Dr Breta, Odżywka do włosów R z olejkiem rozmarynowym

Dr Breta, Odżywka do włosów R z olejkiem rozmarynowym

Odżywka do włosów R - polecana do pielęgnacji włosów suchych i normalnych oraz zniszczonych po trwałej ondulacji, farbowanych i rozjaśnianych. Zawiera naturalne olejki eteryczne m.in. rozmarynowy i ylangowy oraz dodatkowo ekstrakt z ziela szałwii. Po użyciu włosy są odpowiednio odżywione i łatwo się rozczesują. Odżywka jest uzupełnieniem rozmarynowej kuracji szamponem R.

do włosów wypadających
wzmacniające, zapobiegające wypadaniu włosów, przyśpieszające porost włosów
Skóra głowy
problemowa

Włosy są miękkie, nawilżone i błyszczące

Tej odżywki do włosów używam od 2 miesięcy. Po tym czasie mogę stwierdzić, że moje włosy są mocniejsze, bardziej nawilżone i błyszczące. Włosy są w lepszej kondycji. Odżywka zapewnia widoczne efekty. Włosy mniej się puszą i lepiej rozczesują. Konsystencja odżywki jest dość gęsta. Dobrze rozprowadza się na włosach. Zapach jest bardzo przyjemny. Wydajność dobra. A opakowanie umożliwia wygodne wydobycie odpowiedniej ilości odżywki.

nie powaliła mnie

Przede wszystkim wkurza mnie konsystencja przelewająca się przez palce i włosy - nie lubię odżywek spływających po palcach. Poza tym bez rewelacji jak dla mnie - owszem nawilża i naturalnie pachnie ale poza tym bez szału i do tego mało wydajna. Jak dla mnie sprawdza się wyłącznie w lecie.
Raczej już nie kupię, bo po pierwsze dość droga a po drugie trudna do zdobycia

Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

Nawilża, ale nic poza tym

Jak wyżej. Nawilżenie po tej odżywce jest wyraźnie odczuwalne. Zapach oczywiście rozmarynowy, dla mnie całkiem przyjemny.
Po żadnej odżywce nie spodziewam się cudu, a na Pollenę skusiłam się głównie ze względu na obiecywaną sypkość włosów. Moje cienkie kudły jednak obciąża, choć robi wrażenie lekkiej, a sypkości nie zauważam. Raczej klasyczne strąki. Tym niemniej używam jej od czasu do czasu właśnie dla nawilżenia czupryny. Robi to naprawdę solidnie. Czuć na włosach wilgoć, a nie sztuczne nie-wiadomo-co.

Kupiłam w sklepie internetowym, bo stacjonarnie okazała się nie do zdobycia. Nie sądzę, żebym zrobiła to ponownie.

Dodatkowy minus to kiepska wydajność.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

super;)

ta odżywka dorównuje świetnością waxowi latte.
Ma śliczny zapach, mam po niej bardzo miękkie włosy. Jest dobra do cienkich włosów - w ogóle nie obciąża.
lekko nawilża.

Używam tego produktu od:3 tyg.
Ilość zużytych opakowań:1 i pół

Lubię rozmaryn

Dobra, lekka odżywka.

Plusy:
:) nie obciąża włosów
:) nie trzeba jej zbyt długo trzymać na skalpie (wg producenta wystarczy 2 min)
:) miło pachnie (o ile lubi się ziołowe aromaty)
:) włosy całkiem dobrze się po niej rozczesują

Minusy:
:( kiepska dostępność (zamówiłam w sklepie internetowym producenta przy okazji innych zakupów)

Gdyby nie to, że jednak znam produkty, po których rozczesywanie długiej czupryny jest bajką, byłoby pięć gwiazdek.

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca

bardzo

Tak jak zauwazyla poprzedniczka -dla osob, ktore nie maltretuja swoich wlosow (prostowanie, suszarka) zbyt czesto odzywka powinna byc idealna. Ma piekny, odzwiezajacy zapach, wspaniale nawilza wlosy bez zbytniego ich obciazania. Dobrze sie rozczesuja i na pewno sa wzmocnione. ja zostawiam czasem odzywke na kilkanascie minut.

