Garnier, Ultra Świeżość, Fluid nawilżający przez 24 h

Garnier, Ultra Świeżość, Fluid nawilżający przez 24 h

Ekstrat z winogron, bogaty w sole mineralne i oligo-elementy jest silnym czynnikiem zaspokajającym potrzeby skóry: odświeża i tonizuje.
Skóra jest nawilżona przez 24 h, staje się bardziej sprężysta, soczysta i bardziej kusząca.

szkoda że wycofany:(

Bardzo lekki fluid, dobry pod makijaż dla przetłuszczającej się cery. Ładny zapach, niewygórowana cena przy sporej zawartości kosmetyku. Skład na minus. Jedyny produkt Garniera, który przypadł mi do gustu i niestety został wycofany.

Używam tego produktu od: miałam raz kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 całe 75 ml

Pomidor, pomidor, tak na mnie wołają!

Nigdy, przenigdy, nigdy.
Uczulił mnie.

Dzióbek spuchł i nabrał koloru pięknego, dojrzałego Pomidorra!

Nie wiem jak tam z nawilżaniem,
nie wiem jak z pielęgnacją,
bo po tym jedym, boję się użyć jeszcze raz.

Fajny zapach, fajna konsystencja,
ale ja... trzymam się z daleka.

Używam tego produktu od: użyłam raz, wyrzuciłam.
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam jedno, uczuliło i poleciało do kosza.

Uwielbiałam!

Prawdę mówiąc chyba jedyny produkt Garniera, który uwielbiałam bez zastrzeżeń.
Tylko od ładnych kilku lat nie można go już dostać, czemu większość firm wycofuje swoje najlepsze produkty?
Ale do rzeczy.
Kremik był leciutki, wchłaniał się błyskawicznie, skóra się po nim nie świeciła ani nie lepiła.
Nie zapychał. Nawilżał całkiem dobrze, gdy go używałam, miałam taką promienną skórę.
Chętnie bym go jeszcze kupiła, gdyby to było możliwe.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 7-8 lat temu
Ilość zużytych opakowań: dużo ;)

powtorka z rozrywki

Mam wrazenie , ze to to samo co krem tyle , ze przelali to do buteleczki =/ Nie nawilza prawie wcale ( moja mama z cera sucha rowniez to potwierdzila). Nie wiem co to ma byc. Plus za zapach, ale buteleczka jest niepraktyczna, bo przy koncu ciezko wycisnac zawartosc

Używam tego produktu od:rok temu

lubię

mam cere mieszana,a co za tym idzie lubie lekkie kremy nawilżające. ten kremik ma właśnie lekką konsystencję, szybko sie wchłania i nie pozostawia świecącego filmu na twarzy.nawilża całkiem przyzwoicie,choć nie 24h jak obiecuje producent.zapach bardzo świeży,przyjemny.ogólnie rzecz biorąc polecam wypróbować bo ile twarzy tyle opinii.

Używam tego produktu od:ok rok

dawno temu był super,a teraz?

Używałam go dawno temu - zapamiętałam, iż był szalenie wydajny, dobrze się rozprowadzał, szybko wchłaniał, buźka była gładka, miła w dotyku, pozostawiał uczucie świeżości i jakiś taki... miły dla oka blask. Latem, jak moja cera nie będzie tak wołała o kremy o gęstszej konsystencji, chętnie przekonam się po latach jak się sprawuje! :)

Używam tego produktu od:dawno temu dobrych 5 miesięcy

dobry

naprawde lekki, ladnie pachnie, nie jest tlusty, dobrze sie wchlania, nawilza calkiem calkiem, dobry na lato, na zime tylko na noc, nie zapycha porow, wydajny

niczym mnie w sumie nie zachwycil, ale tez nie sprawial problemow mojej buzce. rzadko go widuje na polkach sklepowych

Używałm tego produktu przez 4,5 mca

Śreniaczek:)

