Nivea, Visage, Odżywczy krem nawilżający na dzień, do cery suchej i wrażliwej (stara wersja)

Odżywczy krem nawilżający z naturalną dla skóry hydraminą i wyciągiem z aloesu. Przywraca komfort i intensywnie nawilża. Przeznaczony do cery suchej i wrażliwej.
Skutecznie nawilża i odżywia skórę przez długi czas.
Dzięki formule z wyciągiem z aloesu wzmacnia i wygładzacerę.
Specjalna ochrona Nivea Visage przed promieniami UVA/UVB w połączeniu z witaminą E chroni skórę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.

Skład: Aqua, Glycerin, Dicaprylyl Ether, Caprylic/ Capric Triglyceride, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Cyclomethicone, Cetyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Vegetable Oil, Tapioca Starch, Taurine, Tocopheryl Acetate, Prunus Dulcis, Calendula Officinalis, Glycine Soja, Aloe Barbadensis, Sodium Carbomer, Titanium Dioxide, Trimethoxycaprylylsilane, Trisodium EDTA, Methylparaben, Diazolidinyl Urea, BHT, Limonene, Linalool, Citronellol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Alpha- Isomethyl Ionone, Geraniol, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Parfum.

Cena: ok. 18 zł / 50 ml

Mój najlepszy krem

Zużyłam już wiele opakować tego kremu i jestem bardzo zadowolona. Na pewno niejednokrotnie do niego wrócę.

PLUSY:
-Cena
-Dostępność
-Cena
-Nawilża
-Skóra nie błyszczy się

MINUSY:
******

Ilość zużytych opakowań: 3***5

BARDZO FAJNY I PRZYJEMNY:)

Całkiem przyjemny krem do nawilżenia cery. Idealna na dzień lekka konsystencja. Bardzo wydajny, a zapach przecudowny.

Plusy:
- dostępność
- niska cena
- piękny zapach
- działanie
- śliczne i zgrabne opakowanie
Minusy:
- nie zauważyłam:)

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie (w trakcie)

fajnyy!

Mi się bardzo ten krem podoba. Śliczny ma zapach, nawilża, śliczne opakowanie, idealny do codziennego stoswania. Nie używam go za dłogo ale jak narazie nie widze minusów, moze jedynie cena.. ale nie jest znów taka najgorsza :)) 5/5 !!!!!!

to nie to

Ten krem całkowicie zaprzecza temu, że jest do cery wrażliwej, po kilkunastu dniach stosowania skóra na twarzy zaczęła mnie piec i czerwienić się.

Plusy:
- ...

Minusy:
- zapach zbyt intensywny,
- tłustawy,
- podrażnia,
- po nałożeniu skóra się świeci,

Ewentualnie może być

Trudno mi ocenic ten krem. Kupiłam go, ale nie zużyłam go do końca bo jakoś mi nie podszedł.
Miał odzywiać, ale na mojej cerze tego nie zauwazyłam.
Miał nawilżać, ale mojej cery nie nawilzył wystarczająco, moze dlatego bo mam bardzo suchą.
Jedynym plusem jest to, że ma ładny zapach, jest wydajny i ma atrakcyjna cenę.
Gdybym nie miała wyboru to bym go uzywała.
Może komuś się spodoba.

Używam tego produktu od: juz nie uzywam
Ilość zużytych opakowań: nie całe jedno

Nie

Kiedyś myślałam, że jest dobry ale teraz zdecydowanie jestem na nie, Nie nawilża tylko natłuszcza na chwile no i ten skład:/
PLUSY:

- zapach
- cena

MINUSY:
- trochę się świeci
- nie nawilża
- nie odżywia
- skład

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

dla mnie super

Mam skórę suchą, często zdarzają się zaczerwienienia i podrażnienia. ten krem sprawdza się u mnie idealnie. nie podrażnia, dobrze nawilża a skóra staję się gładka i przyjemna w dotyku.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 4 całe opakowania

Bez rewelacji

Zależało mi na odżywczym kremie, nawilżającym i lekkim jak chmurka... Niestety Nivea mnie nie zadowala.
- krem wolno się wchłania
- pozostawia tłusty film, więc trzeba nakładać go
bardzo ostrożnie
- po nałożeniu makijażu twarz po godzince świecic się
jak latarnia
- jest mało wydajny
- większa ilość kremu powodowała u mnie szczypanie
skóry wokół nosa i ust
+ cena- nie jest najgorsza po prostu
+ świetnie sprawdza się na skórze szyji i dekoltu!

