Manhattan, Shine & Care (lakier do paznokci)

Manhattan, Shine & Care (lakier do paznokci)

Ekstremalny polysk paznokci, wzmacnia i pielęgnuje dzięki wapniu i ekstraktom z alg.

Dobry

Dobry lakier w przyzwoitej cenie.
Lakier dobry, ale niezbyt trwały - ja musiałam co 2-3 dni malowąc od nowa, bo schodził.
Łatwo się maluje, nie zostawia smug.
Szybko jednak gestnieje, ale to pewnie przez to, że bardzo intensywnie go używałam co te 2-3 dni.
Ogólnie wart polecenia, bo byłam mu wierna przez dobrych kilka lat.

Używam tego produktu od: 3 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 4,00

Dobry

Dobry lakier. Używałam przez 0,5 roku. Zużyłam 3/4 buteleczki. Resztę nie dość, że ciężko było nabrać na pędzelek, to strasznie zgęstniał i odpryskiwał.
Ale gdy jeszcze był świeży to trzymał się na paznokciach kilka dni, nadawał ładny kolor, poprawiał kondycję paznokciom. Za tę cenę uważam, że trochę dłużej powinien pozostawać świeży. Ja zapłaciłam 12 zł.

tylko jedna wada

Zacznę od plusów:
+ idealnie się rozprowadza,
+ daje efekt jakby tafli wody na paznokciu, płytka jest cudownie równa i lśniąca,
+ nie zmienia swojej konsystencji nawet po kilku m-cach użytkowania,
+ bardzo wydajny i trwały (nie odpryskuje),
+ jest w przyzwoitej (choć nie rewelacyjnej) cenie.

I jest tylko jeden minus:
- lekko żółkną mi od niego paznokcie:(

Jestem w stanie mu to wybaczyć za cudowny efekt, jaki daje, ale bez tego minusa byłoby 5 gwiazdek.
Ilość zużytych opakowań: w połowie 1-szego.

rewelasyjny*

Uwielbiam go.Mam już go bardzo długo i nie zmienia swojej konsystęcji co jeszcze sie nie zdażyło moim innym lakierom.Używam go na zmianę z innymi lakierami więc mam porównanie co do wszyskiego.:)Ładnie wygląda na paznokciach ,nie żółknie.Bardzo długo trzyma sie na paznokciach.Nie pachnie aż tak strasznie.;] Polecam !!!Dla mnie rewelacja.Najlepszy.Jedyny smuteczek to trudna dostępność.

Używam tego produktu od:1 rok

zachwycam się efektem

W tym tygodniu kupiłam go w rossmanie za 10.99, więc przy wszystkich jego zaletach cena to jedyna wada. Mam odcień 02 bardzo delikatny beż z lekką opalizacją blado-złotą dla mnie to ideał bo uznaję tylko takie dyskretne kolory.Bardzo dobrze się maluje ,fajny choć krótki pędzelek ale cała but. jest taka mini. Dwie warstwy dają efekt zadbanych dloni, piękny połysk i dobra trwałość. Jak na razie dla mnie ideał !

Używam tego produktu od:kilka dni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

polubiłam go bardzo

ten lakier ma dla mnie tylko jedną wadę - bardzo mizerną trwałość. na moich paznokciach wszystko ciężko się utrzymuje, ale np. colorama Maybelline czy nailwear avonu tylko się ścierają na końcach. a ten odpryskuje. za to minus. ogromne plusy za:

+kolor - mam 104, bardzo dyskretny, ciepły jasny róż z lekką złotą poświatą - wymarzony kolor ;)
+właściwości pielęgnacyjne. na paznokcie stóp używałam bez bazy - paznokcie wyraźnie się wzmocniły.
+mała pojemność - lakiery szybko mi się nudzą, Inglotów i Avonów nigdy nie mogę zmęczyć do końca ;)
+nieźle się rozprowadza, nie muszę malować dwa razy, bo nawet jak przy aplikacji zrobi się jakaś smuga, lakier wysychając ładnie "układa" się na paznokciu i nie ma zacieków
+przyzwoity czas schnięcia - rekordów nie bije, ale nie narzekam

kupię jeszcze jakiś inny kolor ;)

Dobry

Troszke malenki byl i starczal mi moze na dwa tygodnie. Trwalosc niezła, szybkoschnacy, bardzo ladne kolorki. Bardzo ladnie blyszczy.
Recenzja: ...

świetnie sie nakłada!

Bajerka kolory są do wyboru i to jest plus, super sie nakłada, dosyć szybko schnie, jedynie to szybko zaczął mi odpryskiwać.Juz po jakis 3 dniach.Ale cena wybacza mu to.Polecam!

Dobry, niedrogi produkt

rowniez uzywam tego lakieru w kolorze rozowym, jest on bardzo delikatny, prawie mleczno-bialy. W lakierze zatopione sa malenkie blyszczace drobinki, ktore ladnie opalizuja ale tylko w sloncu.Lakier ,ma miec dzialanie wzmacniajace, narazie nie zauwazylam jakiegos pozytywnego dzialania na moje bardzo lamliwe i slabe paznokcie. Co do trwalosci, umnie wytrzymuje ok. 3, 4 dni, przy czym nie spotkalam lakieru, ktory wykazalby sie jakas wyjatkowa trwaloscia, mysle, ze po prostu powodem jest stan moich paznokietek. Ogolnie polecam, to dobry produkt, warto jeszcze dodac, ze nie robi smug, jak to sie czesto zdarza przy jasniutkich odcienich oraz szybko zasycha, co jest dla mnie duzym plusem. Swietna relacja ceny do jakosci.

rewelacja!!!

zaponialam przy sgBoszeniu podac kolorów:
liliowy
rózowy
morelowy
bialy
bezowy

Recenzja: jest cudowny! mam go juz 8 dzien na paznokciach (dwie warstwy) i dopiero dzis nastapilo delikatne odprysniecie z jednego paznokcia, duzo razy mylam w nim naczynia i nawet nie zmatowial. drobinki sa jeszcze subtelniejsze niz w water shine diamonds maybellina. pieknie polyskuje i opalizuje w sloncu. mam kolor rózowy ale jest tak delikatny ze wyglada jak polprzezroczysty bialy. ale nie odejme mu za to dwiazdki bo i tak bardzo mi sie podoba. jest idealny do frencza. ma szeroki pedzelek i naklada sie odpowiednia ilosc lakieru. szybko schnie i ladnie wzmacnia paznokcie- moje zwykle miekkie sa duzo twardsze z nim. za tak smiesznie niska cene to naprawde kwc. lece wykupic reszte kolorków :D