Kryolan, Anti Shine Powder (Puder sypki matujący)

Kryolan, Anti Shine Powder (Puder sypki matujący)

Kryolan Anti Shine Powder to puder o niezwykłych właściwościach matujących, zalecany szczególnie do cery tłustej lub mieszanej. Niezwykle lekki, poręczne opakowanie, nienaganny mat to główne walory pudru Kryolan Anti Shine Powder .

sypki
tłusta, mieszana
matujące
Krycie
lekkie

Mat na mur beton

Jeśli poszukuje się bardzo matującego pudru, to ten z pewnością się sprawdzi. Ma dużą gramaturę, wystarcza na bardzo długo. Ładnie pachnie, wtapia się w buzię, nie zostawia smug, matuje na długo, trzeba uważać z jego ilością aby nie przesuszyć zbytnio skóry. Generalnie bardzo go lubię i używam raczej na większe wyjścia ????

Fajny puder

Produkt oceniam zdecydowanie na plus. Dobrze matuje cerę, utrwala makijaż, wygląda naturalnie i jest bardzo trwały. Opakowanie jest bez zarzutu. Pozwala na dokładne pobranie pudru.

Najlepszy puder matujący w historii

Puder z kryolan jest już legendą. Większość wizażystów na świecie miała lub ma go w swoim kuferku. Jest on bardzo drobno zmielony, na twarzy nie daje żadnego koloru. Matuje na długie godziny, zostawiając delikatne satynowe wykończenie po kilku godzinach. Pieknie się wyświeca, trzyma podkład w ryzach nawet 16 godzin. Jest to absolutnie moj nr 1 w kuferku, jeśli chodzi o pudry matujące. Minus dla marki za zmniejszenie gramatury w nowych opakowaniach.

sama nie wiem

Mam mieszane uczucia co do tego kosmetyku. Mocno świecąca cera to mój ogromny problem i jeszcze nie znalazłam pudru, z którego byłabym zadowolona w 100%. Dużą zaletą jest bardzo wysoka wydajność produktu i rzeczywiście matowe wykończenie makijażu, ale....no właśnie, aby uzyskać efekt matu na kilka godzin pudru muszę nałożyć dużo i wtedy twarz jest cała biała, przy mniejszej ilości (nakładam wklepując pędzlem) twarz po czasie się świeci

Matujące must have

Jeden z najlepszych pudrów matujących. Stosuję go zamiennie z pudrem Long Wear Finishing Powder od GR. wystarczy kilka chwil i skóra jest idealnie zmatowiona a efekt utrzymuje się do kilku godzin.

Nic dodać nic ująć

Jeden z najlepszych jak dotąd pudrów sypkich jakich używałam osobiście, i z jakim miałam okazję swego czasu pracować.
Fakt puder nie jest do codziennego użytku gdyż jest mocno matujący i może wysuszyć, ale zaznaczam przy codziennym stosowaniu. Raz na jakiś czas może być. Fantastyczny przy makijażu ślubnym, wieczorowym, filmowym i oczywiście fotograficznym. Czyli na wszelkie okolicznościowe wyjścia a także do sesji zdjęciowych. Puder tak idealnie matuje, że nie są konieczne poprawki w krótkim i długim czasie. Byłam zachwycona kiedy pracowałam z nim przy sesjach zdjęciowych, nie tylko na modelkach, ale też i swoich.
Fantastyczny do pracy z kamuflażami także z tej firmy, które mogą zakryć nie tylko ciężkie niedoskonałości skóry, ale nawet tatuaże i plamy bielacze, a puder doskonale w tym pomaga.
Cena jest tutaj jak najbardziej ok, to nie jest wada. Puder jest bardzo wydajny, tak wydajny, że aż szokuje :)
Spotkałam się kiedyś z opiniami, że niektórzy nie chcą stosować białego ryżowego pudru bo kojarzy im się z bladą cerą i że będzie bielić, trochę mnie to zawsze śmieszyło i musiałam tłumaczyć modelce że tak nie jest.
Puder doskonale wtapia się w skórę, dopasowuje idealnie do koloru każdego podkładu. Zawsze używam oddzielnego pędzla do "wyczesania" nadmiaru z twarzy, i jest ok. Używam do tego pędzli z kuny, które nie są ani twarde ani miękkie, takie pół na pół.
Puder jest idealny, nie napiszę o nim nic złego. Polecam.

