Wibo, Your Fantasy, Podwójne cienie do powiek

Wibo, Your Fantasy, Podwójne cienie do powiek

Prasowane cienie do powiek dzięki zawartej perle odbijają światło nadając powiekom niepowtarzalny blask i łatwą, przyjemną aplikację.Kolekcja 4 zestawów cieni.

Cena: 7zł / 3g

uczulają

Nie jestem typem wrażliwca, a te cienie mnie po prostu uczuliły, do tego osypują się, jakby ważą na powiece i trzeba wiele wysiłku, aby pojawił się na powiece choć cień koloru.
Nie polecam, nawet za tak niską cenę.

Używam tego produktu od:nie używam
Ilość zużytych opakowań:napoczęte pierwsze

ja jestem na tak

Ja polecam, co prawda używam wyłącznie jednego zestawu nr 26 i ten zestaw opiszę (pamiętam że jakiś inny nie odpowiadał mi-tam kolory na oku wyglądały zupełnie inaczej niż w pudełku).
Numer 26 to kolory: mocno metaliczno srebrny i czarny z metaliczna poświatą. Używam tych cieni dość często można nimi zrobić makijaż dzienny, delikatny, ale też można zrobić mocne wieczorowe oko. Wszystko zależy ile produktu naniesiemy. Dla mnie zaletą jest to, że kolor na powiece jest szaro-metaliczny, nie wpada w niebieski i dość długo się utrzymuje. Naprawdę ten zestaw jest fajny

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Kiepskie

Jedyną zaletą cieni Wibo jest przystępna cena, poza którą nie mają nic do zaoferowania. Posiadam wersję z czterema kolorami i nawet wszystkich nie mogę używać. Powód? Nie da się ich nabrać na patyczek, ponieważ są bardzo twarde. Zielony kolor na oku jest obrzydliwy, jakby zgniły - w opakowaniu wygląda zupełnie inaczej.

Nie polecam, lepiej dołożyc kilka zlotych i zainwestowac w lepsze cienie. Tych nie odważyłabym sie uzyć bez bazy, dlatego ciężko wypowiedzieć mi się na temat ich trwałości.

Ilość zużytych opakowań: wciąż jedno, upchniete gdzieś w kosmetyczce

taki O

Kupiłam ten cień w Rossmannie bo chciałam jakiś cień z kolorem fioletu i różu no i natrafiłam.Ale nie jestem zadowolona..Kupialm go jakis rok temu a do dzisiaj leży w łazience rzadko po niego sięgam bo ciężko się nakłada osypuje i jest bardzo zbity.Cena tania to fakt ale nic po za tym..kolor tez nie daje super efektu.
Nie polecam

Używam tego produktu od: od roku leży w łazience

Fatalna sprawa

Używałam cieni wibo w momencie, kiedy ne mogłąm pozwolić sobie na nic innego. Jak dla mnie - rzecz fatalna. Cienie zaraz zrobiły się twarde, osypywaly sie, musiałam nakładać je kilkakrotnie dla jakiegoś efektu. Być może w całej serii zdarzają się przysłowiowe perełki, jednak ja na nie nie trafiłam.

Używam tego produktu od:rok +

nie warto

Dostałam ten cien razem z innymi kosmetykami Wibo. Sama bym sobie nigdy nie kupiła i dobrze;) Bo nie jest wart nawet tych kilku złotych.
W opakowanie wygląda nawet nieźle ale na powiece jest baaaardzo średni. Ma takie drobinki, które powodują, ze jego przeznaczeniem jest tylko makijaż na wiejską doskotekę;) A że na takich nie bywam to cien mi sie nie przyda. Wyrzucę bez żalu.
Ma niezbyt fajną konsystencję, trudno sie go nakłada. Trzyma sie dlugo ale \na bazie wszystkie cienie się dlugo trzymają.
W każdym razie nie polecam.

Używam tego produktu od: kilku tyg.

naprawdę świetne

Jak dla mnie są super:)
na bazie utrzymują się bardzo długo, pięknie mienią się na powiece, duża gama kolorystyczna.
świetnie "zbite", trwałe, można z nimi śmiało jechać w podróż i mieć pewność że się nie połamią. Szczerze polecam:)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 3-4

Ciekawy efekt

Mam w palecie fiolet i coś jak biel,ale na powiece mieni się delikatną lawendą.Mile mnie to zaskoczyło.Rzadko używam fioletu,wolę ten biały i jak to standardowo postępuję z iskrzącymi się kosmetykami owej bieli używam do rozświetlenia łuku brwiowego.To najlepszy rozświetlacz! Zaskakująco trwałe,wydajne,zbite, nie osypują się.
Spróbowałabym innych odcieni Używam tego produktu od:1,5roku

nic nadzwyczajnego

kupiłam, bo szukałam złotego ciania, a on się pierwszy podwinął pod rękę w Rossmanie, łatwo się rozprowadza, jednak obsypuje się podczas aplikacji, czego nie zauważyłam po nałożeniu; szybko się zbiera w załamaniach powiek

Używam tego produktu od:ponad rok

tani bubel

Takie sobie tanie "coś". Dziwne kolory wychodzą na powiekach, zbiera się w nieestetyczne wałeczki, nie jest trwały. Dziwna konsystencja, niektóre kolory trudno nabrać na aplikator a inne się strasznie osypują. Zdecydowanie są lepsze cienie.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

bardzo dobry

Zakupiłam ten cień kilka lat temu.
Użyłam już kilka opakowań w odcieniach różu i fioletu.
Muszę przyznać iż za taką cenę jest to na prawdę dobry produkt.
Cienie równomiernie rozprowadzają się, trzymają się długo na powiece. Nie są zbyt suche.

Polecam :)

Używam tego produktu od:kilku lat

Świetny

Ja używam wersji poczwórnej i mam odcienie złota z brązem i różu z białym. Jestem z nich zadowolona. Kupiłam je za 5 zł. więc bardzo tanio. Są bardzo wydajne i łatwo się nakładają. Do tego ładnie wyglądają na powiekach i wytrzymują dość długo na powiekach

Używam tego produktu od:ok. roku