Schwarzkopf Palette, Permanent Natural Colors, farba do włosów

Schwarzkopf Palette, Permanent Natural Colors, farba do włosów

Pielęgnacyjny krem koloryzujący z aloesem. Łagodna formuła kremu wzbogacona wyciągiem z aloesu, intensywnie pielęgnuje włosy podczas farbowania. Sprawia, że są niewiarygodnie miękkie.

Zapewnia długotrwały efekt koloryzacji, naturalny połysk, 100% pokrycia siwych włosów.

Rewelacja

Zacznę może od tego że użyłam koloru 219 Platynowy Blond - seria CZYSTE BLONDY. Od dłuższego czasu miałam straszne problemy z włosami tzn. której bym farby nie użyła (nawet tych z górnej półki) moje odrosty wychodziły po prostu pomarańczowo - żółte:( Ostatnio w drogerii kupowałam farbę, nie mogłam się zdecydować co wybrać żeby moje włosy w końcu wyglądały jak chcę. I nagle zauważyłam te farby Palette - dawniej używałam starej Palett - zainteresowała mnie technologia Anti Orange Tone o której informował producent (specjalnie opracowana technologia która ma zapobiegać powstawaniu żółtego odcienia włosów) No i ... zaryzykowałam.......i nie żałuję!!! Naprawdę moje włosy w końcu nie wyglądają jak u kurczaka. Dawno nie byłam tak zadowolona z żadnej farby. Co prawda nie mogę też powiedzieć że moje odrosty od razu są platynowe, ale mają kolor jasnego blondu i to mnie cieszy:) Palette 219 jest rewelacyjna, w tym momencie według mnie nie ma lepszej farby do włosów blond!!!Używam tego produktu od:ostatnio

Niespodziewany efekt

Dziś po raz pierwsi zakupiłam i użyłam farby Palette kolor skandynawski blond nr. 100. Miałam włosy w kolorze ciemnego blondu, farbowane włosy, wcześniej Garnierem i Londą. Palette jak dla mnie, nie śmierdzi za bardzo, ma wyczuwalny zapach kwiatowy. Dodatkowo nie piecze podczas koloryzacji, a jedynie lekko mrowi przez chwilę. Trzymałam na włosach 30 minut. Kolor wyszedł pięknie, równo i przede wszystkim jaśniutki bez żadnych efektów marchewki. Jestem bardzo zadowolona, bo po jednym farbowaniu zostalam platynowa blondynką bez konieczności kolejnych koloryzacji. Ze swojej strony polecam bardzo. Trafiłam na promocję w Biedronce :-)

Używam tego produktu od: dziś

Stanowcze nie

Używałam farby w odcieniu 100 skandynawski blond.
Nie polecam, ponieważ wyszły mi żółto pomarańczowe włosy!
Zachęcona tym, że farba rozjaśnia włosy nawet do 4 tonów pofarbowałam...
Nakładałam na włosy w odcieniu ciemny blond, wcześniej farbowane, z naturalnym jasnym odrostem.
Jednym słowem tragedia! Miałam na włosach coś podobnego do kurczątka...
Uratowała mnie jednak szamponetka w odcieniu 19 ciemny brąz również z palette. Genialna!
Plusy:
- włosy nie są bardzo zniszczone
Minusy:
- brzydki zapach
- nie jednolita konsystencja
- mało wydajna

Używam tego produktu od: mniej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Palette,a jednak polecam

Pierwszy raz użyłam tej farby ze względu na kuszącą cenę w promocji (5 zł) inwestycja okazała się trafna .
Włosy farbowałam i rozjaśnialam bardzo bardzo wiele razy dlatego też są juz mocno poniszczone,kruche i wypadające.W przeciwieństwie do wielu fard rozjaśniających, ta nie odpycha zapachem,a włosy po niej nie są przesuszone (kondycja być moze nawet lepsza niż przed farbowaniem,sądze z eto zasługa olejku jojoba w farbie).Kolor wyszedł dokładnie taki jak trzeba,jasny,poielaty,bez żadnych żółci,pokrycie też dobre.

+cena
+nie odpycha zapachem rozjaśniacza w farbie
+nie niszczy i nie wysusza włosów (może nawet lepsze niż przed farbowaniem)
+nie podrażnia skóry
+bardzo ładny kolor

-mało wydajna

Farbę oceniam na 4.5 ponieważ mimo że moje włosy już mocno przerzedzone i nie zbyt długie (trochę za ramiona) jedno opakowanie starczyło na styk

nigdy nie kupię żadnej paletki

Niestety ale farby z tej serii to zabójstwo dla włosów. Używałam tych farb jako nastolatka - były dość tanie i dobrze pokrywały włosy. Niestety niszczyły je bardzo. Po paletkach włosy wypadały mi dosłownie garściami. Znajdowałam je nie tylko na sczotce ale również na poduszcze, ubraniach, dywanie. istna masakra.
\\n
\\nJako nastolatka byłam zadowolona z koloryzacji. jednak teraz patrząc z perspektywy czasu miałam na gowie jedynie "ufarbowany hełm" który zresztą bardzo szybko tracił połysk w przypadku ciemnych kolorów. W przypadku blondu włosy żółkły już po 3 myciach. Ponadto farba bardzo mocno wgryza się w strukturę włosa.

