Shiseido, Bio-Performance, Super Eye Contour Cream (Krem pod oczy (stara wersja))

Krem dla kobiet w wieku powyżej 30 lat, zapobiega procesowi starzenia się. Wszechstronny w działaniu, minimalizuje pojawianie się zmarszczek, cieni oraz przebarwień. Rozświetla skórę wokół oczu, dodaje energii i nawilża przywracając jej młody wygląd.
Formuła kremu zawiera kompleks przeciwzmarszczkowy (kompleks witamin i wyciąg z gambiru), który odbudowuje strukturę skóry i wygładza ją. Shiseido ma opatentowaną technologię stabilizacji witamin w formie emulsji o/w zapewniającą ich aktywność w kosmetyku. Firma zapewnia że krem zwalcza przyczyny powstawania cieni pod oczami poprzez poprawę mikrocyrkulacji. Specjalne hydroaktywne polimery i kwas hialuronowy współdziałają ze sobą zapobiegając utracie wilgotności naskórka.

Bardzo skuteczny

Szukam kremu pod oczy od kilku sezonów, szukam ideału, mam suchą skórę wokół oczu, cienie i linie. Przez dłuższy czas właśnie w recenzjach, które dotyczyły kremów pod oczy, widać było u mnie, że chyba tego ideału nie znajdę. Ale Shiseido chyba jest blisko, a nawet o wiele bliżej, niż nam się wydaje.
Krem miałam od kwietnia do października, zdziałał cuda. Oprócz wydajności posiada inne zalety, otóż działa- jako jeden z niewielu na planecie Douglas i Sephora, po prostu wypróbowałam wiele kosmetyków pod oczy, ale ten potrafi bardzo dobrze poprawić stan okolic oczu.
Zauważyłam ładne nawilżenie, uelastycznienie, wygładzenie linii, sporą redukcję cieni pod oczkami (czego nie potrafiła nawet "pani w gabinecie", co tu dużo mówić, nie pomogła) i normalnie ten krem jest dobry.
Mam zamiar wypróbować również nową wersję.

cud miód malina :-)

Krem jest suuuper
\\n
\\nw koncu moje obrzeki wokolo oczu zostały zmniejszone.
\\n
\\nkrem swietnie nawilza - jak takie masełko - wystarczy minimalna ilość kosmetyku
\\n
\\nszybko uporał się ze zmarszczkami wokoł oczu.
\\nłatwo się wchłania
\\n
\\nnie zostawia tłustego filmu pod oczami
\\nnadaje się pod makijaż
\\nrozswietla zmęczone spojrzenie
\\ndodaje blasku
\\nnapina skore pod oczami
\\nmegaaaaa wydajny
\\nminusy >?/
\\n- cena ;/
\\n- opakowanie - nie widać zużytej ilości kremu
\\nJednak POLECAM !!

Kilka lat temu dla mnie idealny

Najlepszy, z jakim miałam do czynienia przed 40-tką.
Jeden z nielicznych, który nie wywoływał przykrych efektów typu: pieczenie, łzawienie, ściąganie, rolowanie.
Dla kobiet 30+ moim zdaniem świetny.
- doskonałe nawilżenie
- nie podrażniał
- przywracał blask
- wygodna aplikacja
- bardzo dobre wchłanianie
- doskonały pod makijaż
- zapobiegał powstawaniu drobnych zmarszczek i linii-
- bardzo dobra wydajność
- cena wysoka, ale przy tej wydajności warto

Obecnie przymierzam się do zakupu Benefiance, ponieważ potrzebuję produktu przeznaczonego do spłycania zmarszczek, a Bio- Performance to głównie "zapobiegacz", a nie "likwidator":)

Na razie używam Beuaty System Douglasa - ładnie nawilża, dobrze się wchłania, ale nie widzę spektakularnych efektów w zakresie zmniejszania zmarszczek. Shiseido wprawdzie dwa razy droższe, ale chyba się skuszę, bo mając doświadczenie z Bio-Performacne, wydajność naprawdę niezła.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Najlepszy

Najlepszy krem pod oczy jaki uzywalam. Wygladza drobne zmarszczki i rozjasni cienie ( mam 34 lata).
Pompka pozwala na higieniczne uzywanie kremu, kiedy krem sie konczy, odkrecam pompke i patyczkiem zbieram reszte kremu- to proste ;)
Zrobilam sobie przerwe po 4 latach uzywania kremu i wracam do niego, bo jest dla mnie idealny. Pozostale kremy albo sa za tluste, albo za suche, albo po prostu nie dzialaja.
Dla mnie idealny!

