Barwa, Ziołowa, Szampon brzozowy do włosów normalnych i suchych

Barwa, Ziołowa, Szampon brzozowy do włosów normalnych i suchych

Szampon do włosów normalnych i suchych. Zawiera naturalny ekstrakt z liścia brzozy. Regularnie stosowany poprawia kondycję suchych włosów, nadaje im miękkość i elastyczność.

oczyszczające, wzmacniające, nawilżające
zapachowa
Skóra głowy
normalna
do włosów suchych i zniszczonych

Klapniete wlosy

Uwielbiam szampony Barwy, ale brzozowy jest chyba do wlosow mega suchych. Na moich przesuszonych daje szybko efekt "klapnietych wlosow", musze myc codziennie, zeby go uzywac. Niemniej jednak polecam sprobowac, jesli ktos ma bardzo, bardzo suche.

Niewypał

Zachęcona składem oraz ceną liczyłam na świetny efekt na włosach, ale cóż.. rozczarowałam się. Włosy po myciu (dzień później!) są oklapnięte. Po dłuższym stosowaniu szamponu włosy przetłuszczają się (z czym nigdy wcześniej nie miałam z tym problemu) oraz są matowe w dotyku.
Szampon ciężko się pieni i trudno zrobić jakąkolwiek pianę na włosach.

Nie do końca.

O ile stara wersja tego szamponu, ta w nieciekawej butelce z zakrętką, była dla mnie wprost doskonała, tak ta, po zmianie wizualnej na bardziej dzisiejszą, okazała się niewypałem. Moja opinia będzie porównawcza.

Już na początku rzuciła mi się w nos różnica w zapachu. Poprzednik zapach miał piękny, ziołowy, brzozowy, uwielbiałam się nim myć. Z tym gagatkiem było już gorzej, już nie było fajerwerków, nie było tej świeżości.

Działanie również było nieco inne. W czasie używania starej wersji moje cienkie, przetłuszczają się włosy były bardzo ładne, miękkie, sypkie, dobrze oczyszczone, gładkie i nie plątały się w czasie mycia.
W nowej wersji było na opak. Włosy mi się plątały, zrobiły się w dotyku szorstkie i matowe, szybciej się przetłuszczały.
Żaden jednak nie podrażnił mi skóry głowy.

Wydajność była podobna, oba szampony były dosyć rzadkie, ale dobrze się pieniły, więc wystarczały na 3 - 4 tygodnie.
Cena też w porządku, około 4 zł za małą butelkę.

Miałam jedną sztukę starej wersji i jedną nowej, z kilkutygodniową przerwą między nimi.
Szkoda tylko, że razem ze zmianą opakowania zmienili też wnętrze.

Dość dobry

Moje włosy są krótkie, cienkie, gęste i do niedawna farbowane na rudo. Z Barwy testowałam wersję jabłkową (w starym opakowaniu) i żurawinową. Obie dobrze wspominam. Brzozę dostałam od siostry w prezencie gwiazdkowym w zeszłe święta. Pojemność 250 ml. Bezbarwny kolor, płynna konsystencja.

Szampon Brzozowy

Całkiem godny uwagi szampon. Spodziewałam się raczej czegoś ziołowego i niezbyt dobrze myjącego, ale że lubię eksperymentować z kosmetykami, kupiłam.

Szampon bardzo dobrze myje i oczyszcza skórę głowy. Włosy po umyciu są lekkie, ale nie puszą się, są delikatnie nawilżone, uniesione u nasady i ładnie się układają. Szampon nie podrażnia, nie obciąża jest delikatny dla włosów i skóry głowy, a do tego bardzo wydajny.

Dla mnie fajny

Jestem od lat maniaczką pielęgnacji włosów i zauważyłam, że produkty polskich marek bardzo dobrze mi się sprawdzają. Szampon Barwy jest w mojej czołówce bo nie dość, że spełnia wszystkie wymagania to jeszcze w Tesco kosztuje parę złotych. Najważniejszym jego plusem jest dobre oczyszczanie włosów i skóry głowy. Nie powoduje podrażnień ani wysuszenia. Po użyciu włosy są miękkie i lejące. Produkt dobrze radzi sobie ze zmywaniem olejów i masek. Dobrze się pieni i jest wydajny. Zapach jest bardzo przyjemny, naturalny i zielony. Mam zawsze w szafce opakowanie w zapasie. Polecam.