100 Skanynawski ONLY YOU!!

Zarąbisty skandynawski 100 ze sunny blondes:) !!A, jak nie, to czeka mnie najpierw rozjaśniacz, a potem farba, a tego to na serio ja nie zniosę!! Ile mozna!! Mam ciemne blond swoje włosy z takim koszmarnym złotym połyskiem, normalnie już prawie czarne one mi się wydają, a ta skandynawska raz dwa się z tym zawsze upora !! Także jeśli nie chcecie rozjaśniacz to tylko to Palette wam zostaje :) Bo nawet po rozjaśniaczu E0 z Garniera mam żółte odrsty :( więc nie widzę już wyjścia :) tylko pamietajcie - tylko na odrosty to dajcie! bo na całe to możecie się pożegnać z włosami za którymś razem "dzieciaki"...haha
dobra, załanczam tu fote po tym skandynawskim 100.

Taka sobie

Farba jako farba jest dobra, lecz co do koloru mam mieszane uczucia.

+ NIE ZNISZCZYŁA MI WŁOSÓW
+ kolor ładny do jakiś 3 / 4 myć
+ piękne, błyszczące, miękkie włosy
+ tania
+ dość ładny zapach
+ cena

+/- wydajność ( włosy za ramiona zużyłam półtorej opakowania)

- kolor zupełnie inny niż na opakowaniu. Kupiłam Ciemny Blond 500. Spodziewałam się, że wyjdzie ciemniej i wyszedł. Otrzymałam na prawdę ładny, jasny brąz. Byłabym bardzo zadowolona, gdyby nie fakt, iż kolor szybko zaczął się zmywać i nie wiem skąd, ale pojawiła się ruda poświata ;/

Używam tego produktu od: 3 miesiące temu
Ilość zużytych opakowań: Niecałe dwa

bardzo zadowolona!

jestem bardzo zadowolona z tej farby. stosuje odcien 100. tylko ta farba ruszyla moje odrosty by były pięknie blond, a nie jakieś żółte. długo szukalam wymarzonej farby. nareszcie sie udało :-))) na ciemnym mysim wychodzi ładny naturalny blond

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

ODCIEŃ 219 (popielaty blond) REWELACJA

hej:) a ja z całego serca polecam paletke DLA BLOND WŁOSÓW nr 219 jest rewelacyjna!!! mam bardzo jasne blond włosy koleżana mi zle zrobia odrosty miałam takie pomarańczowe jakby pasemka u nasady a ta farba pokryła wszystko
PLUSY:
-KOLOR JEST DOKŁADNIE TAKI JAK NA OPAKOWANIU
-POKRYWA IDEALNIE I DOKŁADNIE ŻÓŁTY ODCIEN
-MA CUDOWNĄ ODŻYWKE...NO REWELACYJNA!!!!
-MA KONSYSTENCJE MUSU
MINUSY: TROSZKE PIECZE W GŁOWE
wiecie co jest najlepsze??? żę kumpele myślały że byłam u fryzjera bo taki mam piekny blond heheh
pozdrawiam

Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Moja ukochana :*

Moj ratunek na rudosci po garnierze ;) uzylam odcienia 219...no poprostu rewelacja.

+kolor na moich ciemno blond wlosach (z tendencja to lapania w pomarancz) piekny jasny w cieplym odcieniu taki jak kocham ;)

+nakladanie tradycyjne czyli miseczka tez mi nie przeszkadza

+cena rewelacyjan a w promo to juz wogole...

+nie wypadly mi wlosy przy splukiwaniu :)

+stan wlosow taki sam jak przed farbowaniem

Jedyny potężny minus

-Piecze szczypie swedzi jak cholera na skorze glowy...:mdleje: (- pol gwiazdki)

Ale mimo tego pieczenia zostane przy niej z nadzieje ze sie na to uodpornie :)

Używam tego produktu od: tydzien temu
Ilość zużytych opakowań: jedno ;)

Porażka

Zniszczyło mi to włosy, nie zafarbowało na kolor który widniał na pudełku tylko na jakiś żółto pomarańczowy (nawet się tego srebrzykiem nie dało wyprowadzić) poczekałam 1,5 tygodnia i użyłam innej farby, która uratowała sytuację.

Używam tego produktu od: 2 tyg.

Omijać szerokim łukiem

Używałam tej farby przez około 2 lata - jasny brąz, który tylko z nazwy był jasny. Kolor włosów po tej farbie to ciemny brąz, nawet bardzo ciemny. Użyłam go raz i to było podpisanie cyrografu z diabłem. Problem pojawia się teraz gdy chcę przejść na jasny brąz. Absolutnie nie mozna pozbyć się tego diabelstwa z włosów. Wgryzła się tak głęboko w strukturę włosa, że nie pomogły 4 próby rozjaśniania. Przekleństwo.

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

kiepska

- kupiłam kolor nr 770- miedziana czerwień..na opakowaniu kolorek śliczny..nasycony rudy, taki właśnie chciałam...a wyszedł mi fioletowawy ://
taka wiśnia ciemna...
w NICZYM nie przypomina tego z opakowania..
nie spodziewałam się, że wyjdzie identyczny bo wiadomo..no ale przynajmniej rudy a nie fioletowy mógłby wyjśc..

- troszkę włosów mi wypadło..no ale to w końcu farba..więc nie ma opcji, że kompletnie włosów nie zniszczy.

z plusów to to, że farba łatwo się nakłada, tania: kupiłam w Rossmanie za 8.99
odżywka dołączona do opakowania też w miarę oki..

ale tej farby już nigdy więcej nie kupię...nie chcę tych fioletowych włosów..za ciemne jak dla mnie.

Używam tego produktu od: farbowałam kilka dni temu..
Ilość zużytych opakowań: 2 bo mam długie włosy