Używam tego produktu od: używam od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

Ogólnie-nie jest zły,ale rewelacji nie ma

Zużyłam 2 słoiczki tego kremu aby zobaczyć jak działa po dłuższym stosowaniu i...nic do niego nie mam,bo:

-nawilża a i owszem,ale bez rewelacji;czasam w połowie dnia odczuwałam mimo wszystko uczucie ściągnięcia na twarzy (stosowałam go od pażdziernika do końca grudnia ubiegłego roku)

-nie zapycha i to już jest coś,bo niektóre kremy Nivea mają tendencję do zapychania

-pozostawia film na skórze,co może być i zaletą i wadą tego kosmetyku (zależy od subiektywnych upodobań,mi to nie przeszkadzało)

-pachnie przyjemnie,zapach nie przytłacza i nie jest zbyt intensywny

-ma ładne opakowanie (lubię szklane słoiczki-precz z plastikami!!! ;) )

Nie kupię tego kremu ponownie,bo po 2 opakowaniach wiem już,jak działa na moją cerę i wiem też,że nie jest to mój ideał.Szukam intensywnie dalej.Bo oczekuję większego nawilżenia (w tym kremie jest ono dla mnie niewystarczające),zwłaszcza teraz-zimą.

Aha,cena też jest ok ;)

Podsumowując-jest to przyjemny,wydajny i ładnie opakowany krem :)

Dla mnie to za mało.

dobry na zimę

Postanowiłam kupić sobie lepszy krem na zimę ponieważ od zimna i wiatru moje policzki zaczeły mieć wysuszone plamy i wygladało to okropnie zwlaszcza pod podkladam a mój nawilżający krem Ziaja - biała herbata niezbyt sobie radził i musiałam go nakladać tony.

Mam chyba nowszą wersję tego kremu - inne opokowanie itd
kupiłam w Biedronce za ok10zł
mam skurę wrażliwą skłonną do alergii
zaryzykowałam

+cena jak dla mnie ok - ale trzeba chyba trafić na promocje
+zapach - typowy ala Nivea, delikatny
+opakowanie - śliczny słoiczek ;)
+nie uczula
+konsystencja - cięższa - o to mi chodziło - trzeba uważać ile się go nakłada, ja nakładam na policzki wiecej mniej na strefę T
+szybko się wchłania
+/- pozostawia film - chroni przed ponownym wysuszeniem, podkład sie na nim dobrze rozprowadza ale niestety strefa T za szybko zaczyna się błyszczeć
+poprawia stan skóry - po kilku dniach używania wygląda lepiej - nawilżona, mniej wyprysków, nie zapycha, gładka - odżywiona.

Polecam głównie na zimę, lub dla osób z bardzo suchą skórą, raczej nie dla osób z problemami skórnymi i tendencja do zapychania porów.

Używam tego produktu od: kilka tyg

Super!

Jak dla mnie super:) Ładny zapach, wydajny, skóra jest po nim aksamitna:)
Mam suchą i wrażliwą skórę- kremik radzi sobie w 100%. Używam też żelu do mycia twarzy z tej serii, efekt super! Idealne zestawienie dla skóry wymagającej uwagi:)
Odjęłam pół gwiazdki, bo trzeba czasami uważać jak nakładasz i wklepujesz krem by nie dać za dużo, bo robi się taka tłusta warstwa i jest to nieprzyjemne.

Ale jest genialny!!!

Używam tego produktu od: około 1 rok
Ilość zużytych opakowań: nie liczyłam:)

Swietny kosmetyk.

Szukałam jakiegoś dobrego kremu nawilżającego, bo moja skora po podkładzie w musie wysuszyła się, piekła i pojawiały się na niej wypryski. Przetestowałam sporo kremów ale ten jako jedyny sobie poradził i znowu mam ładną, czysta skore. Wydajny(używam od 2 miesięcy codziennie i nadal mam jeszcze sporo), szybko się wchłania, zapach nie jest drażniący, wręcz przeciwnie, bardzo przyjemny i charakterystyczny dla kosmetyków Nivea(a ich zapach uwielbiam). Ja smaruje się nim na noc, ponieważ mimo ze ma lekka konsystencje, twarz się po nim świeci. Ale to nie jest problem.

P.S Ostrzegam: lepiej nie smarujcie się tym kremem zbyt blisko oczu- mi jak się go troszeczkę dostało to chciałam dosłownie chodzić po ścianach, tak mnie piekło. Musiałam przez 15 minut stać nad umywalka i przemywać oko...

Używam tego produktu od: dwoch miesiecy
Ilość zużytych opakowań: Na razie 0.