Revlon, Shine Control Mattifying Makeup (podkład matujący)

Revlon, Shine Control Mattifying Makeup (podkład matujący)

Shine Control Mattifying Makeup to rewelacyjny kosmetyk, który pozwala zapanować nad świecącą się twarzą. Skóra pozostaje przez cały dzień naturalnie czysta i świeża. Podkład delikatnie kryje i matuje, nie tworzy na twarzy maski, jest delikatny jak mgiełka. Podkład ma płynną konsystencję, świetnie rozprowadza się na twarzy , nie jest "tępy" w rozprowadzaniu. Nie pozostawia smug.

Cena: ? / 30 ml

Mój KWC

Przetestowałam w swoim życiu już wiele podkładów matujących, ale żaden nie dorówna temu.
Plusy:
- idealne krycie, do 12 godzin wyglądał dokładnie tak jak 10 minut po aplikacji
- skóra promienna, rozświetlona, idealnie zmatowiona
- idealnie zakrywał zaczerwienienia
- nigdy nie robił efektu maski
- wygodne opakowanie
- wodnista formuła- która pozwala na taką aplikację kosmetyku jaka jest nam w danym momencie potrzebna
- bardzo wydajny, jeden starczał mi na 7 m-cy
- idealnie zakrywał cienie pod oczami
- nie tworzył smug
- nie podkreślał suchych skórek
- dobry zarówno na lato jak i zimą

MINUSY:
- recenzja pisana w czasie przeszłym, bowiem Revlon już nie produkuje tego podkładu. Mam obecnie ColorStay- kupiłam go z nadzieją, że będzie godnym zastępcą tego podkładu, ale się do niego nie umywa.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania po 30 ml

super

jest to rewelacyjny podkład dla mnie a mam cerę wymagającą... świecącą w strefie T i małymi naczyńkami mimo iż nie kryje mocno dla mnie jest dobry...lubię delikatne pokrycia i nie przeszkadza mi, że coś tam troszkę widać...
niestety ma specyficzny zapach taki podchodzący pod klej ale idzie się przyzwyczaic ;)
do tego super konsystencja...dla niektorych pewnie za wodnista ale dla mnie fajna bo cienko i dobrze sie rozsmarowuje
szkoda, że nie ma już tego podkładu w sprzedaży...czasem na allegro można dorwać ;)

dla mnie jest super:)

Fluid kupiłam ze względu na cenę, gdyż udało mi się znaleźć go w bardzo korzystnej cenie. W regularnej cenie raczej bym się na niego nie skusiła.
Jestem z niego bardzo zadowolona:) Zalety:
+ pięknie ujednolica koloryt cery, nadaje jej świeży wygląd, przy tym jest mało widoczny
+całkiem trwały- utrwalony pudrem 10h, solo ok.5h
+minimalizuje widoczność porów- to obok pierwszej zalety podoba mi się najbardziej, nie mniej lekko rozszerzone pory mam tylko na skrzydełkach nosa
+dobrałam piękny kolor 09 natural tan
+ cera po zmyciu podkładu wygląda świeżo, jest rozjaśniona a pory nadal prawie niewidoczne
+przyzwocie matuje, ale nie wiem czy da radę filtrom
Nie jest to podkład kryjący, ale ja krycia nie potrzebuję, więc mi odpowiada:)
Pięknie wygląda solo, jak również łączę go czasem z podkładem Double Wear od E. Lauder, nie waży się i tej roli takze sprawdza się znakomicie! Do tego wydajny.

Zbyt wodnisty

Od razu wada, jaką dałam w posumowaniu recenzji - bardzo kiepska konsystencja, może dzięki temu rozrzedzeniu podkład ma być lekki? Mnie to nie odpowiada, wolę ciut gęstsze podkłady, mimo tego że chcę aby były lekkie i matujące. Fajny gadżet, to kulka w środku dzięki czemu można fajnie wymieszać podkład, gdy długo stoi na półce. Nie tworzy na twarzy efektu maski ale niestety ściera się po jakiejś godzinie i matowi na bardzo krótko. Zapach podkładu jest w porządku ale mógłby być bardziej przyjemny. Niska cena jest jego atutem; oczywiście na Allegro bo w drogerii dawno już nie robiłam zakupów. Ale chyba jednak czas na nowy podkład. Ten kupiłam na ciepłe dni, gdy buzia była opalona; teraz jak znów jestem blada, kolor mojego podkładu jest zdecydowanie za ciemny. Aha, jeszcze jeden minus - nieprzezroczysta buteleczka - nie lubię zgadywać ile mi jeszcze kosmetyku zostało.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: może połowa?

Polecam!!!

