Joanna, Professional, Spray nabłyszczający

Joanna, Professional, Spray nabłyszczający

Zgłaszająca osoba: Przezłośliwa

Spray nabłyszczający zalecany jest do wykańczania wszystkich rodzajów fryzur. Posiada lekką, nieobciążającą włosy konsystencję, opartą na nowoczesnych składnikach nabłyszczających. Nadaje wyjątkowy blask nawet matowym włosom, pozostawiając je lśniące, miękkie i przyjemne w dotyku. Filtr UV chroni przed działaniem czynników zewnętrznych.

Cena: 13zł / 150ml

Tlusci a nie nablyszcza

Nie , jednak podziekuje.
Jest tani i ladnie pachnie. To tyle plusow
Bardzo tlusci wlosy-nawet rozpylony z wiekszej odleglosci. Moje suche wlosy musialam mysc niemalze codziennie przy 2 spryskaniach rano!
Tanio i slabo.
Nie polecam

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 i ostatniego

nijaki

Spray kupiłam w drogerii Super Pharm w promocji za 5,99zł.

Może troszke nablyszcza - ale pewnie lepiej by nablyszczal na ciemnych wlosach, a ja mam jasny braz.

jak sie go dobrze stosuje, nie ma efektu przetluszcenia, ale specjalneg polysku tez nie.

za 6zl niczego innego nie wymagam.

aha - plus za ladny kokosowy zapach, ale czuc tez alkohol.

Używam tego produktu od: 1 dnia

fajny efekt

stosuje ten spray okazjonalnie i rzeczywiscie ladnie sie po nim wlosy blyszcza. Najlepiej rozpylac z wiekszej odleglosci i nie duzo bo inaczej wlosy beda wygladaly na tluste.

Używam tego produktu od:roku

śwetny i niedrogi

Produkt jest warty swojej ceny. Nabłyszcza subtelnie, nie jest nachalny. Po prostu włosy zdrowo i naturalnie błyszczą. Nie nadaje się za bardzo do tłustych włosów, bo niestety powoduje szybsze ich przetłuszczanie. Zawiera filtry UV, więc zawsze nakładam go przed wyjściem na słońce. Zapach szybko się ulatnia, co w tym przypadku jest zaletą.

Używam tego produktu od:roku

chyba dobry:)

Napewno sobie go zakupie.Fryzjerka użyła go po prostowaniu moich włosów,a mam włosy puszące się gęste i elektryzujące.Efekt był fajny.Włosy ładnie lśniły (nie błyszczały jak psu jajka:/) no i były mięciutkie to mi sie najbardziej podobało:)Pierwszy raz mialam rozpuszczone włosy w których naprawde dobrze się czułam.

Używam tego produktu od:1 op
Ilość zużytych opakowań:napewno zakupie

eeee lipa!

Niesamowicie śmierdzi alkoholem-początkowo ciężko jest wytrzymać ten okropny zapach. Jak już alkohol wyparuje i można poczuć właściwy zapach kosmetyku to da się go znieść. Co do nabłyszczania to spodziewałam się dużo bardziej spektakularnego efektu, tymczasem nabłyszczenie jest bardzo delikatne (za delikatne). Na włosach nie utzrymuje się zbyt długo, toteż rozpylać go trzeba często. Ale mimo to jest dość wydajny (przynajmniej to). Podobnie jak wszystkie kosmetyki Joanny z którymi miałam do czynienia ten również nadaje się raczej do kosza niż do kosmetyczki.

Ilość zużytych opakowań:1 i ostatnie

Beznadzieja x 2

Po pierwsze primo: smierdzi alkocholem, fujjjj......
Po drugie primo: natluszcza (spróbuj psiknać włosy u nasady - efekt: "miesieczne niemycie glowy" gwarantowany)
Po trzecie: słaby połysk (czasami to wogle rożnicy nie ma)

Podsumowanie: Do d()y....

Używam tego produktu od: 5 miesiecy (rzadko)

Może.. ;)

Kupiłam go chyba tydzień temu, i używam po każdym myciu włosów.. (po wysuszeniu, oczywiście :) ) Efekt jest jakbym rozłożyła na włosach bardzo małą ilość wosku.. Pięknie się rozczesują, nie błyszczą aż tak jak bym chciała, ale są ZDROWO lśniące.. No i w dotyku są mięciutkie! Mi się podoba :)Kupiłam go za 12 złotych.. chociaż szczerze mówiąc, i tak włosy po nim mi się elektryzują.. więc nie dam max.. Ale jest dobry..