Eveline Cosmetics, Spa! Brązujący krem do ciała ze złocistym pyłem

Eveline Cosmetics, Spa! Brązujący krem do ciała ze złocistym pyłem

Zalecany do stosowania po solarium. Bogaty w beta karoten, bursztyn i wyciąg z juglonu. Delikatnie brązuje, nadaje skórze piękny, promienny wygląd, doskonale nawilża. Bogaty w świetliste drobinki wydobywa piękno opalonej skóry.
REZULTAT: skóra aksamitna, jędrna, rozświetlona perłowym blaskiem.

prawie idealny

Miałam ten balsam jakiś czas temu, niestety ostatnio nie mogę go znaleźć w drogeriach :( jak dla mnie prawie ideał, trzeba tylko dobrze rozprowadzać żeby nie robiły się smugi ale poza tym same plusy, i co najważniejsze faktycznie widać że poprawia koloryt, nie jak w przypadku innych balsamów że nałoży się 10 razy i dalej niewielka różnica...

Używam tego produktu od: używałam zeszłego lata

SUPER tylko co się z nim stało

kupiłam ten produkt jakies dwa latka temu na studniówke ...uzywałam go sporadycznie ale jak przychodziło lato to byłam jego nałogowczynią!!! skóra suuper ładnie pachniała stawała się ciut opalona a ten pyłek...bosko podkreślała opalenizne,,,poszukuje go teraz i poszukuje i nic nigdzie go nie ma !!!! :((( pomocy kto wie gdzie jest ??? jestem z kazimierza dolnego

Używam tego produktu od:2lata

nigdzie nie mogę go kupić.

Podoba Mi się jego zapach, (nie "śmierdzi" jak inne typu tego produkty np, Nivea Summer Beauty) , również nie pozostawia smug, a złocisty pył jest po prostu rewelacyjny. Nie wysusza skóry.

Chętnie kupiłabym jeszcze nie raz ten produkt, ale nigdzie nie mogę go dostać. ????????????????????

może ktoś wie, gdzie mogę go kupić,.?

pozdrawia,m

Używam tego produktu od:2lat

nie chcę innego

To mój pierwszy balsam brązujący (sopotowego śmierdziucha Ziaji kupionego przez mamę nie liczę :rolleyes: ) i od razu strzał w 10-tkę!

Konsystencja jest akuratna, taka śmietankowa, widać cząsteczki złotego pyłu. Rozsmarowuje się bezproblemowo i wcale nie trzeba robić tego ostrożnie i dokładnie, bo nie robi smug! Można spokojnie pomaziać się nim ot tak na chybcika i być pewnym, że skóra i tak równomiernie się zbązowi.

Efekt brązujący pojawia się po kiklu godzinach, moja wybitnie biała skóra przybiera odcień lekko żółtawy, jakby muśnięta pierwszymi promieniami słońca. Jest to efekt bardzo delikatny, ale mnie odpowiada. Zmywa się nie pozostawiając smug.

Złoty pył cudownie rozświetla skórę, polecam jeśli w planach jest wieczór w blasku świec bądź przed kominkiem/ogniskiem. Nasza skóra posmarowana wcześniej tym kremem będzie prezentować się uwodzicielsko i apetycznie.

Balsam ma dwie wady. Po pierwsze wcale tak dobrze nie nawilża jak zachwala producent. Nawilżenie jest chwilowe, po mniej więcej dwóch godzinach moja skóra wołała o dodatkową porcję balsamu.
Po drugie - niezbyt przyjemnie pachnie. Na samym początku użytkowania pięknie pachnie kwiatami, ale zapach ten z czasem ulatnia się z opakowania i czuć nutkę typowo samoopalaczowego smrodku. Po kilku godzinach na skórze (kiedy zaczyna działać efekt brązujący) też niestety śmierdzi i to mocno. Ja tego balsamu używałam tylko na noc, bo nie wyobrażałam sobie pójść do ludzi otulona takim ... aromatem :(

Mimo to balsam dostaje ode mnie 5*, bo od nawilżania mam inne specyfiki a do samoopalaczowego smrodka można się przyzwyczaić. Zresztą znam tylko jeden balsam brązujący/samoopalacz, który nie śmiedzi (Clarins) ale ma też dużo wyższą cenę.

Używałam tego produktu: w zeszłym roku

Nie zachwycił...

