La Prairie, Cellular Treatment Loose Powder (Puder sypki)

La Prairie, Cellular Treatment Loose Powder (Puder sypki)

Lekki, jedwabisty puder, stanowiący wykończenie makijażu. Na twarzy staje się niewidoczny, jednocześnie utrwalając i przedłużając trwałość oraz świeżość makijażu. Kosmetyk matuje cerę, pozwalając jej jednocześnie swobodnie oddychać. Nie wysusza cery, neutralny, nie zatyka porów.

sypki
mieszana, normalna
utrwalające, matujące
Krycie
lekkie

Średniak z ,,wysokiej półki''

Był czas, kiedy próbowałam mnóstwo pudrów sypkich dostępnych w Douglasie, Sephorze, czego rezultatem jest pokaźna kolekcja w mojej szafce. La Prairie oczywiście zabraknąć nie mogło. Posiadam nr 1 i nr 2. Użyłam może kilka razy. Niestety nie odpowiada mi ani jeden ani drugi. Jedyne co na plus to potężny rozmiar 56g a do tego jeszcze format podróżny. Jednak stanowczo wolę 20g Chanel.

Świetny

Puder jest po prostu świetny i warty swojej wysokiej ceny. Ma piękne opakowanie, puder jest bardzo zmielony ja nakładam go na cała twarz zarówno na twarz jak i pod oczy sprawdza się moim zdaniem do obu tych obszarów bardzo dobrze. Puder jest dodatkowo wydajny bo nie trzeba używać jego dużej ilości. Jestem z niego bardzo zadowolona i będę go używała świetnie utrzymuje makijaż i pięknie wyglada na twarzy

DAJE RADĘ....

La Prairie otrzymałam w prezencie od siostry, małe estetyczne i urocze opakowanie 10 gram, z mini puszkiem i lusterkiem w środku.
Puder jest bardzo drobno zmielony, nie pyli się, jedwabisty, lekki a zarazem trwały.
W składzie znajdziemy vit C i E które chronią nasza cere przed działaniem wolnych rodników. Samo wykonczenie jest wedlug mnie satynowo matowe, jedwabiste.
Puder ładnie komponuje się z każdym podkładem, nie wchodzi w zmarszczki, jest bardzo wydajny.
Opakowanie idealne na wyjazdy.
Jedyne do czego mogę się przyczepić to kolor, niby transparentny a jednak trochę przyciemnia podklady.

Najlepszy puder do cery suchej!

Po wielu latach poszukiwań nareszcie znalazłam ideał do mojej suchej, dojrzałej cery 40+. Puder nie wysusza skóry, nie podkreśla suchych skórek, doskonale utrwala makijaż na cały dzień, dobrze łączy się z podkładami oraz kosmetykami kolorowymi. Używam go przez cały rok, sprawdza się latem i zimą. Jest bardzo wydajny, uzywam go pół roku i mam jeszcze połowę opakowania,przy codziennym stosowaniu.
Polecam!!!

Ilość pudru jest przerażająco niewiarygodna

Po raz kolejny nie zawiodłam się na produktach tej marki. Byłam zaskoczona pojemnością tego pudru oraz tego jak pięknie był zapakowany . W pudełeczku nie zabrakło niczego zaczynajac od gąbeczki z kieszonka umożliwiająca wygodna aplikacje a kończąc na szpatułce przymocowanej do nakrętki pudru, po za tym produkt jest zabezpieczony przed rozsypaniem się. Puder pachnie pięknie - a zarazem delikatnie, nie czuć żadnej sztuczności , aplikacja pudru jest możliwa na dwa sposoby : aplikacja gąbeczką umożliwiająca „wydobycie” mniejsza ilość pudru lub aplikacja za pomocą szpatułki umożliwiająca „wydobycie” większej ilości pudru. Puder wręcz błyskawicznie przyczepia się do twarzy nie tworząc przy tym efekty maski, Puder nie wysusza skory, doskonale wtapia się w kolorystykę skory a aplikacja nie stwarza żadnych problemów mimo ze nie jestem fanka tego typu gąbeczek. Narazie zostanę przy tej formie aplikacji - jest wygodniejsza w wydobyciu pudru i jego aplikacji . Sądzę, ze produkt wystarczy mi na wiele wiele miesięcy

BOSKI!

Jest to cudowny puder, wykanczam nim kremy bb jak i podklady i nigdy mnie nie zawiodl. Nie nadaje sie na pewno pod oczy, jednak do calej twarzy jest to moj hit
Jedyne moje zastrzezenia to kolor - moglby byc bardziej neutralny, ten troche przyciemnia podklady ale naklada sie rowno i pieknie i jest super wydajny, nie do zuzycia mimo codziennego malowania !!!

Mam mieszane odczucia

Moja skóra przeszła metamorfozę od mieszanej do suchej, puder kupiłam jeszcze za czasów tej pierwszej więc miałam okazję wypróbować go na dwóch rodzajach - na żadnej sie jakoś wybitnie nie sprawdził.
Przede wszystkim jest ciężki, trudny do rozprowadzenia, tworzy mi plamy - próbowałam nakładać różnymi metodami, ostatecznie doszliśmy do jako takiego porozumienia poprzez oprószanie twarzy dużym , puchatym pędzlem, wklepywanie puszkiem, gąbką stemplowanie sie u mnie nie sprawdzają.
I kolorystyka, wzięłam kolor nr 2 po 1 wydawała się być różowa i niestety ale jest to ciemny odcień, niby transparentności w opisie nadaje jednak kolor - co jest w moim przypadku zdecydowanie niepżądane.

