy łatwiej się maluje. Używam tego produktu od:tygodnia Ilość zużytych opakowań:0

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    Agnesiass
    2 czerwca 2012 o 10:35
    5 / 5
    Reweacja
    Trzeba nabrac wprawy przy uzywaniu tego tuszu aby baza biala nie wyschla zanim nalozy sie czarna baze. Efekt powalajacy, dlugie pieknie podkreslone rzesy a do tego nie podraznia oczu i swietnie odzywia delikatne rzesy. Od kiedy go zakupilam stal sie moim nr 1 i chyba tak pozostanie. Poòlecam Używam tego produktu od: 5 lat Ilość zużytych opakowań: 7 calych
    Używa produktu od:rok lub dłużej

kira83wawa
    10 czerwca 2008 o 11:52
    4 / 5
    Uważam, że jest bardzo dobry. Może rzeczywiście troche skleja, ale ja zawsze obcieram troszeczke szczoteczke. Ale nie o to tu chodzi. moje oczy zawsze łzawiły i były nie do opanowania. Poza tym moja praca wymaga tego żebym była umalowana wiec używałam innych tuszy ( tych popularnych 2000 cal bardzo dobry , rewelacyjny efekt). Ale w połwie dnia łzawiłam i dodatkowo pod wpływem łez rozpuszczał sie co sprawiało, ze bardziej podrażniał. przez przypadek kupiłam tez 2 w 1. , ale uważam ze jest swietny ( białej częsci nie używam tylko na wieczory, następnym razem kupie zwykły wydłużający bez tej białej bazy) . MOŻE I NIE MA TAKIEGO EFEKTU JAK PRZY 2000, ALE UWAŻAM, ŻEN IE ZACZERWIENIONE OCZY DAJĄ LEPSZY EFEKT. KUPIE NAPEWNO NASTĘPNY Używam tego produktu od:1 MIESIĄCA Ilość zużytych opakowań: 0,2

paipai
    9 marca 2008 o 0:10
    do wrazliwych oczu
    Zalety: - nie podraznia mnie:) Mogę się malować, a oczy nie stają się czerwone. To wspaniałe uczucie. - nie kruszy się - jest trwały - nie tylko wydłuza ale i troszkę pogrubia - na prawdę nieźle wydłuża (wcześniej miałam Maybelline Define-a-Lash. W porównaniu do Maybelline daje kilka razy lepsze efekty) Wady: - po nałozeniu bazy trzeba odczekać minutkę. Bez odczekania baza się miesza z tuszem i w rezultacie uzyskuje się przeciętny efekt. - mimo stosowania go od 2,5 miesiąca nie udało mi się dojść do wprawy jesli chodzi o ilośc nakładanej bazy. Czasem na jednym oku jest jej w sam raz (zazwyczaj po pierwszym wyjęciu szczoteczki z opakowania) na drugim za duzo, przez co potem sklejaja się rzęsy (kolejne wyciągnięcia szczteczki z opakowania) - wymaga trochę wprawy w nakładaniu, ale dla chcącego... Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego
    Używa produktu od:rok lub dłużej