Oriflame, LipSPA Balm, Balsam SPA do ust

Oriflame, LipSPA Balm, Balsam SPA do ust

Zgłaszająca osoba: AnnHolland

Balsam SPA jest jak nawilżająca kąpiel dla ust. Zwłaszcza przy pocałunkach pokochasz to niezwykle uczucie miękkości i gładkości! Usta wyglądają gładko i lśnią naturalnym blaskiem. Są fantastycznie nawilżone - nawet o 300% bardziej. Filtry SPF 8 chronią delikatną skórę ust.

Skład: octyldodecanol, ricinus communis (castor seed oil), pentaerythrityl tetracaprylate/tetracaprate, lanolin, pentaerythrityl tetraisostearate, cera microcristallina (microcrystalline wax), caprylic/capric triglyceride, polyethylene, paraffin, bis-diglyceryl polyacyladipate-2, euphorbia cerifera (candelilla wax), ethylhexyl methoxycinnamate, copernicia cerifera (carnauba wax), butylene glycol, butyl methoxydibenzoylmethane, parfum (fragrance), panthenol, canola (canola oil), propylparaben, rosa rubiginosa (seed oil), acrylate/carbamate copolymer, bht, tocopherol, sodium hyaluronate, ci 77891 (titanium dioxide), ci 15850 (red 7), ci 19140 (yellow 5), ci 77492 (iron oxide).

Cena: 19,90 zł / 4 g

dziwny efekt uboczny

Kupowałam ten balsam do ust już kilkakrotnie. Efekt jest bardzo ładny. Świetnie nadaje się pod szminkę z tej serii. Nie lepi się jak wiele balsamów, nawilża i pięknie pachnie.

ALE

Zawsze mam dziwna reakcję alergiczną - drapanie w gardle i odruch kaszlenia ( czytałam, że są tu osoby z podobnymi odczuciami). Coś w składzie tego kosmetyku jest nie tak...

Nic ciekawego

+ ładny zapach i kolor, opakowanie
+ lekko nabłyszcza usta
- bardzo krótko utrzymuje się na ustach
- miałam wrażenie, że wręcz wysusza mi usta
Dobry dla osób, które nie mają problemów z ustami :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe, resztę wyrzuciłam

Dobry balsam

Bardzo dobry balsam do ust. Nawilża i odżywia usta, może nie aż tak o 300% jak obiecuje producent ale nawilża. Na uwagę zasługuje eleganckie i solidne opakowanie i chyba głównie dla tego opakowanie ciągle kupuję ten balsam odkąd pojawił się w katalogach.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:10 może więcej

Tak!

WIelkim plusem pomadki jest to, że nadaje ustom piękny, matowy wygląd. Nie błyszczą się nieestetycznie jak po wielu innych pomadkach. Niestety nie nawilża, ale sprawia, że usta są mięciutkie. Cena w promocji zachęca do wypróbowania. Lubię do niej wracać :)

Używam tego produktu od: Bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4

Mój faworyt:)

Mój ulubiony balsam do ust! Zawsze do niego wracam, nawet gdy przez chwilę testuję inny balsam do ust. Rewelacyjnie nawilża i chroni usta. Posmarowane na noc, nawet spierzchnięte, rano są cudownie gładkie i miękkie. Przyjemny zapach i lekki połysk są kolejnymi zaletami tego kosmetyku. Do opakowania nie mam żadnych zastrzeżeń. Nie widzę żadnych wad. Na pewno będę go używać jeszcze przez dłuuuugi czas...

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: ok.15 - nałóg

prawie kwc :)

ładne opakowanie

średni zapach

ładnie wygląda w środku ten balsam

jest tłusty lecz krótkotrwale nawilża

ciągle trzeba go nakładać

ale jest wydajny.

lubię go :P

Bez rewelacji

Balsam jak balsam. Nawilża usta, ale nie jakoś wybitnie. Chroni? Możliwe, ale to chyba każdy balsam powinien. Poza tym nie ma żadnych śladów na ustach, a miał być lekki połysk. Cóż... Połysku nie ma. W dodatku jak na takie działanie jest drogi. Używałam wiele balsamów o wiele tańszych, które były o niebo lepsze. Zapach? Całkiem przyjemny. Opakowanie też jest ładne, dlatego też wystawiłam taką wysoką ocenę.