Cellular Treatment Loose Powder for EVER :)

Opinie na temat tego pudru mowia same za siebie, a ja sie moge tylko pod tym podpisac. Absolutne must have. Nie wyobrazam sobie bez niego zycia, oraz codziennych poprawek (dzieki zalaczonemu mini opakowaniu)
Aksamitne, promienne wykonczenie. Skora matowa ale rozswielona, nawilzona. Nie wchodzi w zmarszczki! Drobinki tak zmielone, ze nie ma tu mowy o paskudnym , mieniacym sie w sloncu, tandetnym brokacie.
Wisienka na torkcie kazdego makijazu, wiec kto jeszscze nie ma niech zaluje i biegnie do sklepu.
Bede go uzywac do konca zycia i zaplace za niego kazda cene :)
Nie da sie go porownac z zadnym innym puderem sypkim. Zadne La Mer, zaden Sisley. Cellular Treatment Loose Powder for EVER :)
Dodam, ze nie wiem czy kiedykolwiek uda mi sie go zuzyc. A uzywam obficie, codzienne, od ponad 1,5 roku..ubyla moze 1/3 opakowania....

Mega

Dla mnie ten puder jest mega idealny. Bardzo dobrze zmielony, nie miałam chyba nigdy tak zmielonego pudru jest jak puch, delikatny. Nie pozostawia p sobie śladu, pięknie się dopasowuje do makijażu, utrwala go i matuje na długi czas. Puder nie osadza się w załamaniach, nie zapycha, nie jest widoczny nawet z bardzo bliska. Daje bardzo subtelne wykończenie, nie uczula. Opakowanie jest solidne, duże, a dołączona mini wersja do torebki to świetny pomysł i dodatkowy plus.

Fajny

Puder ma taką mięciutką konsystencję, tzn jest jak taki mięciutki pyłek, który stapia się ze skórą. Ma bardzo delikatnie widoczne drobinki połyskujące, ale na skórze uważam, że tego nie widać, także jeśli ktoś chce mieć efekt rozświetlenia, to trzeba czymś jeszcze potraktować twarz. Matuje, ale po ok 4 h trzeba lekko poprawić, nos delikatnie się błyszczał, ale nie ma mowy o świeceniu się. Odcień 01 nie różowi mi się na skórze, stapia się z nią idealnie i prawdą jest, że nie da się przesadzić z tym pudrem, każda ilość stapia się. Ogólnie chyba jego największą zaletą jest właśnie to, że współpracuje ze skórą, nie jest po prostu widoczny po nałożeniu. Nie jest zatem tak, jak w przypadku innych pudrów, że widać na włoskach twarzy jego nadmiar. Nie wiem jak z wydajnością, ale nie sądzę, że przy codziennym, normalnym stosowaniu starczy na dłużej niż rok (za rok się przypomnę i zweryfikuję, czy miałam rację). Ogólnie jest w porządku, myślę, że ma duże szanse wejść na stałe do mojej toaletki. Sądzę jednak, że te wszystkie opinie typu efekt photoshopa itp, należałoby traktować z przymrużeniem oka:) Ostatecznie to tylko puder i jeśli ktoś ma poważne problemy z cerą, to cudów się nie uzyska. Ale ładnej, gładkiej cerze nie zaszkodzi, przeciwnie, podkreśli jej zalety.

edit - jest październik 2019 a ja jeszcze mam ten puder...używałam z rozmachem codziennie. właśnie mi się kończy i miałam zamiar eksperymentować mając gdzieś z tyłu głowy, że kiedyś wrócę do La Prairie. ale ale...w ostatniej chwili coś mnie tknęło aby zapytać o ten, przy okazji testów o wiele droższego caviar i dowiedziałam się, że ten świetny puder jest wycofywany! już prawie nie do dostania. tak tak, teraz jest tylko 50 gramowy caviar za 860 zł, który jest gorszy moim zdaniem!!! suchy i matowy. na szczęście udało mi się zakupić zapas.

Znam lepsze.

Puder utrwala makijaż, scala wszystkie jego warstwy aczkolwiek przy cerze mieszanej nie na długo.
Na pewno nie jest to pudel matujący, a właśnie utrwalający. Myślę, że najlepiej sprawdziłby się przy cerze suchej, normalnej bądź dojrzałej.
Problemem jest też kolorystyka. Nr 1 niby transparentny, ale różowy po nałożeniu na twarz jednak przebija.
Fajnym rozwiązaniem jest na pewno opakowanie, mniejsze pudełko na pewno ze mną zostanie, ale gramatura pudru jest tak duża, że zwyczajnie mi się znudził. Robiłam odsypki mamie, siostrom, a on wciąż był i był...
Cena w stosunku do wielkości produktu jest naprawdę niewielka.

zachwyty uzasadnione

Świetny puder. Opakowanie solidne, minimalistyczne i ładne. Puder drobno zmielony. Praktycznie się nie pyli. Dobrze się przyczepia do pędzli czy gąbki. Bardzo dobrze matuje i scala cały makijaż. Pozostawia twarz miękką i jedwabistą delikatnie śliską. Ma silne właściwości utrwalające. Współpracuje z każdym podkładem i korektorem. Mnie osobiście nie uczulił ani nie podrażnił. Jak do tej pory nie narzekała na niego również żadna klientka-nawet te z cerą atopową czy alergiczną. Ale jak wiadomo strukturę skóry każdy ma inną więc nie ma co wypowiadać się za wszystkich. Piekielnie wydajny :)