AA, AQUAice, Płyn do demakijażu oczu i twarzy

AA, AQUAice, Płyn do demakijażu oczu i twarzy

Płyn micelarny do demakijażu, zastępujący mleczko i tonik. Zastosowane w preparacie micele wychwytują zanieczyszczenia z powierzchni skóry, zapewniając niezwykle wysoką skuteczność oczyszczania. Kompleks składników aktywnych nawilża i odświeża skórę, alga z wód Antarktyki Durvillea antartica chroni przed szkodliwymi czynnikami środowiska oraz przywraca skórze równowagę zakłóconą stresem. Alantoina i d-panthenol łagodzą podrażnienia.

Dla mnie był świetny

Pamiętam, że go kiedyś używałam i jako demakijaż się nie sprawdzał, ale.... idealnie sprawdzał się jako tonik ! Trzymałam go w lodówce, cudownie oczyszczał i tonizował, czułam się tam świeżo i pozbyłam się wszystkich wyprysków ! To był dla mnie prawdziwy KWC, od tamtej pory go szukam w sklepach i nigdzie go nie widzę.. może jeszcze kiedyś go znajdę, bo kupiłabym go bez wahania.

Używam tego produktu od: Pare lat temu

do kitu :P

Płyn nie radzi sobie ze zmywaniem cieni i tuszu, rozmazuje, trzeba mocniej pocierać, żeby w ogóle cokolwiek zetrzeć. Drażniący dla oczu. Jedynie nadaje się do demakijażu twarzy- tu spełnia swoje zadanie jako tako. Nie polecam, bo są inne, lepsze i tańsze.

podrażnia

Na opakowaniu pisze, że jest to płyn również do demakijażu oczu, postanowiłam spróbować.
Miałam kiedyś krem pod oczy z AA i był nawet dobry. Jednak ten płyn nie wart jest nawet tego, aby zwrócić na niego uwagę.
Użyłam go 4 razy do demakijażu oczu- ledwo, ledwo poradził sobie z usunięciem tuszu niewodoodpornego. I niestety podrażnił, oczy szczypały i łzawiły.
Postanowiłam więc nie zmywać tym płynem oczu, a samą twarz. Tu też rozczarowanie bo słabo zmywa makijaż, a jakby tego było mało, wysusza skórę i pojawiają się na niej czerwone plamki :(
Teraz używam go jako toniku (boję się codziennie więc stosuję co 3-4 dni), jednak wraz jestem niezadowolona, wysusza i podrażnia. Chyba go odstawię i po prostu wyleję do toalety. Nie będę tym czymś męczyć mojej skóry...

Opakowanie niewygodne, dużo wylewa się z butelki, utrudnione dozowanie.

ODRADZAM !

Ilość zużytych opakowań: trochę z pierwszego i więcej chyba nie będzie...

Yes, yes, yes :D

Troche zdziwilo mnie, ze ten produkt ma tyle negatywnych ocen, u mnie sprawdzil sie w 100 % :) Uwielbiam go i czesto do niego wracam. Bardzo dokladnie zmywa tusz i kredke, nie pozostawia przy tym sladow na dolnej powiece. Ladnie pachnie i nie podraznia skory. Trzeba jedynie uwazac, by nie dostal sie do oczu, bo moze zaszczypac. Ale ogolnie - super :)

Używam tego produktu od: wielu miesiecy
Ilość zużytych opakowań: kilka - nie liczylam

nie:(

Dla mnie ten kosmetyk jest beznadziejny.Słabo usuwa makijaż,szczególnie tusz do rzęs(niewodoodporny),sporo wylewa go się z butelki a dodatkowo podrażnił mi oczy.Plusów nie znalazłam,zużyłam na siłę.

Używam tego produktu od:miesiąc

Mam wrażliwą i alergiczną skórę, która szybko reaguje na wszelkie produkty jakich używam.
Płyn do demakijażu oczu i twarzy firmy Oceanic AA Face AQUAice świetnie zmywa cały makijaż twarzy, nie uczula, ładnie pachnie, NIE zostawia mgiełki na oczach. Wcześniej używałam płynu do demakijażu z firmy Vipera "Organic Dwufaza", która miała oleistą konsystencję, zostawiała na twarzy tłusty filtr, a oczy miałam powleczone mgiełką, która bardzo mnie denerwowała i przeszkadzała.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań:-

