Astor, Prismatic Volume & Shine (Błyszczyk do ust)

Astor, Prismatic Volume & Shine (Błyszczyk do ust)

Prismatic Volume & Shine to pierwszy na rynku błyszczyk z technologią Lycra oraz kryształkami "Chameleon". Formuła wzbogacona o włókna Lycra wygładza, kształtuje powierzchnię ust i wypełnia każdą szczelinkę formułą błyszczyka. Dzięki temu usta są aż do 30 % gładsze i pełniejsze, a linie ust są perfekcyjnie podkreślone. Kryształki "Chameleon" rozpraszają światło w wielu kierunkach zapewniajśc ustom maksymalny połysk i pozostawiajśc długotrwałe wrażenie wilgotnych, rozświetlonych ust. Półprzezroczysta baza wzbogacona została dodatkowo o składniki nawilżające usta, by zapewnić maksymalną wygodę noszenia błyszczyka i zagwarantować doskonałą bazę dla koloru i kryształków. Aplikator w postaci pędzelka, z delikatnych włókien gwarantuje łatwą i dokładną aplikację formuły błyszczyka, pozwalającą na nałożenie odpowiedniej ilości na usta. Wybór 10 najbardziej modnych kolorów + 2 odcienie one-shotowe (005, 011).

Cena: 19,90zł / 5ml

naprawdę kiepski, liczyłam na więcej

Błyszczyków używam sporadycznie, ale ten wyjątkowo spodobał mi się w sklepie. Była to jednak ulotna chwila zapomnienia....podczas regularnego używania błyszczyk niestety jest bardzo tandetny, byle jaki...wylewa się, źle się rozprowadza, zaczyna brzydko pachnieć. Jest niewydajny, usta kleją się po nim niemiłosiernie, mam uczucie jakbym zjadła landrynkę...raczej nie jest to kosmetyk dla mnie. Kolor ładny, beżowy, lekki...ale sposób używania nie zbyt przyjemny..

Ilość zużytych opakowań: całe 1

Średniak

Używałam ten błyszczyk jakiś czas temu w kolorze różowym z niebieskimi drobinkami.

Plusy:
-wydajność
-zapach
-dosyć trwały

Minusy:
-błyszczyk wydobywa się z opakowania - cała zakrętka się klei
- czuć jego obecność na ustach, jest ciężki
-usta się kleją

Raczej więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

Przeciętniak.

Opakowanie - chyba największy mankament tego produktu. Napisy szybko się zcierają, przez co nie ukrywam, produkt wygląda jak z niższej półki. Do tego wylewający się błuszczyk z środka. Łatwo zabrudzic sobie kosmetyczke.

Aplikator - bardzo wygodny i praktyczny pędzelek, którym precyzyjnie obrysujemy kontury ust.

Sam błyszczyk - faktycznie dzięki obecności Lycry ładnie wypełnia wszelkie zagłębienia i nierówności w naskórku ust. Błyszczyk zawiera bardzo dużo drobinek, dośc dużych, które niestety lubią roznosic się po okolicy ust :/ Zawsze mam ich pełno na rękach. Ze względu na ilośc po paru godzinach wyglądają troszkę tandetnie - niestety.
Zapach bardzo przyjemny, owocowy.
Trwałośc - kilkugodzinna.
Nie wysusza, nawet gdy zniknie z ust, pozostają one gładkie i mięciutkie ;)

1 opakowanie wystarczyło mi na ok. miesiąca stosowania, średnio przy 2x aplikacji w ciągu dnia.

Posiadam kolor 07.

Używam tego produktu od: styczeń 2013

Aaaa, brokat !

Moja daleka kuzynka mnie uprzedzała, że będę się po nim cała \'świecić\'. I faktycznie - jak się nim umalowałam i chciałam go potem zetrzeć, to brokat miałam potem na całej połowie twarzy. To był taki ciemny odcień, mamie się spodobał, ale po przygodzie ze szminką Water Shine Diamonds od Maybelline raczej zraziła się do szminek i błyszczyków z dużą ilością brokatu. Poza tym ten miał fajny zapach. Może usta ładnie w nim wyglądały, ale ta późniejsza walka z brokatem była denerwująca. Owszem, lubię brokat w kosmetykach do ust, ale nie w takim wydaniu. No, i wylewał się z opakowania, całą kosmetyczkę miałam potem w tym upierdliwym brokacie, przez co musiałam go stawiać na półce.

Używam tego produktu od: dawna

bez rewelacji

Mam ten błyszczyk w delikatnym odcieniu różowo-pudrowym (chyba nr 04). I mam go od długiego już czasu, bo używam go bardzo oszczędnie, zazwyczaj z innym błyszczykiem lub szminką w celu uzyskania delikatnej poświaty na ustach. Sam w sobie jest bardzo błyszczący.

Jedyne zalety tego produktu to:
+ładny odcień, bardzo naturalny
+wygodny pędzelek
+przyjemny zapach
+gesta konsystencja, przez co jest w miarę trwały

Jak już zauważyło wiele osób:
-wylewa się z opakowania, cała zakrętka jest upaćkana
-drobinki są dość uciążliwe, łatwo przypadkiem rozetrzeć je po twarzy czy rękach a gorzej jest się ich pozbyć bez użycia wody i mydła
-jak dla mnie efekt "mokrych ust" jest zbyt intensywny - nie ma mowy o jakimkolwiek powiększeniu
-przez to że jest taki gęsty - klei się

nie warty swojej ceny...

