Joanna, Nutri System, Serum regenerująco - wygładzające

Joanna, Nutri System, Serum regenerująco - wygładzające

Serum Nutri System zawiera kompleks Silk PR o działaniu nawilżającym i regenerującym.
- wygładza i regeneruje zniszczone końcówki włosów
- sprawia, że stają się miękkie i błyszczące
- nadaje się również do wygładzania większych partii fryzury
Przeznaczony dla włosów suchych, szorstkich lub zniszczonych.

Cena: ok. 5,90zł / 50g

Chroni i nawilża

Wykasowało mi kolejną recenzję.

Bardzo dobry kosmetyk. Stosowałam po myciu na wilgotne jeszcze końcówki włosów. Serum w wyraźny sposób nawilża i pilęgnuje końcówki,włosy mniej się puszą. Nie utrudnia podkręcenia końcówek włosów jak to lubi robić Farouk. Jest taniutkie i wydajne.
Na minus - mam wrażenie , że trochę matowi włosy.

Używam tego produktu od:ze 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: co najmniej 2

świetne serum

To serum jest bardzo dobre, doskonale działa na włosy i spełnia swoje zadanie. Wygładza końcówki, włosy nie puszą się, nie odstają, są bardzo gładkie. Nie wiem czy poradziłby sobie z rozdwojonymi końcówkami, ja w takie cuda nie wierze więc zniszczone włosy podcinam a później dbam aby jak najdłużej pozostały w dobrej kondycji. I to serum sprawdza sę wtedy świetnie; zapobiega rozdwajaniu, chroni włosy przed uszkodzeniami.
Opakowanie jest małe ale poręczne. Zawartość bardzo wydajna. Serum bardzo przyjemnie pachnie i miło się go używa.
Żałuję jedynie, ze ostatnio ciężko znaleźć je w drogeriach :( ponieważ jest to naprawdę skuteczny kosmetyk za bardzo niewielką cenę.

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące

cudeńko :)

Bardzo lubię, wręcz kocham to (te?) serum :D. Juz po zastosowaniu (ja zawsze na wilgotne włosy, od połowy długosci) czuć, że działa. Świetnie nawilża, zmiękcza zniszczone/spalone/suche/szorstkie/rozdwojone (:D) włosy, lepiej się układają i ślicznie błyszczą. Poza tym zapach jest cudowny, taki perfumowany, delikatny. Nie obciąża włosów. SUPER :love:

Używam tego produktu od: 2-3 tygodni

Nic lepszego za tę cenę

Jak dla moich włosów (suchych na końcach i przetłuszczających się u góry) nie ma nic lepszego. Działa nawilżająco, nie obciążając włosów. Włosy są delikatne, miłe w dodtyku i nie rozdwajają się, a ja jestem bardzo na to przeczulona. Jedyny minus jaki widzę to to że jest bardzo trudno dostępny...

Używam tego produktu od:miesiąca

*super*

rewelacyjne serum za bardzo niską cenę naprawdę działa końcówki włosów są zdrowe a nie porozdwajane jak to u mnie zwykle bywało trzeba tylko stosować regularnie bo tylko wówczas działa

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:niecałe 2

Polubiłam

Serum Nutri System było moim pierwszym doświadczeniem z serami do włosów. Co prawda, nie skarżę się na wysuszone końcówki, ale mają one tendencję do rozdwajania się. Po odświeżeniu fryzury zaczęłam używać to serum w celu ochrony końcówek włosów. Wrażenia mam bardzo pozytywne.

Serum używałam na mokre, lekko podsuszone końcówki (lub dolne partie) włosów. Konsystencja śmietanki, lekko kleistej, łatwo i szybko wchłaniała się we włos, nie obciążając ich. Wszystko zależy też, ile preparatu się naniesie na włosy. Jednakże ręce po użyciu tego środka zawsze były do mycia ;-)

Pod koniec opakowania (które sprytnie przecięłam na pół, aby się dobrać do resztek) stwierdziłam ze zdumieniem, że nie mam żadnych porozdwajanych końcówek! Nie wiem, czy preparat by zdołał naprawić już uszkodzone włosy, ale na pewno zadziałał profilaktycznie. Na pewno przyda się na lato, gdy włosy wysuszają się najszybciej (wiatr, woda morska, UV).