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowan

4xtak

Czasami najlepiej oceniać krem kiedy przestaje się go używać,wtedy docenia się to co dobre . Uwielbiam ten krem ponieważ nie uczula , rozprasowuje drobne zmarszczki, podczs stosowania poznikały zasinienia pod oczami,ale też nie oczekujmy cudów to przecież tylko krem a nie botox

Używam tego produktu od: paru lat na zmiane z innymi
Ilość zużytych opakowań: 4?

nie polubiliśmy się

Kupiłam go pod wpływem ocen na wizażu i niestety się rozczarowałam. Po pierwsze jest dość drogi, ale jakoś przebolałabym ten wydatek, gdyby rzeczywiście był tak wspaniały, jak w poniższych recenzjach. Niestety dla mnie nie jest.
Jego najważniejszą wadą jest moim zdaniem słabe działanie. Mam drobne zmarszczki mimiczne, którym niezbyt zaszkodził (jak były, tak są), nie poprawił też nawet w minimalnym stopniu jędrności skóry powiek. Na szczęście zapobiegł powstawaniu nowych zmarszczek i za to oraz za wydajność dostaje ode mnie dwie i pół gwiazdki. Zaletą jest również to, że nie podrażnia, co nie wszystkim kremom się udaje. Mam niestety bardzo wrażliwą skórę wokół oczu.
Niestety jest dość tłusty, co wyklucza jakikolwiek makijaż (albo nie umiem się nim posługiwać).
Opakowanie mi się podoba. Pompka wypluwa ilość w sam raz na dwoje oczu. Poza tym można nacisnąć słabiej i mieć mniej. Duży plus za zamknięcie, które nie powoduje wysychania kremu.
Reasumując, za takie pieniądze i po tych wszystkich zachwytach myślałam, że będzie znacznie lepszy. Niestety nie jest, co skazuje mnie na dalsze poszukiwania.

Świetny, lekki i skuteczny

Niweluje cienie, drobne zmarszczki, nawilża (mam 34 lata)
Szybko się wchłania.
Można szybko malować rzcęsy.
Nie koliduje z kosmetykami kolorowymi.
Baardzo wydajny.
Co do recenzji Osiemm - ja nie miałam problemów z opakowaniem. Pompkę naciskałam lekko by wycisnąc mniej produktu.
Pod koniec opakowania możesz rozgręcić je - hmm tak jak słoik i szpatułką wybrać pozostału krem... no albopatyczkiem do ucha ;)
Ja cenię kremy z pompka. Mam wrażenie że wtedy wolniej się starzeją.

Używam tego produktu od: miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte

NIE KUPUJCIE

Zaczne od tego, ze nie warto go kupowac! Opakowanie jest tak beznadziejne, ze wydaje mi sie ze ok 10% kremu gdzies zostalo w czelusciach tego pojemniczka. Pompka czesto "wypluwala" tyle kremu, ze wystarczyloby na dwie osoby. Przez to ten krem jest u mnie na pozycji przegranej.
Co do dzialania, wydaje mi sie, ze wypieknia skore pod oczami. Dlatego daje 3 gwiazdki. Mam mega cienka skore pod oczami i nic jej nie rozjasni, wiec i tak zawsze uzywam korektora, dlatego tez trudno mi jest ocenic czy "normalne cienie" rozjasnia.
Zmarszczki splyca, tak mi sie wydaje. Ale nie kupie go wiecej przez to przkombinowane opakowanie. Juz wole zwykly plastik z Ziaji.

