Eva Natura, Zioła Polskie, Krem pod oczy i na powieki z ekstraktem z ziela świetlika

Delikatny krem bogaty w naturalne substancje aktywne, który skutecznie pielęgnuje skórę wokół oczu. Zawiera ekstrakt z ziela świetlika, olej z winogron i masło Shea. Krem wygładza zmarszczki mimiczne, które stają się mniej widoczne i koryguje oznaki zmęczenia skóry.

Efekty codziennego stosowania:
* optymalnie nawilża
* wyraźnie wygładza
* nadaje promienny wygląd
Polecany do cery ze skłonnością do przedwczesnych zmarszczek.
Skuteczność działania potwierdzona testami pod kontrolą lekarza dermatologa. Nie testowany na zwierzętach.

Piękne oczy

Świetny kosmetyk - nawet po słabo przespanej nocy nie mam worów pod oczami, ani opuchniętych powiek z czym często miewałam wcześniej problemy.
Wiele innych kremów powodowało u mnie uczulenia, a ten nie co też jest jego sporym plusem.
Polecam wszystkim - warto spróbować

Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4

Bardzo fajny, duży plus za większą pojemność.

Wg mnie krem dla cery 20+ jest bardzo dobry.
+ Nawilża,
+ Pojemność jest większa niż w innych kremach pod oczy (25ml),
+ Niska cena,
+ Świetnie się wchłania,
+ Nie podrażnia.
+ Jest wydajny.
Nie zlikwidował u mnie lekkich zmarszczek pod oczami, jednak nie wiem czy jakikolwiek inny krem to zrobi, pewnie nie. Podsumowując jestem zadowolona z kremu Evy Natury :)

Używam tego produktu od: dawno, dawno
Ilość zużytych opakowań: 1, zakupię 2

Hmm....

Ten krem jest lepszy niż jego odpowiednik dla skówy 18+. Jest mniej wodnisty, lepiej nawilża i pielęgnuje skórę. Byłabym z niego całkiem zadowolona, ale niestety po jakimś czasie zaczął mnie podrażniać - oczy łzawiły mi i lekko piekły. Po odstawieniu, problem znikł. Z tego powodu, daję 2 gwiazdki.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Pół tubki.

ożywczy dla młodych

Jestem przed 30stką i mam pierwsze zmarszczki mimiczne.Postanowiłam zadbać bardziej o skórę wokół oczu i kupiłam ten krem.

+konsystencja lekko wodnista (jednak nie wypływa z tubki za dużo)
+dobrze się rozprowadza
+dobrze się wchłania (po kilku chwilach można robic makijaż)
+przyjemnie chłodzi (sprawdza na poranną pobudkę i wieczorem jako orzeźwienie dla zmęczonych oczu)
+lekko napina skórę
+bardzo wydajny
+atrakcyjna cena
+odnoszę również wrażenie, że wyrównuje koloryt (nieco rozjaśnił lekkie cienie pod oczami)

-nie powoduje spłycenia/wygładzenia nawet drobnych zmarszczek
-szczypie jeśli dostanie się do oka

Na zapach prawdę mówiąc nie zwróciłam uwagi, więc nie jest zbyt przeszkadzający.

To przyjemny krem, który młode kobiety mogą stosować nawet kilka razy dziennie (zwłaszcza dla poprawy napięcia skóry wokół oczu), ale nie spodziewajcie się po nim cudów.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: nadal pierwsze (i końca nie widać)

nie widać efektów

Jedyne plusy:
-nawilza ale tylko na chwilę
-cena

minusy:
-okropna wodnista kosystencja
-parabeny wysoko w składzie
-szczypie - uczula

Nie kupie go poniewaz nie zauważyłam żadnych efektów

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie, chcę jak najszybciej skończyć opakowanie

Świetny jako pierwszy krem pod oczy

Jestem jeszcze dwudziestoparolatką i niektóre moje koleżanki ze zdziwieniem przyjmują, że używam kremu pod oczy, ale przy noszeniu korekcji wzroku i długich godzinach przy komputerze to czasem trzeba.

Kremik jest w sam raz na takie potrzeby.
Lekki, o delikatnym ziołowym zapachu, daje natychmiastowy efekt napięcie skóry wokół oczu.
Można go używać ile się chce, trzeba tylko uważać, aby nie dostał się do worka spojówkowego, bo robi się niemiło i trzeba wymyć wodą. :)

Krem nie jest przeznaczony do skóry dojrzałej, na jakieś zmarszczki czy coś podobnego i nie należy od niego wymagać poprawy w tym względzie.

Bardzo go lubię, także za duże opakowanie i dobrą cenę, choć muszę na niego zawsze polować w Realu, bo nigdzie indziej dostać nie mogę.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: może z 5?

nie pod oczy, na szyję;)

Krem jest ładnie pachnący, ekologiczny, polski:)

Jest zdecydowanie zbyt mocno pachnący jak na kosmetyk do pielęgnacji okolic oczu, naprawdę.

Nawilża, szybko się wchłania, ale
niestety uczula.