ZALETY:
nie do codziennego stosowania bo może wysuszyć (to nie jest wada, a trzeba umiejętnie go stosować)
idealnie matowi i dopasowuje się do każdego podkładu
bardzo naturalny wygląd
idealny na wielkie wyjścia i na sesje zdjęciowe

WADY:
nie ma wad

Kocham

Mam cerę tłustą, mocno świecącą się na nosie, czole i policzkach. Latami szukałam pudru, który byłby w stanie temu zaradzić, aż w końcu trafiłam na Kryolan. Pamiętam szok, który przeżyłam po pierwszym użyciu - gdy po kilku godzinach pracy podeszłam do lustra w celu zastosowania bibułek matujących, zdałam sobie sprawę, że nie jest to konieczne.
W moim przypadku ten produkt ani nie wysusza, ani nie podkreśla suchych skórek, ani nie robi tępego matu na twarzy. Ładnie współgra z każdym podkładem, którego używam, dobrze wyglądają też na nim róże, brązery i rozświetlacze. W dodatku jest bardzo wydajny - data ważności pokazuje 2 lata od otwarcia, lecz po tym czasie zostało mi jeszcze sporo produktu.

Uwielbiam go!

Puder z kryolanu służy mi już jakiś czas i naprawdę się sprawdza.Osobiście wolę pudry sypkie, białe, transparentne. Dlatego, że nie dają sztucznego pomarańczowego koloru i współgrają praktycznie z każdym podkładem. Moja cera jest mieszana, więc mam ten problem z nadmiarem wydzielanego sebum. Puder idealnie sobie z tym radzi. Utrzymuje makijaż i redukuje ilość wydzielanego sebum. Puder ma matowe wykończenie, jest gładki w dotyku i idzie go fajnie wklepać w skórę twarzy. Nie pachnie wg mnie i to jest dobre, ponieważ miałam kiedyś puder bambusowy, który był aż za słodki i strasznie mnie ten zapach denerwował.
Polecam zainwestować w ten puder. Jest bardzo wydajny, zużycie jest praktycznie niewielkie a sam puder starczy na pewno na kilka miesięcy. Użyłam go na wesele i w trakcie 10 godzin raz poprawiałam cerę, ponieważ zaczęłam się świecić na nosie i na czole.

Świetny puder ale nie na codzień

Bardzo dobry puder. Świetnie matuje nawet mocno przetłuszczającą się skórę i utrwala makijaż. Jest bardzo trwały, nawet po całym dniu noszenia matuje skórę. Nie jest to jednak kosmetyk do używania na codzień ponieważ może przesuszać.

W ostatnich kilku miesiącach bardzo ciężko jest go dostać, nie znajduję go nawet w drogeriach internetowych. W rezultacie przerzuciłam się na Kryolan Puder Transparentny o podobnym działaniu. Obydwa pudry są godne polecenia.

Mega mat

Puder do zadań specjalnych! Mocny mat utrzymuje się na długo, ale można przesadzić. Polecam na strefę T, ale absolutnie nie polecam na całą twarz. Chwila nieuwagi i wszystkie suche skórki widać jak nigdy. Do makijażu scenicznego na prawdę spoko, na codzień raczej nie.

Wow

Wielki szok. Ten puder sprawił że pierwszy raz w życiu mój nos podczas upału się nie świecił jak żarówka. Stosowałam już naprawdę przeróżne produkty :puder ryżowy, bambusowy, sypkie i w kamieniu ... Ale to pierwszy produkt który zadziałał. Rewelacja, wart swojej ceny.

Dla mnie NIE

Miałam ogromne nadzieje co do tego pudru. Zależało mi głównie na efekcie matu, żadnen puder do tej pory sobie z tym nie poradził i ten również nie dał rady. Efekt matu niestety jest marny, utrzymuje się bardzo krótki czas. Za tą cenę spodziewałam się " petardy" a jest rozczarowanie.