Lumene, Berryfun Lipgloss

Lumene, Berryfun Lipgloss

Superbłyszczący błyszczyk do ust. Dostępny w 15 odcieniach, od metalicznego polysku, do efektu wilgotnych ust. Błyszczyk zawiera olejek z czarnej porzeczki, więc dodatkowo pielęgnuje usta. Zapach też ma śliczny.

Jestem na tak

Bardzo fajny błyszczyk!

Ma mnóstwo kolorów, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Ja mam odcień nr 9 - w opakowaniu jest malinowy, a na ustach transparentny z lekką kolorową poświatą.
Długo utrzymuje się na ustach, nie ściera się i nie zjada. Bardzo przyjemny w aplikacji. Ma ładne opakowanie, bez trudu zmieści się w kieszeni i pachnie czarną porzeczką :-)
Naprawdę godny polecenia.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

pyszny blask

mały i rewelacyjny błyszczyk!
Ma gęstą konsystencję, więc nie ześlizguje się tylko dobrze przywiera do ust. Ma delikatne drobinki, które slicznie błyszczą- usta wyglądają świeżo i słodko i tak spachną. Mniam

soczyste usta :)

Mam kolorek malinowy (9), który na ustach jest transparentny, ożywia kolor ust, wygląda bardzo naturalnie. Nie ma drobinek, w opakowaniu wygląda jak lekko perłowy.

Usta pokryte tym błyszczykiem wyglądają na pełne, soczyste, zdrowe, lekko wilgotne (nie jest to efekt "polakierowanych ust") :D Produkt dobrze zabezpiecza usta przed czynnikami atmosferycznymi (wiatr, mróz), utrzymuje się do max. 3-4 godzin, czyli nie jest źle :)

Błyszczyk jest bardzo gęsty, zapach ma coś z tej porzeczki ;), aplikator nabiera dosyć mało kosmetyku.

Jak dla mnie na taką cenę pojemność jest zdecydowanie za mała, jednak ja kupiłam na jakiejś wyprzedaży, nie wiem czy są jeszcze dostępne, bo to było już jakiś czas temu.

Używam tego produktu od:1,5 roku?

Sezamie otwórz się

Mówię, że kupię, o ile go spotka... W drogerii natura w Olsztynie byla wyprzedaż Lumene, blyszczyk pewnie by sie nie rzucil w oczy,gdyby nie cena 5 zl. Byla wyprzedaz, kupilam wiec 3. Lubię miec na zapas, gdy jest jakas wyprzedaz. Produkt okazal sie rewelacyjny!!! Polysk i nawilzenie, poza tym dobra trwalosc. Po pierwszym opakownaniu stwierdzilam,ze dobrze,ze mam wiecej. Wszystkie kolezanki się o niego pytaly. Swietny produkt,ktory pozwolil mi dodatkowo poznac firmę Lumene i zainteresowac się ich produktami.

Używam tego produktu od: 2 lata

Lumene KWC:D

Mam do niego ulatwiony dostep ze wzgelu na zamieszkanie:) mam kolor ciemnej wisnio o nazwie Love so Sweet. Blyszczyk ( szminka w plynie bardziej) nadaje ustom mokrego, seksownego wygladu. Usta sa gladkie, nawilzone.. Kolor jest bardzo wyrazisty, nie schodzi caly dzien, u mnie kosmetyk przetrwal jedzenie i picie. Jak na tak male opakowanie jest bardzo wydajny a i zapach ma bardzo ladny. Dla mnie KWC!!!!Używam tego produktu od:dlugiego czasu
Ilość zużytych opakowań:duuuzo

Godny polecenia

Podpisuję sie pod pozytywnymi opiniami. Przypadł mi do gustu znacznie bardziej niż błyszczyk firmy Bourjois. Długo utrzymuje sie na ustach, schodzi równomiernie. Ma bardzo przyjemny zapach, ale to akurat kwestia gustu. Z opakowaniem nic się nie dzieje. Jedyna wada to taka, że coraz trudniej go dostać, nawet sklepy internetowe sie wykruszają :(

Używam tego produktu od: dawna

długo trzyma sie na ustach

Kosmetyk daje najpiekniejszy połysk jaki miałam na ustach
piekny kolor
odznacza sie juz z daleka i zwraca uwage innych
mam ciemna maline
cud
posiadam starsze opakowanie niz to
polecam

Używam tego produktu od:4 lat

Hihi:)

Mam kolor nr 9, ktory wyglada na mocno czerwony a daje tylko taka cudna poswiate:) Blyszczyk jest cudowny, zapach zniewala, jest lepki, co lubie i dluuuugo sie trzyma na ustach. Poza tym opakowanie jest wygodne i estetyczne;) Cena znosna, a kolorow w brud. Czego chciec wiecej? Moze moglby sie ciut latwiej rozprowadzac, ale ostatecznie wtedy by sie tak dlugo nie trzymal na ustach, nie?;)

Używam tego produktu od:roku

Niezły, ale nie kwc.

