Yves Saint Laurent, Instant Pur [Gommage Action Biologique Sans Grains] peeling enzymatyczny

Przezroczysty opalizujący gęsty żel, który po nalożeniu (na suchą skórę suchymi palcami) zamienia się pod wpływem ciepła skóry w oliwkę, którą wykonuje się delikatny masaż.

200 zł / 75 ml

POLECAM

PEELING LADNIE OCZYSZCZA SKORE.BARDZO PRZYJEMNY ZAPACH. TOSZECZKE SCZYPIE ALE WCALE MI TO NIE PRZESZKADZA. PO NALOZENIU I MASOWANIU ZMIENIA SIE W BARDZIEJ OLIWKOWA KONSYSTENCJE. PO UZYCIU SKORA JEST GLADKA I MA LADNY BRZOSKWINIOWY KOLOR. UZYWAM NA PRZEMIAN RAZ DWA RAZY W TYGODNIU Z INNYMI.

Używam tego produktu od: POL ROKU
Ilość zużytych opakowań: 75ML

REWELACJA!

Peeling jest po prostu swietny. Efekty widoczne juz po pierwszym uzyciu. Skora gladka, rozjasniona, swietnie oczyszczona. Zludzeniem jest jego delikatne dzialanie- to, ze nie czuc tarcia nie oznacza ze zluszcza nieznacznie. Zmniejsza przetluszczanie, odblokowuje pory, rozswietla twarz. Zastosoqwany na noc sprawia, ze rano nie moge sie doczekac zobaczenie sie w lustrze :D
Wart swej ceny!

Używam tego produktu od: 2 tyg

Świetny.

Właściwie, to wcześniej powiedziano o nim już wszystko.
Dla jednych ideał, dla innych jest za słaby, dla innych za intensywny.
Ale dla mojej wrażliwej, naczynkowej, mieszanej cery, która źle reaguje na peelingi mechaniczne, jest idealny.
Jest bardzo delikatny i wydajny.
Skóra po nim nie jest podrażniona, stopniowo staje się znakomicie oczyszczona, aksamitna w dotyku i wyraźnie rozświetlona.

I do tej pory był to mój ideał. Ale odkryłam znacznie lepszy i tańszy preparat. W związku z tym, kupować już go nie będę, ale i tak polecam. Warto go wypróbować.

Używam tego produktu od: 2009
Ilość zużytych opakowań: 2 pełne opakowania

Używałam go wielokrotnie i muszę przyznać, że nie spodziewałam się takich efektów. Z początku myślałam, że nic wielkiego nie robi, mam skórę mieszaną, szorstką i z szarawym odcieniem. Po używaniu go przez około tydzień (codziennie) koleżanka w pracy zapytała co robię bo wyglądam na mocno wypoczętą - a nie byłam na urlopie. To samo zauważyła moja mama. Tak więc myślę, że warto w niego zainwestować i trochę się pomasować. W użyciu jest taki jak obiecuje producent. Z gęstej mazi tworzy się oliwka a potem mleczko po dodaniu odrobiny wody. Każdą z tych faz należy masować twarz.

bardzo bardzo przeciętny:(

W żadnym wypadku mnie nie zachwycił! Pomijając fakt, że jego konsystencja i zapach niezbyt mi odpowiadają- gdyby działał, to ,,przebolałabym to"- ale nie działa. Mam wrażliwą skórę czyli ten peeling powinien być dla mnie, a ja żadnych efektów po użyciu nie widzę:( (użyję czy nie użyję, nie widać u mnie różnicy) Więc po co marnować pieniądze, a dodam że niemałe:)

jestem na NIE:)

Używam tego produktu od: ok 3 msc
Ilość zużytych opakowań: 1/3

Przyjemny...