Super!

Fajny jak kazdy szampon barwy i ogolnie z półki naturalnych szamponow np z zielarskich sklepow itd. myje, jest delikatny, nie zawiera zadnych niepotrzebnych, sztucznych substancji, ładnie pachnie, suuuper tani no i jest z samych naturalnych składników. Czego mozna chciec wiecej ;)

Dobry szampon do oczyszczania

Produkt Barwy ie ma za zadanie odzywiac i nawilzac, ale dokladnie oczyszczac, a to robi rewelacyjnie.

+ wlosy sa dokladnie oczyszczone
+ obija wlosy u nasady
+ nie powoduje wzmozonego przetluszczania
+ wlosy sa sypkie i miekkie w dotyku po uzyciu odzywki/maski, ktora je dociaza
+ szampon jest wydajny
+ dobrze sie pieni
+ tani

- odrobine placze wlosy, ale latwo je rozczesac, wiec nie jest to az taka wada

Używam tego produktu od: kilku tygodni

"Człowiek podobny do nikogo"...Z tym, że to szampon ;)

Nie mogę na niego za bardzo narzekać, ponieważ nie zrobił mi żadnej krzywdy. Po prostu był i moje włosy po jego użyciu nie odnotowały nic wartego uwagi. Nie działa im się krzywda, nie czuły się dobrze. Był tak neutralny jak to tylko możliwe.
Nie będę czepiała się plątania bo nigdy nie odmawiam odżywienia moim włosom.
Jest w porządku bo:
+Myje tj. oczyszcza skórę głowy
+Ładnie pachnie
+Ma dobry, krótki skład co uwielbiam

Ma parę wad podobnie jak brat rumianek jednak brzozie dalej do ideału, gdyż włosy po niej nie są tak lekkie, odbite u nasady i beztroskie jak po rumiankowej wersji. Gdybym trafiła na niego w sklepie i potrzebowała jakiegokolwiek szamponu- zdecydowałabym się na niego. Ale czy będę tęsknić? Wątpię. Polecam jednak przetestować bo nie zaszkodzi a może komuś będzie pasował jak mi rumianek który podbił moje serce a z pewnością zawrócił mi w i na głowie ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie (na przemian z innymi szamponami)

u mnie nie sprawdził się

Szampon bardzo dobrze oczyszcza włosy i spełnia swoją podstawową funkcję. Niestety ja potrzebuję szamponu, który będzie również nawilżał. Po stosowaniu tego szamponu miałam włosy jeszcze bardziej suche i zniszczone niż przed. Rozwiązaniem może być oczywiście stosowanie odżywki jednocześnie z szamponem i tak było, bo używam zawsze odżywki w spray, ale niestety nie wystarczyła. Ten szampon bardzo mocno wysusza włosy i tutaj pomogła dopiero maska na włosy. Wcześniej używałam szamponów, które stosowałam jednocześnie z odżywką w sprayu, więc było ok. Ziołowe, roślinne szampony niestety nie służą moim włosom, więc raczej więcej go nie kupię mimo atrakcyjnej ceny i potencjalnych, wartościowych cech tego produktu.

Ilość zużytych opakowań: całe 1

Tak, tak, tak!

Dla mnie rewelacja! Kupiłam go w Tesco, niespodziewając się żadnych cudów. Ale już po pierwszym umyciu moje włosy były dobrze oczyszczone, miękkie w dotyku i błyszczące. W połączeniu z odżywką z Rzepy-Joanna daje rewelacyjne efekty! Zdecydowanie polecam!

+dobrze oczyszczone włosy
+mniej wypadania
+błyszczące, miękkie w dotyku
+cena

-opakowanie
-mało wydajny
-zapach

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Świetnie oczyszcza włosy !

Tego produktu używam sporadycznie - raz na tydzień lub raz na 2 tygodnie. Stosuję go przede wszystkim z uwagi na jego właściwości oczyszczające. To jeden z lepszych szamponów tego rodzaju. Idealnie oczyszcza włosy z pozostałości po lakierze do włosów, jedwabiu itp. Pozostawia uczucie świeżości na długi czas. Jest wydajny. Zachęca do zakupu świetną ceną. Produkt wydawać by się mogło, że z dolnej pólki, ale wcale nie gorszy od tych markowych produktów oczyszczających. Polecam.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka