KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: % osób
    soreszka
    2 lutego 2008 o 22:21
    blyskotka
    śliczny, luksusowy gadżet. Cienie są dobrej jakości ale kolory jak dla mnie trochę szalone.. tak wiec mam je już dość długo a ubytku nie widać Jest to edycja limitowana wiec na pewno sie nich nie pozbędę a może i z czasem zuzyje Używam tego produktu od: 2 lata Ilość zużytych opakowań: 1
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

wichrowa
    2 grudnia 2005 o 11:54
    idealny na imprezy
    Bardzo chciałam mieć te cienie z limitowanęj serii i mój wspaniały mąż zrobił mi prezent :) To było już dość dawno, mam kolory: róż, fiolet, czerwień i złoto-zielono-żótłty (ciężko określić ten piękny migoczący kolor) Cienie sa fantastyczne ale nie nadaja się na codzień. (za bardzo migoczące) Teraz jestem z nich 100% zadowolona ale jak nie używałam bazy pod cienie, to niestety, na moich przetłuszczających się powiekach zbierały się w załamaniu i wydawały mi się bardzo nietrwałe. Ale teraz razem z bazą trzymają się całą noc! Nie kupię ich ponownie bo tych nie zuzyłam nawet w połowie:)

madziarra
    10 listopada 2005 o 16:58
    wielofunkcyjne cudo
    Jak ja kocham limitowane edycje :D Te chanelki ubóstwiam głównie za ich wielofunkcyjność i super trwałość. Różu i pomarańczu używam jako różu do policzków - takie połączenie daje niesamowity i trwały efekt. Policzki są ożywione, rozświetlone. Cienie rozprowadzają się idealnie, nie ma mowy o przesadzeniu z ilością. Jako cienie są bardzo trwałe, wspaniale trzymają się na powiece i równie wspaniale łączą się z cieniami innych firm. Nie osypują się, nie blakną, nie rozmazują. Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 Recenzja: ...

Bąbel
    16 lutego 2004 o 20:40
    prawie KW!
    Kupiłam pod wpływem impulsu. Piękne kolory, śliczne opakowanie, trwałość, jak przymocowane butaprenem, orgomna ilość jak na cienie do powiek i.... niestety siedzą sobie nieużywane, bo cukierkowo-różowawo-złota kolorystyka niestety nie jest dla mnie. Z czystym sumieniem pod każdym względem zasługują na miano KW, ale nie każdemu pasują. Odejmuję 1 gwiazdkę za ubogą kolorystykę (wiem, wiem - to kosmetyk z serii limitowanej) PS. ALe można używać jako różu do policzków :-) Używam tego kosmetyku od/ od 31.12.2003 (inwestycja Sylwestrowa :-( ilość zużytych opakowań: mam 1- ciągle...

Sonia25
    5 sierpnia 2002 o 23:00
    trafiona inwestycja!
    uwielbiam cienie chanel, sa dla mnie idealne! polychromes zdradzam teraz na korzysc nowych tubeczek (oczywiscie tez chanel). uwielbiam te kolory, konsystencje, jakosc i trwalosc jakie prezentuje soba marka chanel.

Halszka
    17 czerwca 2002 o 20:00
    bardzo dobry produkt
    Do tej pory wypróbowałam wiele cieni do powiek, przez dłuższy czas (do tej pory właściwie) byłam wierna wspaniałym cieniom Bourjois. Chanel oferuje naprawde zaskakujący produkt. cienie mienia sie tęczowo, mieszane dają ciekawe efekty, są trwałe.