Sephora, Professionnel, Spray Flash Eclat (spray nadający cerze natychmiastowy blask)

`Utrwalacz` do makijażu, który również dodaje mu blasku, odpręża i odświeża skórę. Producent zapewnia, że skóra po jego użyciu staje się satynowo gładka. Zawiera ekstrakty z m.in. kiwi, grejpfruta, truskawek, malin, mango i brzoskwini. Mgiełkę rozpryskuje się trzymając aplikator ok. 30 cm. od twarzy. Zasycha ona lekko, przez co właśnie utrwala makijaż.

Pani niżej określiła doskonale.

Moje zdanie nie różni się od zdania Pani niżej.

Utrwala makijaż, nadaje lekkiego blasku cerze.
Delikatnie nawilża i łagodzi, rozluźnia spiętą skórę, aplikacja jest przyjemna. Po spryskaniu koniecznie trzeba odczekać aż wyschnie i nie dotykać buzi, bo rozmażemy makijaż ;)
Jeszcze 2 małe minusy.
Opakowanie i wydajność.

Opakowanie - trochę tandetne, z cienkiego plastiku pokrytego "metaliczną" farbą. Ogólnie ładnie wygląda ale przed odpakowaniem z przezroczystej folii, którą "zabezpieczony" jest początkowo produkt. Wraz z nią schodzą kawałki farby.

Wydajność - ja psikam twarz 3 razy bo inaczej efektu nie widzę. Wydaje mi się, że szybko się skończy ale... Za tą cenę ok.

Do tłustej cery raczej nie...

Ogólnie polecam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Uzależenie

Nie wiem z czego to wynika, ale ten produkt jest uzalezniajacy:) Po skonczeniu pierwszego opakowania nie moglam sie bez niego obyc, choc na poczatku nie bylam nim oczarowana. Faktycznie przedluza trwalosc makijazu, sprawia ze cera wyglada satynowo, wiąze wszystkie drobinki pudru, ktory nakladamy na koniec, tak że maikjaż staje się mnie widoczny. Nadaje lekki polysk cerze i przez to daje jej swiezosc, jednak mysle ze u osob z tlusta cera moze zupelnie się nie sprawdzic. Samo spryskanie makijazu tym sprayem jest przyjemne po pierwsze przez swiezy owocowy zapach po drugie odczuwalnie nawilza i lagodzi, nic potem nie swedzi. Trzeba tylko pamietac zeby niczym nie dotykać twarzy (nawet chusteczka) zanim napylona warstewka calkowicie nie zaschnie, gdy skora jest jeszcze mokra makijaz bardzo latwo sie sciera. Kosmetyk jest przydatny i przyjemny w użyciu, ale nie niezbedny.

Używam tego produktu od:0,5 roku

Przydatny

Polecam bardzo jeśli wykończenie makijażu jest matowe, a nie takiego efektu oczekujemy. Ja osobiście bardzo nie lubię tego jak podkłady mineralne wyglądają po nałożeniu na twarz. Takie suche obsypane cukrem pudrem ciasteczko. Wtedy nakładam ten produkt na twarz i jest super. Faktycznie dodaje blasku, ale nie powoduje przetłuszczania się. Ciężko jest mi ocenić, czy przedłuża trwałość makijażu. Nie podrażnia.
Na minus jest to jak produkt wydobywa się z buteleczki. Nie jest to drobna równomierna mgiełka, tylko taki mocny psik. Nie polecam psikania prosto na twarz, raczej na puszek a potem puszek przyciskać miejsce po miejsce na twarzy.
Nie wiem czy kupię kolejny ponieważ, teraz używam utrwalacza w sprayu też sephory. Zobaczę jak się sprawdzi i ocenię co mi bardziej pasuje.

Używam tego produktu od:dwóch lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

Uważam że ten kosmetyk jest świetny, ale trzeba umieć go zastosować. Przybory: suszarka .
Należy rozpylać produkt na twarz przy włączonym strumieniu suszarki na twarz. Nie spowoduje to spłynięcia makijażu, bo jak wiadomo produkt jest w postaci płynnej <jak woda>.

Uważam że jest świetny na wszystkie wyjścia nocne.
Gdy wracam po imprezie nad ranem mam dokładnie taki sam stan makijażu jak wychodziłam a tusz nie odbija mi się na powiekach < jak to sie dzieje na co dzień>. Cienie również nie spływają.

trik- jeśli uważasz że skóra po nałożeniu błyszczy się- nałóż puder prasowany pędzlem ponownie.

Używam tego produktu od:2lat

Moze byc

-nie utrwala [!]
-malo wydajny
- za duzo sie go wylewa (mam go najwecej na noskie i policzkach a nie na calej twarzy)

+ladnie pachnie
+naturalnie rozswietla
+skora rob sie rzceywiscie leprza

wiec jest to taki krem w plynie tak na dobra sprawe a nie zaden fixing spray. Nawet po calkowitym wyschnieciu gdy dotke skory palcem zostaje na nim podkład badz cien :/

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań: niecale

Ładnie pachnie dobrze utrwala tani wydajny makijaz nie schodzi jedyny problem to psikanie nim z wyciagnietej reki.
na poczatku moze i rozmazywal ale nauczylam sie go dawkowac tak ze nie robi mi nic zlego :)

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:wiele

Do niczego!