Naprawde polecam.

Maly minus za dostepnosc - zostaje strona producenta albo sklepy zielarskieUżywam tego produktu od:kilka ms

Naprawdę godna polecenia

To prawda, jeśli chodzi o gotowe odżywki, to jeden z najlepszych produktów na rynku, ale do w miarę normalnych włosów. Nie ma zbędnego balastu składników obciążających włosy i sztucznie poprawiających ich kondycję, więc właścicielki włosów bardzo zniszczonych zabiegami fryzjerskimi mogą zobaczyć raczej umiarkowane efekty. Natomiast posiadaczki "ekologicznie hodowanej" czupryny ;-) powinny być zachwycone.
Odżywka zostawia włosy miękkie i sypkie, takie jak lubię najbardziej, nieobciążone, śliskie i wygładzone. Dobrze się spłukuje. Poza tym zawiera chelator w składzie, więc zniweluje niepożądane efekty mycia włosów w twardej, zażelazionej i chlorowanej wodzie. Wadą jest płynna konsystencja - odżywka przelewa się przez palce i trzeba sobie opracować metodę skutecznego i ekonomicznego stosowania.
Ja za radą adminki BU używam ją też w wersji niespłukiwalnej, czyli mieszam z wodą destylowaną i rozpylam taką mieszankę na włosy. Super.

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: 1 (na zmianę z odżywkami własnej roboty)

bardzo dobra odżywka

Bardzo dobra, lekka, nawilżająca odżywka do włosów. Mam włosy szybko przetłuszczające się, cieniutkie, kręcące się lekko i niestety, w skutek stresów i problemów zdrowotnych, mocno przerzedzone.
Odżywka ładnie nawilża włosy, daje im przyzwoitą objętość bez oklejania ich ohydną warstwą silikonową. Jest gęsta, dobrze się trzyma na włosach przepisowy czas (2 minuty), dobrze spłukuje. Włosy są bardzo miękkie, puszyste ale nie pierzaste, zdyscyplinowane ale nie przylizane. Jeśli dam włosom wyschnąć naturalnie ładnie podkreśla skręt, jeśli użyję suszarki i szczotki, mam włosy ładnie wyprostowane i lejące się (od jakiegoś czasu nie używam żadnych środków do stylizacji włosów).
Jak dla mnie, jeśli chodzi o gotowe odżywki kupowane w sklepach, absolutny numer jeden.

Świetna!

No, nareszcie mogę pochwalić jakąś odżywkę do włosów. Uwaga, uwaga! Osoby o cienkich włosach, nie tolerujacych silikonów: ta odżywka jest dla nas. Silikonów nie zawiera w ogóle, w związku z czym zupełnie nie obciąża kapryśnych kłaków, lubiących się regularnie wypinać na wszelkie wytwory nowoczesnej myśli kosmetycznej. Moje zaś, jak daje się zauważyć w moich dotychczasowych recenzjach, czynią to tym chętniej, im specyfik więcej kosztował. Ta odżywka (jak mydło Dove ;) ) jest inna. Włosy są po niej puszyste, miękkie (nie mylić z przylizanymi), lekkie i nie plączą się. Wspomaga naturalny lekki skręt moich włosów. Jestem zachwycona, że nareszcie znalazłam coś, co mi nie szkodzi, a na dodatek jest tanie. Odżywka pachnie ziołowo, zapach nie utrzymuje się na włosach. Doskonale współpracuje z szamponem Fitomed. Jedynym minusem tego produktu jest fakt, iż ciężko ją kupić. Przez internet zamówię od razu kilka opakowań na zapas. Brawo Pollena Aroma!
Nie daję 5 gwiazdek, gdyż odżywka nie wpływa na matowość moich włosów. No ale nie można mieć wszystkiego.