Czuję łzy w oczach, kiedy nim się wysmaruję, niestety:(
Powoduje szczypanie okolic oczu, sprawdzałam przez miesiąc i dla mnie ten krem jest zbyt ostry.

Prawdopodobnie zapach łąki i zieleni, który w toniku sie sprawdza, tu przyniósł same problemy.
Używam go teraz na szyję, żeby zużyć.

Mam wersję nową, w innym opakowaniu, tzn. z inną szata graficzną, ale to ten sam.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: juz nie pod oczy, na szyję 1

patrz: recenzja poniżej :)

Hmm.. Ogólnie jestem na tak. Jest to produkt ewidentnie dla skóry młodej, dla starszych kobiet według mnie się nie nadaje. Podpisuję się pod słowami poniżej - produkt dla niewymagających.. Nie jestem jakoś superpozytywnie zachwycona, ale mogę ten krem spokojnie polecić. Ma ładny zapach:), fajną konsystencję, nawilża, moooooże po dłuuuuuuugim stosowaniu lekko zlikwidował moje malutkie zmarszczki na delikatnej skórze wokół oczu.. Poza tym, cena - niska, myślę, że zadowalająca.

Zatem podkreślam - dla młodej i niewymagającej skóry - jak najbardziej tak ;) w innym wypadku raczej nie polecam.

Dla niewymagających

Bardzo tani, pojemny i wydajny kremik. Delikatnie nawilża skórę. Dla młodej niewymagającej skóry wydaje się być odpowiedni. Nie wygładzał. Taki przęciętniak, jakoś ciężko było mi go zużyć. Warto sięgnąć, gdy nasza skóra nie ma wielkich wymagań.

Używam tego produktu od: 3 lata

Całkiem całkiem

Witam, Własnie kończę stosować pierwsze opakowanie. Ponieważ tubka zawiera aż 25 ml - starcza mi na około 4 miesiące. Cena - około 6 zł za 25 ml - chyba tańszego nie dostanę. Przyznam się, że kupiłam ten kremik przypadkowo, gdyż nie liczyłam na jakis cudowny efekt. Tymczasowo potrzebowałam jakies mazidło pod oczy dopóki nie kupię sobie mojego ulubionego Dermedic Hydrain2. Zostałam przy nim do końca tubki i chyba dokonam ponownego zakupu. Dlaczego? Kremik jest lekki ale dzieki ekstraktowi ze świetlika rozświetla okolice oczu, zmniejsza worki pod oczami, nawilża. Okolice oczu wyglądają na wypoczęte. Oczywiście po kilku godiznach nie ma śladu nawilżenia ale wieczorem nanoszę poprawki. I jest w miarę dobrze. Mam 35 lat i bardzo niewielkie zmarszczki pod oczami. Niemniej jednak wydaje mi się, że nie jest to zasługa konkretnego kremu lecz po prostu systematyczne nawilżanie skóry od kilku lat - nawet tymi tańszymi kremami. Do tego od czasu do czasu zabiegi kosmetyczne i jest naprawdę ok :) A kremik za tą cenę sprawuje się naprawdę dobrze.

nie dla mnie

plusy
-nawilza ale tylko na chwilę
-cena

minusy:
-nie wygladza skóry
-długo się wchłania
-zapach taki sobie
-okropna wodnista kosystencja
-parabeny wysoko w składzie
-szczypie gdy dostanie się do oka

Nie kupie go poniewaz nie zauważyłam żadnych efektów

Używam tego produktu od: już nie

SUPER jak na swoją cenę

Kremik ma delikatna konsystencje, którą łatwo sie rozprowadza w okolicach oczu. Ma piękny, ziołowy zapach i bardzo dobry skład.

Dobrze nawilża, szybko sie wchłania, nadaje się dla osób noszących soczewki. Skóra jest po nim optymalnie odżywiona i odwdzięcza się zdrowym wyglądem. Lekko niweluje cienie pod oczyma.

Używałam go z powodzeniem w okresie letnio-jesiennym, na zimę jest dla mnie za mało treściwy. Moim zdaniem jest lepszy od żeli flosleku i w swojej kategorii cenowej to rewelacja, jeśli chodzi o skład i poziom nawilżenia.

Ilość zużytych opakowań: ok 10

lubimy się

sięgnęłam po niego, bo spodobał mi się skład i śmieszna wręcz cena. po otwarciu zauważyłam od razu 2 minusy: nie podoba mi się zapach (ziołowy?) i lekka, wręcz wodnista konsystencja. potem były już tylko plusy:
+ szybko sie wchłania, nie pozostawia tłustego filmu (który swoją drogą lubię), ale
+ nawilża skórę w okolicach oczu
+ nie podrażnia
+ wspomniana już cena i
+ pojemność (25ml)

poza suchością nie mam innych problemów ze skórą pod oczami, więc nie wiem, jak działa na obrzęki czy podkrążone oczy, ale robi to, czego od niego oczekiwałam.

za tę cenę jak najbardziej warto spróbować.

Używam tego produktu od: około miesiąca