Po pierwsze-zapach zupełnie mnie nie urzekł-trudno go w ogóle określić i troszkę duszący jest.
Po drugie konsystencja-jakaś taka dziwna-gęsta, ale płynna?! Może lepiej gdyby produkt znalazł sie w tubie a nie w pudełku, które też jakoś tak nie specjalnie wygląda-duże, toporne...
Działanie brązujące-po kilku(4-5) zastosowaniach można uzyskać ładny naturalny kolor, bez żadnych smug i za to duży plus.
Drobinki rozświetlające też ok-nie jest ich za dużo i nie są duże;)
Ale ogólnie ten krem niczym mnie nie zachwycił.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

świetny

Ładnie pachnie,dobrze się rozprowadza,super nawilża,nie pozostawia smug.Pozostawia na skórze ładna,naturalną opalenizne.Złote drobinki ładnie rozświetlają skóre.To wszystko za naprawde przystępna cenę :)Używam tego produktu od:roku

Wart uwagi

W tym roku jestem osobą zapracowaną, która nie ma czasu na opalanie bądź brak warunków ku temu. Czy w takim razie mam straszyć bladością i odczuwać dyskomfort z tego powodu ? otóż nie bo istnieje alternatywa Eveline ;). Używam wielu koloryzujących balsamów w tym Dove J&J ale z tego jestem zadowolona najbardziej .
Same plusy:
+ ładny kolor zabarwienia
+ brak plam i zacieków
+ smrodek DHA delikatny,prosty do neutralizacji
+ przystępna cena
+ minimalne wysuszenie skóry ( na tle innych balsamów koloryzujących i samoopalaczy).
Polecam.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakice1-wszego.

Cos cudownego:)

Jak dla mnie najlepszy balasam w tej kategorii.Drobinki nie sa wulgarne ale pieknie sie mienia.Sa bardzo drobniutkie- cos w stylu miki.Wg mnie balsam ten podtrzymuje opalenizne, i lekko brazuje.Nadaje ladny koloryt skorze.Jedyny minus to to ze ciezko go dostac:/

Używam tego produktu od:dwoch miesiecy

na imprezę;)

Moim zdaniem jest to raczej doskonały krem rozświetlający-ten efekt jest piękny, zarówno na opalonej skórze jak i dla ożywienia normalnej karnacji- bladziochom nie polecam:) Przy tym tani, ale nie jest wydajny.

Doskonale prezentuje się w ciągu dnia, szczególnie przy dużym nasłonecznieniu jak i wieczorem, idealny na imprezę.
ten efekt przyciąga spojrzenia;)
Odnośnie koloru jaki nadaje- przez 2-3 pierwsze dni stosowania kolor b. delikatny, subtelny, naturalny, nie polecam do codziennego stosowania, ale 2-3 razy w tyg. jest ok:)
Przy codziennej aplikacji z delikatnego "muśniecis słońce" robi się
"przedawkowany samoopalacz":)
generalnie ok:)

Używam tego produktu od:miesiąca

Super.

Bardzo fajny produkt. Daje efekt ładnej opalenizny, dosyć głębokiej. Ma w składzie złociste drobinki, dają ciekawy efekt. Dobra konsystencja, świetnie rozprowadza się na skórze. Używam go, gdy chcę mieć szybki efekt. Jedyny minus, to moim zdaniem małe nawilżanie. Dla mnie jest to jedynie kosmetyk brązujący. Po jego zastosowaniu radzę użyć jakiegoś dobrze nawilżającego mleczko bądź balsamu ;) Co do ceny, to jest to tani kosmetyk, jak większość produktów firmy Eveline i bardzo dobry jakościowo.

Używam tego produktu od: rok

świetny

Balsam bardzo ładnie i bezpiecznie opala ;) tzn. bez żadnych zacieków i smug. Choć rozsmarowuje się go odrobinę za ciężko to naprawdę nie zrobił mi jeszcze ani jednej smugi a wcale nie przykładam się do równego balsamowania.
Kolor bardzo naturalny, delikatny brąz, bez cienia pomarańczy, bardzo fajny dla bladziochów. Błyszczący pył daje bardzo subtelny efekt glamour, bez brokatowego efektu.
Nie wysusza, a to już dużo bo od nawilżania mam inne balsamy :)
Przedłuża opaleniznę, nie brudzi ubrań nic a nic, rewelacyjnie się wchłania, czego chcieć więcej za tak niską cenę :D no, może tego aby był bardziej wydajny, gdyż znika mi błyskawicznie ;)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

świetny

Daje bardzo naturalny efekt opalonej skóry. A złote drobinki bardzo ładnie podkreślają ten efekt. Barwi i zmywa się równomiernie, łatwo się rozsmarowuje i wchłania. Nie ma typowego dla samoopalaczy zapachu. Wydajny. A przy ty wszystkim bardzo dobrze nawilża i natłuszcza skórę.