Uwielbiam go!

Mam bardzo problematyczne, wiecznie spierzchnięte usta.
Kupiłam ten balsam zdesperowana i był to całkiem dobry wybór.
Używam go na noc, smaruję wtedy usta tak mocno, że mam aż białe smugi. Do rana ładnie mi się on wchłania i na parę godzin nie mam problemów z pierzchnięciem. Wargi smaruję też zanim nałożę pomadkę, wtedy są ładnie wygładzone. Tak więc działanie tego kosmetyku jak najbardziej na plus.

Oriflame wprowadził teraz nowe opakowanie, bardziej podłużne. Jest w nim mało balsamu, a poza tym, łatwo się on łamie. Teraz muszę się nakręcić opakowaniem we wszystkie strony, żeby zużyć resztkę. Za to minus.
Sam kosmetyk nie jest specjalnie wydajny. Drugi minus.

Mimo wszystko, według mnie, zasłużył na 4 gwiazdki.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

gadżet

Są plusy:
+ ładne opakowanie
+ ładny zapach
+ przyjemny w użyciu

No, ale niestety ma dwa b. istotne minusy:
- słabiutko nawilża
- słabiutka wydajność, co w powiązaniu z ceną jest sporym minusem

Moim zdaniem , to jeden z tych produktów, którym że tak powiem "lifting" zrobił krzywdę. Poprzednia wersja przynajmniej działała:)
Podsumowując, może go jeszcze kupię, dla przyjemności używania, bo dla efektów do raczej nie ten:)

Używam tego produktu od: około 1,5 miesiąca

cudny nawilżacz

Używałam tego produktu już jakiś czas temu, ale był rewelacyjny, jeden z lepszych balsamów do ust ( a miałam ich sporo). Nawilżał, nie sklejał ust, nie zostawił koloru, usta były takie soczyście mokre, był tani i łatwo dostępny, ogółem rewelacja, idealny balsam do ust.

Używam tego produktu od:używałam rok temu

Ciągle nie to

Dużo lepszy od wielu przetestowanych przeze mnie balsamów, ale to ciągle nie to :(

Ten przynajmniej nie wysuszał moich ust i się nie lepił, ale niestety nie wpłynął na poprawę ich stanu :(

Ładny kolor, nie lepi się - to na tyle z zalet.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

kiepski

balsam mocno średni, wytrzymuje na ustach wprawdzie chwilę, ale za to żadna inna obietnica producenta się nie sprawdza - nie nawilża, jedynie trochę natłuszcza. kolejny porażkowy balsam oriflame. nie polecam

Używam tego produktu od: jesienią przez miesiąc

hm

miałam kiedyś ten balsam, jeszcze zanim zamknięto go w ładniejszym (czytaj : mniejszym i znacznie bardziej opływowym) opakowaniu.

o ile pamiętam, zużyłam do końca (co nie tak często mi się zdarza z racji silnej tendencji do gubienia przedmiotów), choć nie wydaje mi się, żeby było mi szczególnie przykro, gdy przyszło mi po raz ostatni posmarować nim usta.

miał lekką konsystencję i bardzo przeciętne właściwości nawilżająco-pielęgnacyjne. pokrywał usta gładką warstwą półtransparentnego mlecznoróżowego koloru.
posiadał również zapach : z gatunku nieco dziwnych, lecz wciąż słodko-przyjemnych ;)

sądzę, że nie zaopatrzę się w niego ponownie, bo znalazłam lepsze, nie był jednak nietrafionym zakupem.

Używam tego produktu od: dawna