Od dawna miałam ochotę na ten błyszczyk, ponieważ bardzo lubię mazidła do usta, a dodatkowo Wizażanki piszą o nim w superlatywach, to aż żal nie wypróbować... ;) Nadarzyła się okazja, aby go kupić za kilka złotych, więc wzięłam na próbę kolor - Into My Life (nr 7), który jest nieco dziwny, bo ni to róż, ni to bordowy-coś pośrodku-brudny róż z kroplą brązu. Ładnie podkreśla usta, ale nie jest on mocno kryjącym kolorem-raczej pół transparentny. Kolor jak najbardziej bezpieczny nadający się na dzień.

Sam błyszczyk jest dość dobry, ale trochę sztucznie pachnie-nie podoba mi się. Ładnie nabłyszcza usta, pozostawia lekki kolor, ma mikroskopijne drobinki, które uwidaczniają się dopiero w słońcu, w świetle. Jest dość trwały, ale bez przesady jedzenia i intensywnego picia nie przetrwa. ;)
Używając go ciągle mam wrażenie, że Berryfun silnie nawiązuje do JT Lancome. Są do siebie podobne/zbliżone, jednak ja zdecydowanie bardziej wolę JT. :)

Nie do końca wiem jaka mu zostawić ocenę, waham się między 3, a 4 gwiazdki...

Używam tego produktu od: od 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Najlepszy!

Kupiłam już piąte opakowanie tego błyszczyka (wciąż ten sam kolor, nr 6) i to chyba powinno wystarczyć za całą ocenę ;). Jeszcze żaden kosmetyk do ust nie spasował mi tak jak ten - mogę powiedzieć z całą pewnością, że w tej dziedzinie znalazłam swój KWC zarówno, jeśli chodzi o właściwości pielęgnacyjne i trwałość, jak i kolor. Za każdym razem, gdy jestem w Polsce, dokupuję opakowanie :D
Gęsty, nawilżający i natłuszczający błyszczyk, który nieprzesadnie się klei, za to trwa bardzo długo i lśni jak jeszcze żadne z posiadanych przeze mnie mazideł. Na dodatek pachnie czarną porzeczką!

Polecam każdej z Was :)

EDIT: potwierdzam swoją powyższą wypowiedź, używam tego błyszczyka niezmiennie od dwóch lat i wciąż trwam w zachwycie :). Kupiłam chyba siódme opakowanie... to ciągle ten sam kolor! Może skuszę się na jakiś inny, ale szczerze mówiąc gdyby wszystkie błyszczyki poza tym, w kolorze nr 6 miały zniknąć z powierzchni ziemi, ja bym nie płakała :D

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: siedem? Zdaje się...

4 gwiazdki

błyszczyk ma bardzo ładny, nasycony kolor (mam czerwony), nie wysusza ust, lecz pielęgnuje je i nawilża, długo sie utrzymuje
jedyna wada to taka, że gdy błyszczyk się kończy, trudno jest wydobyć resztki kosmetyku z opakowania, bo pędzelek nie dosięga do dna, więc de facto całkiem sporo kosmetyku się marnuje (choć muszę zaznaczyć, że i tak jest b.wydajny)
byłoby 5 gwiazdek, ale jestem surowa i poczekam jeszcze na inny błyszczykowy KWC

Używam tego produktu od:3 lat

REWELACJA

Kupiłam ten błyszczyk ze względu na to, że jestem zadowolona z innych kosmetyków tej firmy i kolor (mam 10). I się nie zawiodłam.
Ma bardzo udane opakowanie, które nie tylko świetnie wygląda, ale i ma doskonalą gąbeczkę do aplikacji. Błyszczyk ma wyśmienitą, gęstą konsystencję, dzięki czemu mogę dokładnie rozprowadzić go na ustach i doskonale zachowuje swoje właściwości nawet przez parę godzin.
Kupiłam go w promocji, więc i cena mi odpowiadała.

Używam tego produktu od: od 2 tygodni