Home Institut, Aqua Visage Atomiseur (Woda mineralna w sprayu)

Home Institut, Aqua Visage Atomiseur (Woda mineralna w sprayu)

Aqua Visage - woda źródlana z gór Wogezów we Francji - jest znana ze swej czystości.
Wolna od bakterii, posiada cenne składniki mineralne i współczynnik pH korzystny dla skóry. Polecana do codziennej pielęgnacji, nawilża, odżywia, łagodzi podrażnienia, oczyszcza, odświeża. Nie narusza naturalnej warstwy ochronnej skóry. Jest idealna w kosmetyce, w pielęgnacji niemowląt, bardzo użyteczna w szpitalu (do zwilżania jamy ustnej chorych po zabiegach operacyjnych), wygodna do użycia w samochodzie, na plażu, podczas uprawiania sportu.
Aerozolem użytym w Aqua Visage jest azot - obojętny, neutralny i bezpieczny gaz.

jest ok

Nie jest szczególna, skóra po jej użyciu jest gładka, jędrna i odpowiednio nawilżona. Jednak odnosze wrażenie, że czegoś tu brak. Nie widze szczególnych i spektakularnych efektów. Jest delikatna nawet dla bardzo wrażliwej cery. Plus za cene i wygodne opakowanie. Nie wiem czy kupie ją ponownie, może kiedyś :)

Używam tego produktu od:roku

Średni

Orzeźwia,ochładza, niz poza tym.. niestety po jej użyciu moja skóra jest ściągnięta.. Nie widze żadnego efektu nawilżenia czy ukojenia.

Atomizer beznadziejny, na początku nie było tak źle, choć nie wypuszczał przyjemnej mgiełki, jednak kiedy zużyłam ok połowę, zaczął wypuszczać wielkie krople.

Plusem napewno jest niska cena.

Używam tego produktu od: rok temu przez niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1 opakowanie

od niego sie zaczelo

Trafilem na ten kosmetyk juz ponad 10 lat temu. Dopiero pozniej pojawily sie inne. Jednak Aqua Visage najlepiej sie sprawdza. Jest najbardziej neutralny dle wrazliwej cery.. bo ma niska ilosc minerałow przez co nie uczula .
Poza tym Aqua ma niesamowicie wielka butle 500ml moze nie jest wygodna ale za to wydajna

Używam tego produktu od:1995 roku
Ilość zużytych opakowań: ojjj wiele

Przyjemnie orzeźwia

Polecam na gorące słoneczne dni w celu orzeźwienia :) Wydajna, chłodzi, nawilża i odświeża. Nie polecam pryskać na makijaż (to chyba logiczne...) Ogólnie - godna wypróbowania :)

Używam tego produktu od:2 mies
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Niczym mnie nie zachwycil

Tani produkt w stosunku do oferty firm konkurenycjnych. Kupilam na promocji opakowanie 200 ml za nie cale 10zl.

Spryskiwacz faktycznie pozostawia wiele do zyczenia.
A tanio i latwo mozna zrobic lepszy, wiec to mnie zaskakuje:noniewiem:

NIe zauwazylam jakis dzialan nad przyrodzonych, leczniczych, i innych cudow ;)

Woda jak woda mozna odswiezacz w upal cialo i niepomalowana twarz, bo nie radze tego integrowac z podkladem.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

woda

taniej wyjdzie mnie nalanie mineralki do spryskiwacza od kwiatkow! i efekty bedzie ten sam. kupilam poniewaz zachecila mnie cena. woda jak woda. co prawda nie kranowa bo to chlorowane paskuctwo okropnie na mnie wplywa. atomizer spoko. wypuszcza prawdziwa milutka mgielke. delikatniutka i odswiezajaca. Używam tego produktu od: 2 miesiecy sporadycznie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 (za 200ml dalam 15 zl)

pryska jak konewka

ze wzgledy na rozpylacz po prostu nie wyobrazam sobie stosowania jej nigdzie -tylko w swoje łazience . chociaz generalnie słuzy do odswiezania makijazu cery np. w pracy itp. rozpylacz istna konewka do podlewania kwiatków.
pod tym wzgledem odejmuje gwiazdeczki !

fakt nie jest droga , moze i nawilza , nie podrazniła mojej skóry no ale mówie jest mało dyskretna bo rozpylacz leje ta wode na wszystkie strony. jest to uciazliwe.

Ogółem taka sobie!!

Używam tego produktu od:?

Woda znośna, rozpylacz blee...

Do zakupu tej wody zachęcił mnie jej niewielki, "torebkowy" rozmiar (75 ml!) i cena (ok.11,-).
A sama woda- no cóż, jak to woda- przyjemnie chłodzi i orzeźwia. Trochę łagodzi podrażnienia, nie nawilża.
Rozpylacz- katastrofa! Krople są wielkie, więc woda szybko spływa, a uczucia polania z gumowego pistoletu jest przemożne ;)

Kupię tylko i wyłącznie, jeśli będę pilnie potrzebowała wody termalnej w małym opakowaniu i nic lepszego nie będzie.

Używam tego produktu od:

oki

Miałam kupić inna wode ale niestety nie było więc nabyłam te zachęcona ceną, myslę ze nie jest to żadna rewelacja ale nie jest tez zła dobrze nawilża cere, bardzo lubię to uczucie, czasem wydaje się ze leca za duże kropelki, ale nie ma to znaczenia, jeszcze nie mam porównania z innymi tego typu kosmetykami, ale ta woda u mnie egzamin zdała na 3, zrobiła nienajgorsze wrażenie.

oki

fajny kosmetyk dla osob nie zmywajacych twarzy woda. nie jest to co prawda woda termalna, a wiec pewnie nie mozna sie po niej spodziewac jakis spektakularnych efektow, ale do odswiezania jest ok. poza tym cena 11zl (w hipermarketach) jest naprawde zachecajaca