Revlon, ColorStay, 12 Hour Eyeshadow Quad (Poczwórne cienie do powiek)

Revlon, ColorStay, 12 Hour Eyeshadow Quad (Poczwórne cienie do powiek)

Pojemność 4,8 g

Colorstay 12 hour eyeshadow quad to przepiękne kolory, które wyglądają świeżo nawet do 12 godzin. Cienie są aksamitne, utrzymują się bardzo długo na powiece. Proste w aplikacji , można łączyć je ze sobą tworząc piękne barwy. Każdy zestaw zawiera 4 idealnie dobrane kolory. Formuła Colorstay sprawia, że cienie nie kruszą się, nie zbierają się w bruzdach i nie bledną. Bardzo dobra gama kolorystyczna.

Fajna, ale nic specjalnego

Swoje posiadam z wymiany na targowisku, kolor Berry Blossom, czyli jasny, perłowy róż, jasny szary, ciemniejszy róż i przygaszony fiolet. W sklepie pewnie raczej bym ich nie kupiła a juz na pewno nie te kolory. Każdy z osobna jest super, rzeczywiście trzymają się bardzo długo, nie wiem czy aż 12h, ale 8 spokojnie. Razem natomiast zlewają się w jedną plamę, jest to trochę wina mojego braku umiejętności, ale myślę, że nie tylko, ponieważ użyte z innymi cieniami tak się nie zachowują. Pudełeczko fajne, solidne, nie otwiera się w torebce czy kosmetyczce. Niby cieniom nie ma czego zarzucić, chętnie ich używam oddzielnie, ale na kolana mnie nie rzuciły. Nie sądzę, żebym kiedyś miała je jeszcze kupić, no chyba, że skuszą mnie jakieś fajne brązy :D

moja ulubiona paletka

Używam jej od kilku lat ,zwłaszcza ze względu na kolory :) które idealnie ze sobą współgrają.
Jakość cieni dobra, ale bez bazy się nie obejdzie:)
Jakość produktu jak za tą cenę jest zaskakująco dobra.Nie osypują się i są dobrze napigmentowane.

Ilość zużytych opakowań: 12?

bez szalu

Kupiłam te cienie na allegro. 50 zł bym za nie dala. A po na myślę to nawet szkoda tych 20. Bardzo slabiutkie jak dla mnie. Wogóle nie widoczne prawie przezroczyste. Nie wiem ile trzeba by ich nałożyć żeby było je widać. Słabo napigmentowane. Trudno mówić mi o trwałości jeżeli nie widac ich na powiece. Szybko się ich pozbyłam.

Używam tego produktu od: pare lat wstecz
Ilość zużytych opakowań: jedno zaczelam

03 Neutral Khakis

Szczerze mówiąc po takim zachwalaniu produktów Revlonu spodziewałam się czegoś lepszego, natomiast cienie warte są około 15zł :) Paletka bardzo tandetna, cienki plastik, mały aplikatorek, brak lusterka... Oj, za dużo za nie chcą, za dużo :)

Plusy:
-wiele wariantów kolorystycznych,
-możliwość tańszego zakupu w internetowych drogeriach,
-ładne dzienne oraz wieczorowe kolory,
-przyjemna niepyląca się konsystencja.

Minusy:
-za drogie,
-praktycznie niedostępne dla Polek,
-zlewają się ze sobą,
-nietrwałe i słabo napigmentowane.

Jeżeli ktoś będzie miał okazję kupić je za 15-20 zł to polecam, ale za 50 się nie opłaca :)

mnie nie zachwyciły

Mam paletkę 01 berry glamorous. Kolory nie są mocno napigmentowane ani trwałe. Za tę cenę oczekuję czegoś więcej.
Kolory są typowo wieczorowe ale przez nijakie napigmentowanie nie nadają się ani na dzień ani na wieczór.
Ta paletka nie jest dla mnie.

Używam tego produktu od: kilka lat temu

nie lubie, perliste, przezroczyste, slabe

te cienie mi sie nie spodobaly
sa bardzo brzysko blyszczace
jak na revlon sa najgorsze
cienie sie zlewaja kolorystycznie :(
trwalosc bez zarzutu
wygladaja ladnie tylko w pudelku :(
bez zapachu
slaba pigmentacja
ok pudelko
ok zwykly aplikator

nie polecam

cena super tania

Ilość zużytych opakowań: troche bo nie mam do czego ich uzywac

Calkiem ok

Mam te cienie z wymianki,nie widziałam ich nigdy,nigdzie w sklepach.Mam zestaw beżowo-różowo-fioletowo-granatowy.Moim zdaniem każdy cień osobno prezentuje się bardzo ładnie,jednakże ciężko byłoby ich wszystkich użyć w jednym makijażu.Moim zdaniem to mało przemyślany zestaw kolorystyczny.Cienie maja bardzo ładną fakturę,są dosyć napigmentowane i satynowe,niektóre posiadają ładnie iskrzące się drobinki.Ciemniejsze kolory nie osypują się pod powieką podczas aplikacji:) Co do trwałości,jak najbardziej na plus.Nie zauważyłam żeby kolor był mniej intensywny w ciągu dnia.Generalnie produkt całkiem przyzwoity,ale nic ponadto.Myślę że są tańsze zestawy cieni,które można razem zsynchronizować.Na pewno nie dałabym za nie przeszło 50 zł.Nie polecam,nie odradzam.

