La Roche-Posay, Autohelios (Nawilżający samoopalacz)

La Roche-Posay, Autohelios (Nawilżający samoopalacz)

Nawilżający samoopalacz dzięki konsystencji żel-kremu wyjątkowo łatwo i równomiernie rozprowadza się na skórze, aby zapewnić stopniową i kontrolowaną opaleniznę oraz efekt nawilżenia przez 12 godz. Bogaty w wodę termalną La Roche o naturalnych właściwościach łagodzących i kojących.

Wykorzystała: kilka próbek

jest ok

Od wielu lat testuję samoopalacze i chyba jestem już ekspertką. Ten produkt według zapewnień konsultantki-farmaceutki miał nie podrażniać i nie śmierdzieć aż tak bardzo. Zapach jest wyczuwalny, ale da się go znieść. Podrażnienia nie odnotowałam.

Produkt ma przyjemną konsystencję, ale minimalne działanie. Kolor powstaje stopniowo. Odcień śniady. Nie ma żółci i nie ma pomarańczy. Kończy się szybko i cena odstrasza.

Zmywa się jak każdy samoopalacz. Tego produktu można pozbyć się w miarę szybko.

nie powala

W temacie samoopalaczy mam spore doświadczenie, gdyż stosowałam ich całą masę. Nie lubię się opalać, gdyż szkoda mi mojej skóry, a raczej przyspieszenia jej starzenia. Lubię natomiast być opalona. Do rzeczy.... Samoopalacz ma bardzo lekką konsystencję, przez co szybko się wchłania. Nadaje skórze dość ciemny kolor przez co łatwo osobom niedoświadczonym zrobić nim plamy. W momencie nakładania ma przyjemny zapach, jednak już po ok. godzinie skóra ma nieprzyjemny zapach. Opakowanie jest bardzo małe i stosunkowo drogie. Nie jest to najbardziej udany samoopalacz.

Normalny

Z wszystkich dostepnych samoopalaczy aptecznych ten wypada najlepiej. Kolor intensywnieje po kolejnych aplikacjach, jest dosc naturalny. Minusem jest fakt ze produktu nie ma duzo w opakowaniu, wiec mozna powiedziec ze jest dosc drogi.

Używam tego produktu od: Tej zimy
Ilość zużytych opakowań: Jedno

miło go wspominam

Uzywałam go jakies 3 lata temu. Miło go wspominam, dużo wtedy imprezowałam i chciałam ładnie i opalono wyglądac. Nie lubie sie opalac dlatego postanowiłam go wypróbować. Nie robił smug, dawał delikatną opalenizne, nawilzał skóre, miał ładny zapach. Jedyne co mi przeszkadzało to to że miał biały kolor i niewiedzialam gdzie go nałożyLam a gdzie nie, cena w sumie też była troche za wysoka. Po za tym ma ladny zapach. Np. od zapachu samoopalacza Vichy robi mi sie niedobrze a szkoda bo kiedys pachnial ladniej i byl tanszy od LRP. Uzywalam obu i do obu mam sentyment. Nie wiem jednak czemu Vichy teraz tak capi. Kiedys pachnial ladniej podobnie jak ten z LRP. Widocznie cos zmienili w skladzie .... jak zawsze na gorsze niestety :-)

Mój Ci on!

Najlepszy samoopalacz jakiego do tej pory używałam. Wygrywa z Clarins, L\'oreal.
Jednak zaznaczam,że używałam go tylko na twarz i szyję.
* ładna opalenizna
*żelowa konsystencja, łatwa aplikacja
*delikatnie nawilża, na pewno nie wysusza skóry
*nie zapycha
* nie śmierdzi jak inne samoopalacze
* nie robi plam, smug
*wydajny

Bardzo przyjemny produkt, na pewno kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: kilka tyg.

OK - ale bez rewelacji

Mnie ten produkt nie przekonał - faktycznie raczej nie robi plam i zacieków ale opalenizna jaką daje wydaje mi się mało naturalna. Po wchłonięciu czuć typowy samoopalaczowy zapach i duży minus za to, że brudzi bieliznę i pościel! Ogólnie OK - na jednorazowe użycie.

idealny dla delikatnej cery

plusy:
+ wydajny
+ lekko kremowa konsystencja
+ łatwo się rozprowadza
+ ledwo wyczuwalny zapach samoopalacza
+ nadaje skórze lekko brązowo-złoty odcień już po pierwszej aplikacji
+ nie podrażnia cery
+ utrzymuje się dość długo na cerze, nie trzeba go stosować codziennie dla utrzymania efektu
+ nawilża cerę
+ nie pozostawia smug
+ szybko się wchłania
+ nie uczula

minus:
- cena

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Hit

Najlepszy samoopalacz jaki do tej pory mialam ;)

* nawilza
* nie zostawia smug
* super sie rozprowadza dzieki lekkiej konsystencji
* nie ,,smierdzi,, tak strasznie jak inne samoopalacze
*jak dla mnie wydajny
* piekny kolor
*nie uczula
*nie zapycha moich porow

POLECAM ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 cale

ZŁOTY BRĄZ[edycja-po dłuższym stosowaniu]

zawsze używałam samoopalaczy z niższej półki. Teraz chciałam czegoś co nie będzie mi przysparzało problemów[smógi, nierównomierne schodzenie] i zakupiłam ten produktu. Zapłaciłam więcej jak 60 zł. Nie żałuje. Rano po nałozeniu go pierwszy raz na noc , bałam sie zobaczyć w lustrze. Niepotrzebnie. Robiłam go tylko na twarz i szyje. Wyszła piękna , widoczna, ale jednak delikatnie, brązowo-złota opalenizna. Mam skóre trądzikową i mieszaną a rano pryszczyki były pogaszpone.
Edycja: niestety zaczął mi schodzić plamami, mimo peelingów i nawilżania. BYć może to wina mojej skóry,ale staram sie o nią dbać i przygotować na przyjęcie samoopalacza. Gdy nałozyłam go na krem[kremowi dałam wyschnąć z 15 min] to niestety rano samoopalacz był nierówny. Pamiętam że kiedyś stosowałam samoopalacz lirene do twarzy i nie miałam wogle takich problemów mimo mniejszej pielegnacji i częstości peelingów, więc dziś ide do sklepu do tańszy samoopalacz.

SZACUN&RESPECT

No powiem szczerze, że jestem mile rozczarowana. Od dłuższego czasu używałam mleczka Clarinsa, ale się skończyło. A że w kryzysie nalezy ciąć koszty kupilam la roche. Ale niespodzianka! Na głowę bije poprzedni, przez swoją gęstą kremową konsystencję nie wysusza, ma niewyczuwalny zapach, kolor jest może troszkę zbyt ciemny ale to nawet dobrze - nie muszę go nakladać tak często, a tym samym nie narażam skory na ciągly kontakt z chemią samoopalaczową. Troche ostatnio stracilam zapał do marki La Roche teraz go odzyskałam - przynajmniej jeśli chodzi o ten produkt. Polecam wszystkim z suchą wrażliwą skórą. Schodzi ładnie bez cętek, cena też do przyjęcia - póki co, mój ci on.

Używam tego produktu od: tygodnia

ok

Bardzo go lubię. Nie jestem zwolenniczką mocnej "opalenizny" (z tubki zwłaszcza), ale jeszcze bardziej nie lubie poddawać się promieniom słonecznym :P. Stawiam na naturlaność i ten kosmetyk jeśli umiejętnie się go stosuje, taki właśnie jest. Mimo wszystko zawsze zanim wyjdę z domu po nałożeniu, kiedy już widac efekt, zmywam go trochę tonikiem, albo robię lekki peeling - aby wyrównać całośc, czasem jest zbyt intensyny

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1,5

średni

Ma taki sam odcień jak produkt w chusteczce.Odcień jest nie do końca dający efekt naturalnej opalenizny troszkę widać ,że to samoopalacz...Wydajny,nie zapychający,nie wysuszający.Znalazłam lepsze...

Używam tego produktu od: 6 mies.
Ilość zużytych opakowań: 2 op.