Używam tego produktu od: 5 miesiecy

niezły, ale trochę za tłusty

Bardzo lubię treściwe kremy pod oczy, bo moja skóra w tym miejscu jest wiecznie przesuszona. Ten kosmetyk naprawdę dobrze poradził sobie z jej nawilżeniem, jednak jest dla mnie trochę za tłusty. Mimo że używałam go w niewielkich ilościach (krem jest naprawdę bardzo wydajny), to wchłaniał się tylko w niewielkim stopniu, pozostawiając wyraźną, tłustą warstwę. Jako posiadaczka mega cieni pod oczami muszę używać sporych ilości korektora, który na tej śliskiej warstwie wyglądał fatalnie. Mam wrażenie, że kosmetyk trochę wygładzał mi zmarszczki. Zauważyłam wręcz leciutkie pogorszenie stanu skóry po jego odstawieniu, niestety nie na tyle duże by ponownie kupić tak drogi krem. Opakowanie higieniczne, ale zbyt duże i utrudniające wydobycie resztki kremu. Dużym plusem jest delikatność tego kremu. Nie tylko nie podrażnia oczu, ale wręcz koi skórę już wcześniej podrażnioną. Obiecywanego rozświetlenia nie zauważyłam, choć to dla mnie bez znaczenia, ponieważ każdy krem przykrywam makijażem.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy

niestety, to nie to:/!

Czaiłam się długo na ten kremik i muszę przyznać, ze jestem nim zawiedziona! Nie ma jakiegokolwiek działania przeciwzmarszczkowego! Mam już prawie 30 lat i na twarzy- nie przesadzając ani jednej malutkiej zmarszczki, poza obszarem dolnej powieki, gdzie od częstego uśmiechu jest ich całkiem sporo :). No więc liczyłam na widoczne wygładzenie i się przeliczyłam:/. Jednak nie to jest najgorsze- otóż ten krem powoduje u mnie mega opuchnięcia! Po każdym użyciu na noc rano wstaję w poduszkami pod oczami! Strasznie mnie to denerwuje- tak na pewno nie powinno być!!! Otóż w tym momencie ratuję się guerlain succes eye tech, który używam naprzemiennie i clarins zel na opuchnięcia z rana i wyglądam "jakoś". do ideału daleko co prawda.
Co do samego kremu to porównałabym jego konsystencję do masełka, dobrze się wchłania jednak zostawia swoisty film na skórze i taką lekko tłustą poświatę. Używałam go pod makijaż i nie mam zastrzeżeń. Bezzapachowy, bez problemu z opakowania można wycisnąć idealną porcję, nawilża wystarczająco, ale co z tego jak nie poprawia wyglądu mojej skóry wokół oczu?!
Podsumowując szkoda kasy- nie polecam!

Używam tego produktu od: ponad dwóch m-cy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, ale tak naprawdę zmuszam się żeby je dokończyć...

niestety NIE

Z racji swoich 27 lat i pojawienia się pierwszych zmarszczek postanowiłam zakupić ten zachwalany krem.
Nie mam cieni pod oczami, a lekkie zmarszczki i nieco wysuszoną skórę dlatego też za krem o wartości 260 złotych oczekiwałam przynajmniej (!!!!) porządnego nawilżenia i wygładzenie PODKREśLAM niewielkich zmarszek.

Moje obserwacje :
- bardzo długo się wchłania co opóźnia nałożenie makijażu (używam tylko rano..a więc zależy mi na czasie)
- pozostawia tłusty film, którego osobiście nie lubię. Wolę gdy krem się całkowicie wchłania i pozostawia skórę nawilżoną. Tego mi brakuje w tym przypadku
- mimo, że nie mam cieni nie widzę żadnego rozświetlenia
- zmarszki jak były tak są... ZERO efektów w tym kierunku. Od kilku dni stosuję HR prodigy serum pod oczy na noc i już następnego dnia widziałam że zmarszki są bardziej płytkie!
- skóra cały czas wygląda na przesuszoną.

Dwie gwiazdki za:
+ świetna kosystencja!
+ ładne i praktyczne opakowanie
+ dozownik

Naprawdę zachodzę w głowę skąd te wszystkie pozytywy... nietstey mnie ten krem nie urzekł.
Wolę o 1/3 tańsze nawilżacze avene.

POLECAM

KREM KUPILAM BIORAC POD UWAGE OPINIE WIZAZYSTEK. PO TYGODNIU STOSOWANIA ZAUWAZYLAM ZE SKORA POD OCZAMI JAKBY ZACZELA SIE WYGLADZAC I NABRALA SPREZYSTOSCI. KREM NIE UCZULA I NIE SZCZYPIE. DOZOWNIK APLIKUJE TYLE ILE POTRZEBA. Z PEWNOSCIA DO NIEGO WROCE.

Używam tego produktu od: 4 MIESIACE
Ilość zużytych opakowań: 15 ML