Miss Sporty, Twinkle Shine (Szminka do ust)

Miss Sporty, Twinkle Shine (Szminka do ust)

Szminka jest bardzo podobna do Sheer Shine Miss Sporty. W ładnym różowym opakowaniu dodatkowo ozdobionym brokatem. Ładne, transparentne kolorki z drobinami brokatu pięknie mieniącymi się w świetle (niestety drobinki czuć nieco na ustach). Szminka dosyć długo wytrzymuje na ustach (zakladając, że nie spożywamy zbyt wielu posiłków), po nałożeniu nawilża je i fenomenalnie wręcz eksponuje - są pełniejsze i bardziej kuszące.

Cena: ok 8 zł

Chcę

Gdyby była dostęna, na pewno bym kupiła ponownie.
Była bardzo wydajna.
Dawała świetny efekt.
Ładny zapach.
Usta wydawały się większe, pełne i ladnie podkolorowane ale nie nachalnie.
Tania.
Estetyczne opakowanie i wbrew pozorom trwałe.

Używam tego produktu od: kiedys kilka lat
Ilość zużytych opakowań: myślę że z 5 opakowań

kiepska;/

Szminka sprawia wrażenie tandetnej i niestety taka trochę jest….trzeba przyznać, żę świecące drobnki nie zachwycają. Usta wyglądają jak u ośmiolatki, która posmarowała się brokatem…nie polecam –efekt tandetny…
Szminka ma oczywiście kilka zalet mianowicie ładnie pachnie, dobrze się rozprawdza i jest w miarę trwała. Niestety efekt jest kiepski i nie tego oczekiwałam.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Iskierki ;) .

Byłam posiadaczką odcienia Dancing Queen, był to taki jasny róż ze srebrnymi drobinkami. Na ustach fajnie wyglądał, usteczka był ślicznie roziskrzone :) .
Szminka ładnie pachniała jakby melonem czy arbuzem. Opakowanie też bardzo mi się spodobało, chociaż troszeczkę było kiczowate. Niestety, któregoś razu zapomniałam wyjąć jej z kieszeni i nie przeżyła uprania razem ze spodniami. Postanowiłam kupić drugą w tym samym odcieniu, ale wtedy opakowanie już się zmieniło - nie było już tego brokatu, tylko naklejka ze srebrnymi napisami.

Moim zdaniem fajna szminka, ale tylko dla tych, którym nie przeszkadzją trochę wyczuwalne drobinki ;) .

Używam tego produktu od: dawna

może być

Szminka ma w sobie drobinki, które ladnie błyszczą się na ustach, optycznie je powiększając. Dobrze nawilża usta. Odejmuję jedną gwiazdkę, ponieważ szminka nie jest trwała.

Używam tego produktu od: klika lat temu
Ilość zużytych opakowań: klika

zachwycona :)

ohhh ten zapach :) melon? ogorek? miedzy mna i bojem zawsze sa klotnie :D

+ pieknie iskrzy
+ fajny kolorek
+ nawet trwala
+ wydajna
+ cena

- szybko napisy sie scieraja

Używam tego produktu od:dawno

bardzo dobra

Same zalety.Dobrze sie nakłada,fajnie nawilza,brokat jest malo wyczuwalny jednak daje na ustach fajna poświatke.Mozna ja nakładać bez lusterka. Za ta cene warto kupić.

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:kilka

Dla mnie świetna

Tańsza wersja water shine diamonds maybelline. Pięknie skrzy się na ustach, nie klei się, łatwo się nakłada, przyjemnie pachnie i ma bardzo ładne opakowanie. Miałam 2 : jasny róż i taką beżową (niestety nie znam numerków) Zamierzam obie znów kupić

Używam tego produktu od:3 lata

lubie

Moj ulubiony i jedyny odcień to 71- jest bez drobinek. Bardzo ładnie wygląda na ustach, dodaje im blasku. Nie roluje sie i nie zbiera w kącikach ust. Polecam, bardzo dobra szminka!

Używam tego produktu od:długo

kusi, oj kusi :*

Po Sheer Shine przyszła pora na jej siostrę-Twinkle Shine. Jakoś bardziej do gustu przypadła mi ta druga, a pierwszą byłam zachwycona. Jeśli chodzi o efekt na ustach: wyglądają fenomenalnie! Migoczą, błyszczą, są rozświetlone i wilgotne, również uwydatnione! Zauważyłam też, że właśnie ten efekt sprawia, iż usta wydają się większe (choć nie ma tam składnika powiększającego), czego nie zauważyłam przy żadnym błyszczyku. Milutko pachnie, konsystencja bardzo przyjemna:)Niestety nie jest za bardzo trwała :(, mimo iż to pomadka nie wytrzymuje nawet godzinki.Jeśli ten mały szkopuł zostałby naprawiony:byłaby IDEAŁEM! Z pewnością jeszcze kupię :)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Przyjemna...

Kupiłam zachęcona recenzjami na Wizażu. Nie żałuję. Szminka nawilża usta, jest trwała, dobrze się ją rozprowadza. Przyjemnie pachnie, jest lekka, nie obciąża ust. Miss Sporty oferuje duży wybór kolorów. Brokat mocno mieni się w słońcu, ale nie zauważyłam, żeby podrażniał usta. Opakowanie jest wesołe, może troszkę kiczowate, ale jeszcze się nie rozpadło.

Polecam.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Czy ja wiem...

Zakupiłam kiedyś przypadkowo, bo wpadł mi w oko odcień- miałam taki beżowo-cielisty. No i oprócz niego zachwycił mnie zapach szminki, melonowo-ogórkowy.
Skoro już jestem przy plusach to wspomnę jeszcze o tym, że łatwo się rozprowadzała,nie wysuszała ust i była w miarę trwała.
Ale miała też cechy, przez którą już jej nie kupię: nie używałam jej zbyt często, bo bardziej nadawała się na wieczór.Bardzo błyszczała i nie nadawała się do tego, żeby malować się nią do szkoły, przez co używałam jej tylko poołudniami gdy wychodziłam gdzieś z domu bądź na imprezy.
Poza tym czułam te drobinki na ustach, czego wręcz nie znoszę, a po kilku godzinach rozsypywały mi się one po twarzy.
Niedużo miałam okazji do jej używania,przez co leżała chyba 2 lata w kosmetyczce, aż w końcu oddałam ją koleżance.
Podsumowując: szminka nawet niezła, ale zależy czego kto od niej oczekuje. Ja się raczej ponownie nie skuszę na jej zakup.

Używam tego produktu od:używałam 4 lata temu
Ilość zużytych opakowań:ok.połowy pierwszego

Ponowny zakup: Nie :(

Ładne kolorki z drobinami, ładnie wygląda na ustach, ale zapach nie, nie, nie jest ładny. :(

+ za kolory

+/- za opakowanie
+/- za trwałość

- za zapach

Używam tego produktu od: niedawna