Jest to jeden z najzwyklejszych błyszczyków do ust, jakie kiedykolwiek miałam. Zaryzykuję nawet stwierdzenie, wcale nie najlepszy.

Abstrahując od pięknego, acz dość abstrakcyjnego opisu, jaki zafundował nam producent - błyszczyk spełnia swoją najbardziej podstawową funkcję: błyszczy się. Zapewne jest to zasługą drobinek, jakie się w nim znajdują, co dodatkowo rozświetla usta i tu zgodzę się z producentem. Jego trwałość także zasługuje na pochwałę, przez to że jest dość lepki, trzyma się ust kilka godzin i nie załamuje się w kącikach.

Nie ma jednak żadnego spektakularnego efektu, który przyciągnąłby mnie do niego ponownie. Cena - choć wcale nie aż tak wysoka - jest jednak moim zdaniem nieproporcjonalna do jakości, jakże przeciętnej. Za mniejsze pieniądze kupić można ciekawsze odcienie, ciekawsze opakowania, ciekawsze produkty...

Spodobał mi się

Posiadam ten błyszczyk w ślicznym, landrynkowym różowym kolorze.
Na ustach jest on bardziej transparenty.
Bardzo ładnie nabłyszcza usta, daje efekt "mokrych ust".
Kosmetyk ma w sobie dużo błyszczących drobinek, świetnie nadaje się na imprezy.
Spodobał mi się także pędzelek, bardzo wygodnie aplikuje się nim błyszczyk.
Niestety, opakowanie jest nieszczelne- produkt się z niego wylewa. W dodatku napisy bardzo szybko się starły.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Nie

+Ładnie się błyszczy(po 20 minutach błyszczyk zniknął z moich ust)
+Ładnie pachnie

-Wysusza usta
-Mało wydajny
-Szybko się zużywa
-Zdecydowanie za drogi jak za tak krótki efekt błyszczenia na ustach

Używam tego produktu od: PÓŁ ROKU
Ilość zużytych opakowań: 1 PEŁNOWYMIAROWE OPAKOWANIE

Idealny kolor jak dla mnie :)

Bardzo lubię ten błyszczyk, najbardziej co mi się w nim podoba to jego kolor, coś jakby połączenie różu pomarańczu i złotego. Konsystencja też mi odpowiada, nie jest ani zbyt wodnisty ani gęsty. Poręczne opakowanie z wygodnym pędzelkiem. Dosyć trwały, utrzymuje się około godziny. Miałam błyszczyki bardziej trwałe ale na ogół wiązało się to z ich kleistą konsystencją. Ogólnie jestem bardzo zadowolona i kupię go pewnie w przyszłości :)

Maziacz

Mam odcień ostatni ze zdjęcia - coś a\\\'la beżowy?

Nie jestem zadowolona z tego błyszczyka.

Ma więcej minusów niż plusów:

- przede wszystkim - opakowanie ! nieszczelne, błyszczyk wylewa się przez zakrętkę, wszystko brudzi, zawsze pełno go na szyjce
- za rzadki, co się łączy z poprzednim punktem
- za dużo drobinek! rozmazują się po całej twarzy
- opakowanie starło się całkowicie, wszystkie napisy
- powiększenie ust? za pomocą tych świecących wszędobylskich drobinek? nie zauważyłam

Plusy:

+ wygodny, precyzyjny pędzelek, chociaż pędzelków w błyszczykach wyjątkowo nie lubię, ten jest jednak bardzo dobry
+ zapach, smak - neutralne
+ wygląda ładnie w wydaniu - nałożony na inny błyszczyk czy szminkę na środek ust, minimalnie

I tak właśnie traktuję ten produkt - jako dodatek, wykończenie makijażu ust. Zawsze w minimalnych ilościach.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: ...

Na wieczór super!

To prawda- wylewa się z pudełka.
To prawda- nadaje ustom dziwną poświatę

Ale w świetle wieczorowym błyszczy milionem drobinek!

Tak więc na wieczór genialna, na słoneczny dzień- trzeba uważać na odcień i jego poświatę.

Mam ten biały odcień, leży gdzieś na dnie i czeka na wyjątkowe okazje ;)

Używam tego produktu od: dwa lata

Niee,raczej nie.

Kupiłam kiedyś z promocji w Rossmanie,więc za dużo nie straciłam.Mam dośc dziwny kolor,bo jest rożowy,ale ma niebieską poświatę,która niestety jest dośyć widoczna i w świetle dziennym nie wygląda sie z tym bardzo korzystnie ;D Aplikator i zapach są ok.Niestety,wylewa się z opakowania,więc trzeba uważać.Jest wydajny.Opakowanie mi sie nie podoba,już po miesiącu napisy się starły i teraz jest gołe opakowanie.

Nie lubie Astora i ten błyszczyk mnie utwierdził w tym przekonaniu ;) jedyny dobry produkt tej firmy to szminka Shine Deluxe,warto przetestować ;)

Używam tego produktu od:1 rok