Peeleng przyjemny w aplikacji, mam miłą kremową( na początku) konsystencję, przistaczjąc się w oliwkę ułatwia masowanie twarzy, ale... no właśnie żadnych spektakularnych efektów:( Może trzeba go dłuzej stosować ( ja od mieś) żeby dał efekt, jak coś się zmieni to wrócę i dodam gwiazdkę :)

Używam tego produktu od:1 mieś
Ilość zużytych opakowań: zaczynam 1

Średni

Dla mnie ten peeling jest po prostu średni.
Nie widzę żadnych spektakularnych efektów, może dlatego, że jest bardzo delikatny.
Panie o wrażliwej cerze powinny być zadowolone, choć dla mnie konsystencja żelu zamieniającego się w olejek jest nie do zniesienia - spływa z twarzy, kapie zanim zdążę go zmyć.
Poza tym zapach ... na mój gust za mocny, wręcz agresywny i nie życzę nikomu, aby produkt dostał się w okolice ust - zapach perfum na języku utrzymuje się naprawdę bardzo długo :( .

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

magiczny specyfik

Właściwie nie jest przeznaczony do mojej skóry - nie mam problemów z przesuszeniem oraz przyległościami (raczej dokładnie z czymś przeciwpołożnym ;) ). Jednak kiedy otrzymałam ten superekskluzywny kosmetyk to przed sprezentowaniem go komuś innemu postanowiłam jednak potestować.
Chwila ta się odwlekała ,aż przyszedł moment kiedy cierpiałam po laserowym zabiegu na skórze twarzy. Poparzona w specyficzny sposób skóra wołała o pomoc przy złuszczeniu a następnie po intensywne odżywienie i regenerację.

I tu gommage sprawdził się na medal - nie podrażnił, powolutku usuwał martwy naskórek a na koniec pozostawił buzię pokrytą cieniutką warstewką kojacego olejku.

Bałam się zastosować na sucho - podczas masażu zwilżonej buzi mokrymi palcami działanie było delikatniejsze i mniej inwazyjne.

Kiedy podleczyłam oparzenie wróciłam do mechanicznych peelingów - delikatny gommage Instant Pur trafił do kogoś z delikatną cerą. Jednak wspominam go bardzo dobrze.Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Doskonały

Mam niesamowicie wrażliwą skórę. Wypróbowałam już chyba wszystkie mozliwe peelingi - to była prawdziwa droga przez mękę. Czasem skóra reagowała tylko plamami, a czasem okazywało się że po 30 sekundach nie mam już skóry na twarzy. Pomimo wielu prób musiałam znależć odpowiedni dla mnie, ponieważ zmieniam skórę jak wąż :P Do tego stopnie, że nie mogę się pomalować, bo wszędzie mam odstające skórki(pewnie opis skóry jest dość drastyczny, ale faktycznie mam z nią przejscia) Moje poszukiwania zakończone bo YSL daje mi wszystko czego potrzebuję. Jest delikatny, nie podrażnia a do tego wspaniale ściera naskórek. Mam swój ideał i nikomu nie oddam:P Problem jedynie w tym, że nie wszystkie mniejsze sephory go posiadają i usiłuję kupić 2 opakowanie od 3 miesięcy:/

Używam tego produktu od:roku

bardzo dobry

polecam bo:
-jest bardzo delikatny
-niesamowicie dokladnie oczyszcza jak na tego typu preparat
-wiadomo ladnie pachnie,blyszcacy zelik,przyjemna aplikacja
-jest wydajny mimo ze uzywa sie dosyc duzo na raz(tak jest napisane w "instrukcji obslugi"-zeby uzywac na raz duzo...)
generalnie minusow jak dla mnie nie ma.uzywam go na zmiane z derminka(eznymatyczny z glinka,jakosc prawie taka sama wiec nie moge sie zdecydowac;)).

Używam tego produktu od:4 mies

badziewie

Co za ulga, że najpierw wzięłam próbkę :D bo strasznie bym się wkurzyła. Konsystencja jest tragiczna i służy tylko naciąganiu skóry na twarzy, złuszcza beznadziejnie a po zmyciu i wytarciu twarzy skórki jak stały tak stoją nie niepokoje przez ten "peeling". Użyłam go 2 razy bo pomyślałam, ze zasługuje na szanse... myliłam się.

Używam tego produktu od:2 razy
Ilość zużytych opakowań:próbka

Są lepsze...

Bardzo dobry produkt, lecz yteraz poszukuję go od dłuższego czasu i nie moge znalezc. Swietnie usuwa skórki, poprawia widocznie stan cery, jest wydajny i fajny do uzywania a przy tym nie podraznia cery.