Mam cerę mieszaną, więc dla mnie efekt nawilżenia jest wystarczający. Nie ma mowy oczywiście o 24 godzinnym nawilżeniu:D
Jak zaczęłam używać go na zmianę z Brevoxylem okazał się być za słaby, żeby nawilżyć trochę wysuszone partie twarzy, nie wspominając już o szyi :)
Co do plusów:
- przyjemnie się go używa, wygodny w aplikacji
- ładny zapach
- nie zapycha
- wydajny
- niewygórowana cena
- dobra baza pod makijaż

Ogólnie polecam na cieplejsze dni, na zimę chyba byłby za troszkę za lekki nawet dla mojej mieszanej cery.

Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

ok

fluid garniera uwazam za niezły i tylko niezły
nie zachwycił mnie niczym specjalnym , ale tez nie wywołał u mnie negatywnych emocji , przez które miałabym zanizyc mu ocene

- nawilzenie - przyzwoite, polecałabym raczej dla cery tłustej mieszanej, dla cer suchych może na lato, na zime z pewnoscia za lekki
- stanowi niezła baze pod makijaz
- ma przystepna cene
- jest dośc wydajny
- opakowanie ładne, lecz kurcze - twarde, może sprawiac potem nieco kłopotów w aplikacji, ale to akurat mniej istotne

co moge wiecej powiedziec - fluidu uzywa się przyjemnie, natomiast nie ma on jakis wyjatkowych własciwowści, zwykły - lekki nawilżacz, uznany według mnie jako dobry - czyli 3 gwiazdki
czy kupie ponownie - nie wiem, nie wykluczam

Używam tego produktu od:2 miesiace temu

brrrr

bubel jakich malo!!
mial byc lekki,jednak po aplikacji zostawia jakas taka dziwna powloczke na skorze,ktora przy pociagnieciu reka dziwnie sie roluje:(efekt nawilzenia nijaki,zapycha i wyraznie pogarsza stan cery, a raczej nie o to chodzi:(w moim przypadku sie nie sprawdzil!

Używam tego produktu od:1 miesiac
Ilość zużytych opakowań:pierwsze nieskonczone

Po prostu zwykły krem :]

Kupiłam ten kremik ponieważ uwielbiam wszystkie lekkie fluidy, żele itp do twarzy. Zresztą miał takie ładne, zielone opakowanko ;) Używałam go w lecie, wtedy sprawdził się na prawde dobrze. Nawilżył, odświeżył twarz, stanowił też dość dobrą baze pod makijaż, jednak jakoś tak całkowicie mnie nie zachwycił. Nawilżenie było jednak za małe, nie czułam też żeby krem robił mi jakąś "powłoczke" ochronną na twarzy. Po prostu gdzieś znikał po nałożeniu. Teraz na zime na pewno by się nie sprawdził w mojej opinii. Taki przeciętny kremik, żadna sensacja. Moja koleżanka, posiadaczka cery suchej, była nim załamana bo stwierdziła, że jeszcze bardziej jej wysuszył cere.

Używam tego produktu od:4 miesiące (używałam)

Jak dla mnie najlepszy...

Kupiłam go, gdy skóra mojej twarzy była w opłakanym stanie - mnóstwo suchych skórek, poszarzała cera, ogólnie nie wyglądało to dobrze. Fluid Garniera kupiłam za jednym zamachem wraz z kremem Ultra Świeżość na noc. Nie jestem zawiedzona, mogę wręcz stwierdzić, że go uwielbiam. Kremik ten dobrze nawilża, nie przetłuszcza skóry, nadaje sie pod podkład, nie waży się, nie wałkuje, ma lekka konsystencję, szybko wchłania, przyjemnie pachnie i odświeża. Używam go prawie codziennie, ale robię sobie przerwę na 2 dni. Po kilku dniach uzywania zauważyłam, że stan skóry znacznie się poprawił.

Być może dołoże 5. gwiazdkę, ale muszę go jeszcze trochę poużywać.

GORĄCO POLECAM !!!

Używam tego produktu od: kilku tygodni