Under Twenty, Pink Energy, Energizujący żel do mycia twarzy

Under Twenty, Pink Energy, Energizujący żel do mycia twarzy

Żel do mycia twarzy Pink Energy zawiera odżywcze proteiny ryżowe i rozświetlające kwasy owocowe. Nawilża i rozświetla skórę. Do stosowania zamiast mydła.

Parodia żelu

Najgorszy jaki stosowałam. Nie zauważam żadnych plusów.

Minusy:
-okropna oleista konsystencja, która nie chce się spłukać!
-skóra po nim jest jakaś taka tłusta
-może i nie jest drogi, ale każda złotówka wydana na niego to przepłacanie, bo nie jest nic wart

Używam tego produktu od: kupiłam go kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe, wyrzuciłam bo tylko do kosza się nadaje

Super, pięknie pachnie

Może żel nie należy do typowych oczyszczających, jednak radzi sobie z powierzchniowymi zanieczyszczeniami dnia codziennego :) Całkiem dobry dla wrażliwej skóry pomimo dość intensywnego zapachu. Ale bardzo ładnego zapachu :) Skóra jest miękka, nieprzesuszona. Pamiętam, że żel dość słabo się pienił i tutaj minusik. Minus również za dostępność. Ja miałam problem z zakupem :) Jednak ogólnie stwierdzam, że muszę do niego wrócić. Idealny szczególnie latem kiedy nie używam fluidu i zależy mi tylko na zmyciu zanieczyszczeń i potu.

Używam tego produktu od: z jakieś 7 lat?
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Byle nie do twarzy.

Może i pachnie ładnie, może i ma łany kolor, butelkę, przyjemna konsystencję i przyjemnie myje się nim twarz ale kompletnie się do tego nie nadaje.

Jako osoba z cerą wrażliwą odradzam wszystkim u których może pojawić się podrażnienie/uczulenie. Po użyciu skóra była ściągnięta, twarz zaczerwieniona.

Znalazłam dla niego inne zastosowanie, żeby się nie zmarnował. Używałam na okolice ramion i pleców, kiedy problemy ze skórą wymagały większego zainteresowania.

Ten produkt ostatecznie zraził mnie do Under Twenty.

raczej ok

Zapach jest super, konsystencja też niczego sobie, bardzo dobrze zmywa makijaż, zdecydowanie lepszy niż zwykłe mydło. Mam problem ze schodzącą skórką z nosa, ale po tym żeliku jest znacznie lepiej ;)) nawilża bardzo dobrze. Minusy? hmm raczej nie widzę.

Używam tego produktu od: hmm.. jakiś czas, moze rok
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

To jeszcze nie to.

Ten żel do twarzy ma niestety dużo wad, których bym się nie spodziewała. Przede wszystkim zapach, który na początku wydaje się owocowy i energizujący po dłuższym czasie używania zaczyna nudzić i staje się bardziej chemiczny. Może i zapobiega powstawaniu niespodzianek na buzi, Ale na tym wszystko się kończy. Nie radzi sobie z trądzikiem, wysusza skórę, nie likwiduje błyszczenia. Mogę polecić go osobom, które mają normalną skórę, bez problemów trądzikowych i zniosą ten zapach przez cały czas używania.

Używam tego produktu od: z rok temu

taki sobie

średni. praktycznie tylko mył. nic nie robił z cerą. nie działał na niedoskonałości. usuwał tylko sebum,które wytworzyło się przez całą noc/cały dzień, ale nie zauważyłam, żeby po dłuższym stosowaniu tego żelu pojawiły się widoczne efekty. moja cera wcale się nie poprawiła. w dodatku wysuszał. plus za wygodne opakowanie i miły zapach, i fajną konsystencję. lecz efektów brak.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu

pomyłka

Miałam kiedyś ten żel i muszę stwierdzić że nie pomagał mi w niczym. Nie likwidował pryszczy, ale tego akurat od niego nie wymagałam. Skóra się strasznie po nim świeciła, była przesuszona, a po upływie 5 minut od mycia twarzy miałam uczucie strasznie ściągniętej skóry. Za plus mogę uznać poręczne opakowanie nic się nie wylewa można zablokować oraz w miarę ładny zapach choć w porównaniu do żelu water melon to ten śmierdzi. Skuteczność zerowa, podrażnia. Ogólnie nie polecam

Używam tego produktu od:kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań:przemęczyłam jedno

Powiedzmy że b. dobry.

Nie mam nic przeciwko temu żelowi. Ale używałam go dawno kiedy nie miałam problemów z pryszczami. Świetnie odświeża ładnie pachnie ogólnie bardzo fajny używam dużo kosmetyków Under Twenty ten zalicza się do mocnego b. dobrego!

Używam tego produktu od: już nie używam

Bardzo dobry!

Świetny żel do mycia twarzy. Nie ma sls wiec jest łagodny dla skóry twarzy i to można poczuć.
Żel dobrze oczyszcza buzie, skóra jest odświeżona, nie powoduje ściągnięcia i wysuszania, nie podrażnia. Ślicznie pachnie, słodko i świeżo jednocześnie. Używanie go sprawa przyjemność. Konsystencja dość gęsta. Żel jest bardzo wydajny. Ma bardzo wygodne opakowanie z pompka, która dozuje dokładnie taką ilość kosmetyku jaka jest potrzebna.
Buteleczka wściekle różowa, wygląda ciekawie i ładnie prezentuje się w łazience. Cena przystępna. Polecam dla osób o suchej cerze.

Używam tego produktu od: 2 x po około 2 miesiące

nic specjalnego

Skusiło mnie bajeranckie, kolorowe opakowanie i marka Dr. I. Eris, ale produkt według mnie jest średni, konsystencja żelu jest dziwna taka jakby galaretowata, tak że nie daje uczucia dobrze oczyszczonej skóry, słabo się pieni i ciężko spłukuje, nie zauważyłam też żadnych efektów w postaci polepszenia stanu cery (czego nawet nie wymagałabym gdyby chociaż dobrze mył). Zawiodłam się bo ogólnie jestem dobrego zdania o produktach Eris, również tych niedrogich ale ten jest wyjątkiem.

Używam tego produktu od:kilku tyg.

słodziutki:)

Chociaż jestem kilka lat po 20tce, żel jest dlam nie wręcz idealny. Bardzo ładnie oczyszcza buzie, jest wydajny, nie sciąga, ślicznie pachnie. Skóra pozostaje nawilżona a co za tym idzie, nie pojawiają się na niej żadne wypryski. Zdecydowanie mój KWC :)

Ilość zużytych opakowań:połowa

Dobry, ale znam lepsze

Używam nadal, rano i wieczorem, pierwszego opakowania, choć minęły ponad 2 miesiące. Bd wydajny, pewnie dzięki butli z dozownikiem. Nie ma w składzie detergentu SLS, więc ma specyficzny, jak dla takich produktów sposób mycia. Jak poprzedniczki zauważyły, to taki śliskający sie po skórze, żelowy kisielek :) ale o przyjemnym owocowym zapachu (mocno przypomina mi perfumy Wink z Avonu). Przy kuracji kwasem azelainowym, bd pomocny, dokładnie oczyszcza nie wysuszając, wystarcza mi jego odrobinka do mycia (np gdyby nie mył dokładnie, mógłby psuć cerę). Jestem bd zadowolona ze współpracy, ale nie ejst to mój KWC, bo mam już swojego fawortyta wśród żeli do mycia twarzy, bez SLS :)

Używam tego produktu od: ponad dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: kończy się 1