Nie wiem, czy kupię ponownie, gdyż teraz testuję inne serum. Też Joanny :-)

Dobrze wydane kilka zł!

Rozjaśniłam ostatnio włosy, a jednocześnie zapuszczam, więc końcówki wymagają szczególnej troski. Serum kupiłam bez większych nadziei, ot, podczas zakupów w supermarkecie - w końcu te kilka złotych to nie majątek, a w składzie silikony jak w drogim serum "profesjonalnym" za kilkadziesiąt. No i to było baardzo dobrze wydane kilka złotych! Jestem serum zachwycona - nakładam na włosy osuszone ręcznikiem, mniej więcej do połowy długości. Włosy się przecudnie rozczesują, są miękkie, po wysuszeniu nie wyglądają sianowato, a jednocześnie nie są przeciążone, posklejane i w strąkach. Na dodatek serum ładnie pachnie.
Duże brawa dla Joanny!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

byle co

po wielkim rozczarowaniu zastanawiam sie co tak urzeklo poprzednie recenzentki w tym produkcie.. Mnie nie dal absolutnie NIC. Po jego zastosowaniu wlosy byky sklejone i matowe a probowalam roznych konfiguracji - na mokre, na suche, malo , duzo, z suszeniem, bez I NIC :/ dobrze ze cena taka niska bo bylabym wsciekla gdybym wyrzucila wiecej pieniedzy na taki szit.

Używam tego produktu od:2 tygodnie

Wspaniałe serum !!!

Za taką cenę jest to newątpliwie produkt godny polecenia !!! Może nie jest idealny, ale bez problemu dałam mu 5 gwiazdek - przede wszystkim za niską cenę(5,60 zł w drogerii "Natura") przy bardzo dobrym działaniu i ładnym zapachu ;) Serum najlepiej działa jak dla mnie, gdy stosuję je na suche włosy, wmasowuję i zaraz po tym prosuję włosy. Stają się one wtedy niebywale wygładzone już po jednym "przejechaniu" prostownicą. Serum nie skleja i nie przetłuszcza włosów, ładnie się wchłania :) Polecam gorąco !!!

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

naprawdę świetny!!!!!

moim zdaniem CUDO a nie serum:-) używam na suche włosy po wysuszeniu suszarką na końcówki, które są suche i sianowate, on w magiczny sposób wygładza je (co naprawdę czuć w dotyku!!!) chyba bym nie dała sobie bez niego rady:) używam zamiennie z jedwabiem w zależności od potrzeby.
Jedna recenzentka napisała, że nie powinno się spodziewać sklejenia końcówek, moim zdaniem doskonale sprawuje się jako "sklejacz":)

Używam tego produktu od: 2 m-cy

Najlepszy z najlepszych

Bardzo dobre jest to serum do włosów. Po pierwsze naprawdę działa: końcówki nie niszczą się tak, jak wtedy, gdy nie stosowałam tego kosmetyku. Po drugie sprawia, że włosy są jedwabiste, miękkie i ładnie się układają. Nakładam serum nie tylko na końcówki, ale i na połowę długości włosów (nie aplikuję go na włosach przy samej skórze) i efekty są bardzo dobre. Serum jest wydajne, poręczne i ładnie pachnie a przy tym jego cena jest bardzo niska. Polecam.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

Warto pochwalić!

Nadszedł czas serum, gdyż od 10 lat mam taką pamiątkę z czasów gdy miałam jeszcze włosy za pas i jest to mały warkoczyk. Przez te lata włosy w tym miejscu b.mi się zniszczyły, szczególnie końcówki. Cała powierznia włosa była też matowa i szorstka. Kupiłam to serum bo grosze kosztuje i spróbowałam! Efekty oszałamiające! Z łatwością rozczesałam warkoczyka i wygładziłam go.Teraz lsni i końcówki są gładkie. Narazie nie próbowałam na całej głowie, ale skoro sprawdziła się na takiej zniszczonej płaszczyźnie to wierzę że calą głowę by odmienił. Szczerze polecam!

Używam tego produktu od:sierpień