Od dłuższego czasu miałam na oku ten produkt Sephory. Bardzo mi zależało na produkcie, który by utrwalił mój makijaż, szczególnie w okresie zimowym gdy pada śnieg, twarz ociera się o szale, płaszcze...
No i kupiłam.
Nakładam makijaż no i chwila prawdy, psikam 30cm od twarzy, wg zaleceń producenta. Koszmar :-( Na moją twarz lecą jakieś ogromne krople, które rozmywają makijaż zamiast go utrwalać, trzeba po nim poprawiać makijaż.
Produkt nie dodaje blasku, ani nie odpręża skórę. Najwyżej odświeża, ale równie dobrze można się spryskać wodą niegazowaną...
Przechowam to "cudo" na lato, do chłodzenia twarzy :-/
Jedyny plus to chyba miły zapach produktu.
Wyrzucone pieniądze.

Lepiej niż dobry :)

Jest bardzo przydatny na ciepłe dni, jak poce sie i jest ciepło. makijaz zostaje na swoim miescu i twarz jest matowa i swieza :D mam trudności z nałozeniem, bo jak psikam cześc makijazu schodzi wiec trzeba sprawie go nakładac :)

Używam tego produktu od:pół roku

Kupię kolejny raz

Po prosytu nie umiem się bez niego obyć, zwłaszcza w sezonie wiosna/lato. Czasem gdy płynę potem i z make-upu nie ostaje nic, twarz jest zczerwieniona i paląca - mgła sephory pomaga mi zapanować nad nią. Moja cera ją uwielbia. Mgiełka odświeża, nawilża, koi, rozświetla, przyjemnie pachnie, schładza.... tyle mi przyszło do głowy. Nie wiem czemu producent uznał, że utrwala makijaż? Ja nie zauważyłam... Aha, przypomniałam sobie jeszcze jedno jego zastosowanie - jak przesadzę z przypudrowaniem mgiełka pozwala mi ten efekt "pudernicy" szybko okiełznać. Lubię kupować ten płyn, szczególnie w promocjach - kup jeden produkt Sephory - drugi dostaniez gratis. :)

Używam tego produktu od: od kiedy jest na polskim rynku
Ilość zużytych opakowań: całe mnóstwo, klika na pewno!

w porządku

Często nie potrafię się bez niego obyć, bo pozwala zredukować efekt płaskiego, pudrowego makijażu, dodaje twarzy trójwymiarowości:) Dla tego efektu jestem skłonna przeboleć kiepski rozpylacz (jak dla mnie za duże kropelki, wolałabym mgiełkę) i aplikację prawie z wyprostowaną ręką (trzeba zachować sporą odległość, żeby nie "przedobrzyć"). Kosmetyk swoim zapachem i konsystencją działa energizująco i odświeżająco. Utrwala lekko, bez sklejania i efektu maski, ale stopień utrwalenia uzależniony jest pewnie od rodzaju cery i użytego podkładu.

Ilość zużytych opakowań:jedno, drugie "napoczęte":)

...

Rzeczywiście rozświetla! Z tym, że trzeba mieć wprawę w aplikowaniu kosmetyku bo można otrzymac efekt całkowicie odwrotny od zamierzonego. Jeśli nałoży się zbyt dużą ilość, lub psiknie się nim z odległości mniejszej niż 20 cm opłakany efekt niemal gwarantowany.
Jednak prawidłowo używany na pewno upiększy :) Dla mnie cudeńko. Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii :( Może był przez wizażanki niewłaściwie aplikowany?
Używam tego produktu od: ...

Sephora zawiodła

Potworny bubel !

Nie daje żadnych efektów, wręcz dokonuje dzieła zniszczenia (makijażu!). Podchodziłam do niego kilka razy - na buzię bez makijażu - jeden psik i nic, odczekałam chwilę i też nic, gdy już wyparował/wchłonął się zostawił na twarzy nieestetyczny połysk i klejącą się warstwę. Po tym razie stwierdziłam, że buzia ma wypoczęta i nie potrzebuje żadnych wspomagaczy no i nie będę jej niepotrzebnie katować. Następnym razem użyłam sprayu po zarwanej nocy i ...nic, żadnej różnicy, ten sam okropny połysk. W żadnym razie nie rozświetlił twarzy. No i na końcu spróbowałam na makijaż, bo podobno miał go utrwalać i ten sam dramat albo jeszcze gorszy - po spryskaniu świeciłam się potwornie i musiałam zrobić makijaż drugi raz.
Na pewno nie pomyliłam rozświetlenia z tym tandetnym połyskiem jaki zostawiał spray - jak dla mnie bubel nie robiący nic pożytecznego. Po raz kolejny uświęcam się w przekonaniu, że nie warto eksperymentować z rozświetlaniem/rozpromienianiem/ożywianiem etc twarzy, tylko po prostu...dobrze się wyspać.

Używam tego produktu od: mam buteleczkę od grudnia
Ilość NIEzużytych opakowań: jedno