Christian Dior, Miss Dior Cherie EDT

Christian Dior, Miss Dior Cherie EDT

'Miss Dior Chérie' to nowy zapach Diora, który pobudza odmienne zmysły, smaki i uczucia i powołuje do życia obrazy, które wyzwalają wszystkie ukryte cechy osobowości. Miesza w sobie elementy zabawy i młodości, nieoczekiwane z niezapomnianym, w stylu, który jest tak charakterystyczny dla marki Dior.
'Miss Dior Chérie' dziewczyna, która czuje się sexy w swej własnej skórze i która cieszy się każdą chwilą życia.
Pełen klasy, ale tak uroczy, że chciałoby się go schrupać - zwabi wszystkich wielbicieli. Dużo bardziej kuszący niż zapachy kwiatowe - dla kobiety, która zawsze chce się dobrze bawić, więc po co być subtelnym?
Była tylko jedna kobieta, która miała odpowiednie cechy, aby powołać ten zapach do życia. Riley Keough, wnuczka Elvisa Presleya, była idealną ikoną nadchodzącej ery, a osiągnięcia na wybiegach i kapryśna uroda uczyniły z niej gwiazdę niezależną od swego dziedzictwa, tak jak 'Miss Dior Chérie' była nowym, wyjątkowym dodatkiem do domu mody Dior. Riley uosabia radość i zabawę. Jej anielska twarz i niewinny wygląd Lolitki połączone z figlarnym zapachem spodobały się. Riley jest słodka i słona, jest jak dziewczyna z sąsiedztwa i fanka rock’a i wszyscy o niej mówią. Jest rodzajem dziewczyny, z którą chcielibyście się przyjaźnić, chcielibyście wyglądać jak ona i wiecie, że pewnego dnia stanie się gwiazdą, więc cóż innego mogłoby bardziej do niej pasować niż 'Miss Dior Cherie'?
Flakon to idealne wykończenie perfekcyjnej sylwetki całości. Jedna kropla i nasza Cherie Amour jest gotowa by pójść na tańce, do biura, na spacer łamać męskie serca, lub po prostu do łóżka...

Nuty zapachowe:
nuta głowy: zielona mandarynka, liście truskawki
nuta serca: fiołek, różowy jaśmin, sorbet truskawkowy, skarmelizowany popcorn
nuta bazy: leśne jagody, karmel, paczula, piżmo

kwiatowe, morskie, skórzane
wody toaletowe
Rekomendacja
na dzień, wiosna / lato

50% jesień/zima 50% wiosna/lato

genialny zapach!

Miss Dior Cherie" EDT od Christian Dior to zapach, który wyróżnia się swoją elegancją i subtelnym charakterem. Ta woda toaletowa jest często chwalona za jej świeżą, ale jednocześnie wyrafinowaną kompozycję. Idealnie łączy nuty kwiatowe i owocowe, tworząc aromat, który jest zarówno nowoczesny, jak i klasycznie kobiecy. Jej trwałość i intensywność są często podkreślane jako odpowiednie na różne okazje, od codziennego użytku po specjalne wydarzenia. "Miss Dior Cherie" jest dobrym wyborem dla osób poszukujących zapachu, który łączy tradycję z nowoczesnością.

• Flakon: 5

elegancko wyjatkowo lecz niezbyt powaznie

Zapach Miss Dior Cherie to perfumy ktore chce sie czuc, nie sa obojetne i napewno zrobia na kazdym dobre wrazenie.

W perfumach czuc slodycz kwiatow i owocow w polaczeniu z paczula i pizmem.

Nuty glowy:
lisc truskawki i zielona mandarynka- powoduja ze perfumy sa dosc beztroskie.

Nuty serca:
fiolek, popcorn, poziomkowy sorbet i jasmin -sprawia ze nie przejdziesz obojetnie

Nuty Bazy:
Paczula oraz pizmo- Sprawia ze poczujesz sie wyjatkowo i pewna siebie kobieta.

Perfumy z pogranicza elegancji i mlodzienczego szalenstwa. Perfumy wrecz przyciagaja nie sa przeslodzone ale dzieki nim poczujesz sie mlodo i atrakcyjnie.

Perfumy sa niesamowicie trwale i warte kazdej swojej zlotowki!

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Bardzo ładny zapach!

Czuć, że mamy do czynienia z zapachem z wyższej półki cenowej.
Jest bardzo (jak dla mnie) kobiecym, eleganckim psikadełkiem.
Trwałość doskonała, 10h skóra, na ubraniu czuć kilka dni (płaszcz).
Warty swojej ceny. Jak dla mnie do noszenia niezależnie od pory dnia i roku.
Polecam :)

• Flakon: 5

Bardzo długo zastanawiałam się nad zakupem tych perfum (cena). Ale wreszcie się skusiłam. To po prostu cudowny zapach!
Nie nachalny i niezbyt mocny, ale przy tym bardzo trwały. Dodatkowo ma przepiękną buteleczkę, która idealnie pasuje do zapachu. Jest wydajny. Na ciuchach czuć go przez kilka dni.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Najgenialniejsze na świecie!!!

Jeden z moich najkochańszych produktów na Ziemi!! Kocham te perfumy, zapach to oczywiście rzecz gustu, ale ich trwałość, wydajność, opakowanie i Natalie Portman w reklamie sprawiają, że mogłabym oddać na nie wszystkie pieniądze <3

Boli Cena, zapach uwodzi

Ahhh dlaczego muszą być takie drogie ? Uwielbiam je, za zapach za kobiecość za luksus I elegancję. Po spotkaniu się nimi czuje się pewniej ladniej I sexownie ! Żaden facet nie przejdzie obojetnie przy tak pachnacej uwodzicielsko I kusząco kobiece !!!!

Fenomenalny zapach

Perfum ten używam już od paru lat lecz za każdym użyciem zakochuję się w nim na nowo. Posiada bardzo bogatą gamę zapachów, znajdziemy w niej zarówno akcenty owocowe jak i kwiatowe. Ostatecznie wychodzi bardzo romantyczna i subtelna woń. Osobiście stosując go czuję, że nakładam na siebie dodatkową warstwę pokrywajacą moją skórę, do tego stopnia jest ze mną nierozłączny. Niesamowita trwałość jeszcze bardziej zachęca do jego kupna, gdyż jest wyczuwalny nawet po upływie wielu godzin. Jedynym mankamentem jest jego cena, która może nieco zniechęcać aczkolwiek jest to Dior w czystej, skondensowanej postaci, cała esencja tej marki zamknięta w pięknym flakonie. Moim zdaniem zapach jest tego wart nawet jeżeli miałby być jedynym perfum, który zdobi nasze półki.

Kupiony w: Inna perfumeria

Moj faworyt

Nuty zapachowe Dior Miss Dior Cherie to: zielona mandarynka, sorbet truskawkowy, sorbet poziomkowy, jagody, skarmelizowany popcorn, liście truskawki, różowy jaśmin, fiołek, gardenia, paczula, piżmo, mech dębowy, kadzidło.
Zapach bardzo romantyczny.
Piekne opakowanie dopracowane w kazdym szczegole,ktore stanowczo przyciaga wzrok.
Polaczenie elegandzkiej kobiety z urocza dziewczyna.
Zapach bardzo trwaly. Lekki a jednak wyrazny,zmyslowy, odwazny.
Jestem pod jego silnym wrazeniem.

Kupiony w: Perfumeria Douglas

Ideał!

Perfumy są tak delikatne, subtelne, i kobiece, że nigdy się nie nudzą. Dla mnie to zapach idealny, całkowicie się z nim utożsamiam. Trwałe i nadają się na co dzień lub wieczory, uniwersalne;)

Kupiony w: Inna perfumeria

Moze byc

Dostalam probke tego perfumu i mnie zauroczyl. Postanowilam kupic sobie flakonik i czar troche prysl.. Zapach chyba nie jest dla mnie. Zupelnie inaczej pachnialam owa probka niz duza wersja. Sam w sobie zapach nie jest zly.

• Flakon: 3

Dziewczęca niewinność...

Miss Dior Cherie to zapach lekki i dziewczęcy, dość słodki. Bliskoskórny, choć bardzo trwały. Idealny na wiosenną porę roku, zarówno na dzień, jak i na wieczór. Flakon ozdobiony uroczą kokardką jest ładną ozdobą toaletki.

Używam tego produktu od: 2016 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 próbka z atomizerem o pojemności 1 ml

obłędny

Cudowny i trwały. Do tego piękny flakonik, ktory zdobi moja toaletkę. Uzależnia. Minus za cenę - są inne dobre a tańsze zapachy ale wiadomo, płaci się za markę.

Ilość zużytych opakowań: pół