Średniak

Lubię polskie firmy i polskie kosmetyki,ale chyba jeszcze nie nauczyliśmy się produkować porządnych płynów micelarnych i jest to jeden z przykładów na to. Nie wiem co ma wspólnego Ice z tym kosmetykiem,bo jeżeli ktoś myśli,że preparat będzie przyjemnie chłodził to jest w błędzie.Ciężko zmywa się makijaż,a nie stosuję podkładu. Skóra po użyciu preparatu jest nieprzyjemnie ściągnięta. Na plus można zapisać porządną butelkę-spadnie kilka razy na ziemię i jest cała ;),a także cenę-kupiłam na promocji za 8 zł. Generalnie nie polecam.

Ilość zużytych opakowań:2 opakowania

Tylko piękny zapach

Kurczę, mam problem z ocenieniem tegoż produktu!
Zapch jest pawalająco urokliwy! Drugim plusem jest to, że nie podrażnia oczu (a moje oczy są wrażliwe). No i na wydajność nie można narzekać.
Natomiast, jeśli chodzi o działanie/skuteczny demakijaż, no to jest tak strasznie toporny, że cała przyjemność z obcowania z nim znika :( Trzeba zużyć masę, masę płatków kosmetycznych, a makijaż nadal się broni...

Szkoda :(
Bo opakowanie jest estetyczne, zapach piękny, wydajność ok, no i nie podrażnia.
Więc gdyby za jego przeznaczenie uznać odświeżenie, zrelaksowanie skóry, to spisałby się na 4+, ale demakijaż... 2- :(

ładny zapach

dla samego zapachu mogłabym kupić ponownie... makijaż usuwa dosyć szybko, chociaż do oczu dostaje mi się część tuszu, co podrażnia i mnie bardzo denerwuje :/
Myślę, że zamiast od razu kupować go jeszcze raz, spróbuję poszukać czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1/4

Nareszcie!

Od dawna szukłam czegos w rozsadnej cienie do demakijazu, co nei byloby mleczkiem, ktorym zueplnie nie umie sie posługiwac i tylko slizga mi sie po twarzy prawie w ogole nie zmywajac. Do demakijazu oczu stosowalam tonik, ale mnie podrazniał. Nareszcie odkryłam idealny dla mnie kompromis. Demakijazuje jak mleczko ale konstencje ma toniku. Usuwa swietnie makijaz, co widac po płatkach - nie trzeba szorowac ani mocno wcierac - wszytsko samo pieknie schodzi. Zapach jest neutralny, a skora po nim jest mieciutka i napięta, chociaz ten rzekomy "kompleks nawilżający" to jakas sciema w moim przypadku, ale nie wysuszona.

Używam tego produktu od:OD PRZED CHWiLĄ
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 ale nie ostatniego :)

porażka

Ten kosmetyk ma podobno usuwac makijaz...Farsa! Po jego uzyciu musze poprawiac demakijaz oczu - nawet zwykly krem Nivea jest od niego lepszy. Jak najszybciej musze kupic inny plyn bo tym sie po prostu Nie-Da. Dodatkowo wcale nie jest delikatny. Seria AA w tym wypadku to Brutal. Same minusy...Brr...Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Edit: Okazało się, że kiedy zaczęłam używać inny tusz, to płyn usuwał makijaż tak jak trzeba. Te rozbieżne opinie wynikają więc z tego, że każda z nas stosowała inny tusz. Ale wg mnie dobry kosmetyk powinien działać zawsze efektywnie a nie w zależności od innego stosowanego w danym czasie kosmetyku. Zatem nadal nie polecam ;)

może być

Stosuję ten płyn wyłącznie do demakijażu oczu.
Dość dobrze oczyszcza, tylko trzeba dać mu trochę czasu - ja nasączam lekko płatek kosmetyczny i przykładam na chwilę do zamkniętego oka. Zauważyłam, że ma trudność ze zmywaniem ciemnych cieni:] Szczypie jak większość płynów do demakijażu, jeśli się dostanie do oka. Nie zostawia "mgły" przed oczyma, ale zostawia takie uczucie lepkości. Przyjemnie pachnie, choć to akurat nie jest w nim najważniejsze. Cena jest do zniesienia, jest dość wydajny.
Na razie nie planuję ponownego zakupu tego płynu, chcę wypróbować coś innego.

Używam tego produktu od: ok miesiąca