Sympatyczny!!!
Jak dotąd najlepszy jakiego używałam.
Plusy:
+ nie ściera się( mam głupi nawyk, że podpieram się ręką i często po innych podkładach na brodzie miałam plamy),
+nie tworzy maski, bardzo dobrze się rozprowadza mimo płynnej konsystencji, podkład po chwili od nałożenia pozostawia na twarzy aksamitną warstewkę, lekki, nie zostawia smug,
+bardzo wydajny, używam pierwszego opakowania od czterech miesięcy,
+nie wyskakują mi po nim żadne pryszcze, czyli nie zatyka porów,
+fajny bajer-kulka w środku to wymieszania podkładu przed użyciem, wygodne opakowanie,
+uważam, że cena 21zł na Allegro jest korzystna,
+duży wybór odcieni, ja używam 02Buff w sam raz dla mojej bladej buźki,
+zapach nie jest drażniący,
+dla mnie odpowiedni, bo Colorstay jest dla mnie za ciężki i po nim szybciej się świece,
+filtr SPF15,
+nie testowany na zwierzętach,
Minusy:
+mało kryjący, nie kryje popękanych naczynek i krostek, trzeba punktowo dołożyć podkładu,
+lekko matuje, ale przy mojej mieszanej buźce do ok.4 godzin,
+podkreśla suche skórki, ale nie uważam żeby wysuszał twarz, wystarczy co 2 dni peeling i krem nawilżający.

Jestem bardzo zadowolona z tego podkładu, jednak KWC to on nie jest. Nie polecam kobitkom z bardzo tłustą i problemową cerą, bo niestety sobie nie poradzi.

Wielkie rozczarowanie:(

Nie polecam nikomu, bo ten "podkład" to pieniądze wyrzucone w błoto, no ale cóż...Człowiek uczy się na błędach.
Podzielam zdanie koleżanki niżej podkład nie kryje nic, a nic i nie matuje w ogóle.
Mam cerę mieszaną bezproblemową, nie licząc drobniuteńkich przebarwień, więc myślałam,że skoro podkład jest lekko kryjący to coś dla mnie, a tu klops.
Działanie jego jest zerowe, jeśli miałby w sobie jakieś witaminy to można by go porównać do kremu do twarzy,a tak to nic i tyle, bez normalnego podkładu się nie obędzie.

Używam tego produktu od:kilka dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego(podaruję go komuś)

nie dla mnie!

zbyt płynny, nie ukrywa niedoskonałości, nie matuje, baaaardzo wysusza.
może po prostu to ja mam pecha i u mnie sie nie sprawdza.
w kazdym razie długo na niego polowałam bo trudno go dostać i ogromnie mnie rozczarował.
jedynym plusem jest niska cena.

Używam tego produktu od:miesiąca

zbyt wodnisty

Trochę się rozczarowała...
Lubię płynne podkłady, ale ten jest jak woda :(

Dobrze się rozprowadza, ale niedokładnie kryje...
Z większymi niedoskonałościami nie radzi sobie kompletnie...
Mało wydajny!
Ładny odcień, ale cóż z tego jak nie spełnia dobrze podstawowej roli podkładu - krycia niedoskonałości...??

no i nie matuje, to jest pewne...

sama nie wiem co o nim myśleć...

Ilość zużytych opakowań: 1/2

swietny!

Mam cere mieszana i wyprobowalam juz kilkanascie fluidow, jednak ten jest zdecydowanie najlepszy!
Swietnie sie rozprowadza, kolor super ( mam 07 honey beige) i nie tworzy na twarzy maski. Cena tez jest rewelacyjna, nie wiem ile kosztuje w Polsce ale ja zaplacilam na ebayu wraz z kosztami przesylki 3,5 funta!
Teraz zostaje przy nim i koncze eksperymentowac z innymi :)Używam tego produktu od: tygodnia

...

-delikatny
-płynny
-słabo kryjący(nie poradził sobie z moimi nielicznymi ale jednak istniejącymi przebarwieniami)
-nie ma po nim ,,efektu maski,,
-idealny na lato
-nie zatyka porów
Dla cery mieszanej bez przebarwień, myślę ,że bedzie idealny ale dla mojej mieszanej z przebarwieniami i od czasu do czasu pojawiającymi się wypryskami , jest za mało kryjący-stąd tylko 3 gwiazdki

Używam tego produktu od:1miesiaca
Ilość zużytych opakowań:

polecam!!!

Nie jest cudowny, ale szczerze mówiąc lepszego dotąd nie spotkałam ( a wypróbowywałam setki podkładów). Lekki, delikatny, nie zatyka porów. przez pierwsze dwa opakowania matował do 4 godzin, co dla mnie jest rewelacją Przy trzecim moja twarz chyba się "uodporniła" na jego działanie (max. 2 godziny). Jednak to jedyny matujący podkład, który doskonale stapia się ze skórą, nie tworząc efektu maski. Łatwo dobrać odpowiedni kolor (szeroka paleta!), a i cena przystępna (już od 19, 00 na allegro). . Polecam szczególnie paniomm uczulonym na słońce: ten podkład doskonale mnie chronił już przez dwa letnie sezony. ufam mu, choć mógłby być lepszy.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań: 2, 5

bardzo dobry!

Ten podkładzik jest bardzo fajny! Moim zdaniem idealny na ciepłe wiosenne i letnie dni. Używałam już wielu matujących podkładów tańszych i droższych, a Revlon bardzo mi przypadł do gustu. Matuje całkiem przyzwoicie, na parę godzin, daje naturalny raczej średnio kryjący efekt, twarz po nałożeniu jest lekko rozpromieniona i wygładzona. W połączeniu z pudrem matującym makijaż długo się utrzymuje.
Naprawdę warto spróbować!

Używam tego produktu od: tygodnia