Nivea, Beaute, Teint Nature Stay-On

Nivea, Beaute, Teint Nature Stay-On

Trwały podkład utrzymujący się na skórze twarzy do 24 godzin bez konieczności nanoszenia poprawek. Lekki, doskonale się rozprowadza. Po chwili od momentu zetknięcia się z twarzą delikatnie gęstnieje, nabierając pudrowej konsystencji.

Skóra w pierwszym momencie dostaje "zastrzyk" nawilżenia, a zaraz potem spowija ją pudrowa aura pozostawiająca matowy i świeży wygląd. Cera staje się aksamitna, a podkład mimo swej lekkiej formuły, dobrze maskuje niedoskonałości cery i drobne zaczerwienienia. Nie tworzy wrażenia "maski". Nadaje naturalny, świeży wygląd.

Szklana buteleczka niweluje ryzyko wejścia preparatu w reakcje chemiczną z plastikiem (jak to ma miejsce w wypadku plastikowych opakowań). Zakrętka zaopatrzona jest w szpatułkę umożliwiającą higieniczne nałożenie podkładu.

Przeznaczony do wszystkich rodzajów cery, dobrze nawilża i matowi skórę. Testowany dermatologicznie.

Dostępny w czterech kolorach:

Beige Natural

Beige Cafe

Bronze

Dark Amber

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Talc, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Dimethicone Copolyol, Phenoxyethanol, Imidazolidinyl Urea, Parfum, Sodium Dehydroacetate, Disteardimonium Hectorite, Methylparaben, Propylene Carbonate, Butylparaben, Ethylparaben, Tocopherol, Lecithin, Propylparaben, Glyceryl Stearate, Ascorbyl Palmitate, Glyceryl Oleate, Citric Acid.

Cena: ? / 30 ml

Mój IDEAŁ!!

Uzywam od kilku miesięcy :
wydajny
łatwo go rozprowadzić
na twarzy wygląda bardzo naturalnie, matuje, ale nie tworzy nienaturalnie suchej buzi,sprawai efekt naturalnej skóry, jednoczesnie maskując pewne niedociagnięcia cery
ładny zapach
świetne opakowanie ( ze szpatułki można , ale nie trzeba korzystac, mi ona bardzo pomaga , wyciągam i kapię sobie na rękę odpwiednią ilość)
W ogóle jak dla mnie jest to najlepszy fluid z jakim sie spotkałam, dla mnie idealny , a użwyałam Loreala, Max Factora, Vichy , La roche posay , miałam tez przyjemnośc z kilkoma próbkami wysokopółkowymi i nic. W końcu znalazłam swój podkład. jestem zachwycona. , wcale nie uważam , aby szybko zasychał!?No i ładnie stapia się ze skórą, choc rzeczywiście najjaśniejszy kolor jest już w sam raz dla mnie, dla bardzo bladych sie nie nada. Cudeńko

No i już po kilku dniach stosowania odczułam jakby lekkie wygładzenie twarzy i nawilżenie ;)

taki sobie :/

Nie jest tragiczny, ale są rzeczy które mi się w nim nie podobają. Przedewszystkim - najjaśniejszy kolor jest dość ciemny, wogóle wybór kolorów jest mały - tylko 4. Pachnie typowo "niveowsko". Ma dość płynną konsystencję, szpatułka jest niewygodna - podkład z niej kapie, nabiera się na nią za dużo, a jak za jej pomocą trzeba bęzie wydobyć resztki to już wogóle sobie nie wyobrażam. Wysycha na twarzy, może robić więc smugi, trzeba nakładać szybko i zdecydowanie, później trudno zrobić poprawki. Matowieje na twarzy, ale ten efekt nie trwa długo - twarz dość szybko zaczyna się błyszczeć, szczególnie na czole. Nie wygładza specjalnie ani nie daje jakichś innych ciekawych efektów. Przeciętnie trwały. Raczej nie polecam, choć da się go używać.