Używam tego produktu od: ok miesiaca

Bardzo dobre

Mam kilka zestawów - głównie fiolety i szarości. Mój faworyt to Berry Bloom.
Używam od kilku lat, nadal je mam i nie zamierzam wyrzucić,
ładne kolory, dobrze się trzymają, nawet bez bazy. Nie rolują się.
Jedynie przyczepiłabym się, że w każdym z zestawów jakiś kolor mi nie pasuje do reszty i jest najmniej używany.
W drogeriach pl drogie, za granicą tanie, można kupić za grosze w supermarkecie.

Używam tego produktu od: 5-6 lat
Ilość zużytych opakowań: 4 rożne kolory - ale nie zużyłam do końca żadnego

Produkt zycia!

Polecam ten produkt dziewczynom, ktore maja tluste powieki, mysle ze jak najbardziej sie sprawdza! Cienie trzymaja sie na powiekach baaaardzo dlugo i nie obsypuja sie. Z pewnoscia wytrzymaja calanocna impreze, jesli chodzi o mnie- ani razu mnie nie zawiodly.
Plusy:
-szeroka gama kolorystyczna
- utrzymuja sie na powiekach bardzo dlugo
-wydajne
Minusy :BRAK

Używam tego produktu od: Pazdziernik 2012
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Rozczarowanie

Zaczynam się zastanawiać, czy nie kupiłam jakiejś podróby, bo cienie mają bardzo wysoką ocenę, a ja jestem z nich bardzo niezadowolona. Oceniam paletkę 02 coffee bean.
Zgadzam się z przedmówczynią (mamy te same odcienie, więc może coś jest nie tak z tą paletką), pierwszych dwóch cieni prawie nie widać na powiece, a już na pewno nie da się ich od siebie rozróżnić. Pierwszy wypada na oku jak zwykły, biały cień i jedyne do czego może się przydać to rozświetlanie kącika i tu spełnia swoje zadanie. Trzeci kolor jest taki sobie, ciemny i wieczorowy, a czwarty jest dla mnie zbyt ciemny do konturowania, więc w ogóle go nie używam.
Cienie mają bardzo słabą pigmentację, żeby coś na powiece było widać trzeba nieźle się namachać pędzelkiem, a co najgorsze, przy używaniu wspominanego pędzelka strasznie się osypują. Wydaje mi się też, że są zbyt matowe. Jest to taki ciężki mat, który po prostu nie wygląda dobrze na powiece, efekt podobny można by uzyskać smarując je kredą. :)
Co do ich trwałości-ciężko mi to ocenić, skoro używałam dwóch kolorów, ktorych prawie nie widać.
Być może mam po prostu pechową serię lub po prostu ta konkretna paletka 02 jest słaba. Nie wnikając w szczegóły, zniechęciło mnie to do cienie z tej firmy, cienie z Sephory są o wiele bardziej napigmentowane i łatwiejsze w użyciu.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

zaskakująco niskie j jakości

Dawno żaden kosmetyk mnie tak nie rozczarował jak te cienie.

Miałam paletkę ze zdjęcia czyli chyba Coffee Bean.
W opakowaniu kolory piękne, nasycone, a na powiece dwa najjaśniejsze zupełnie niewidoczne. Oba brązy na powiece wyglądają bardzo podobnie, trudno cieniowaniem osiągnąć zadowalający efekt.

Poza tym cienie bardzo krótkotrwałe, te 12 godzin to chyba jakiś żart, po pięciu godzinach nie było ich widać na powiece, nawet po nałożeniu na podkład.

Cienie w cenie do 10 zł, które posiadam są dużo lepszej jakości i trwałości.

Na pewno nie kupię już innych cieni firmy Revlon, pozostanę przy szminkach, które są o wiele lepszej jakości.

Używam tego produktu od: 1,5 roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Posiadam 2 zestawy: Coffee bean, Steel impressionis

Plusy:
-duży wybór odcieni
-trwałość
-wydajność
-cienie nie obsypują się
-nie zbierają się w załamaniu powieki
-4 kolory w jednym zestawie
-przystępna cena

Minusy:
brak

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszych 2