Nivea, Visage, Głęboko oczyszczający żel do mycia twarzy

Nivea, Visage, Głęboko oczyszczający żel do mycia twarzy

Głęboko oczyszczający żel do mycia twarzy NIVEA VISAGE z oczyszczającymi drobinkami dokładnie usuwa zanieczyszczenia, pozostałości makijażu i nadmiar tłuszczu oraz zwęża pory. Zawiera specjalny system HydroBalance, który chroni skórę przed utrata wilgoci i wysuszeniem. Dzięki formule
z regulatorem Active Shine na długo matowi skórę i zapobiega błyszczeniu się twarzy.
- wygląd skóry poprawia się z każdym dniem,
- łagodna i delikatna piana gwarantuje doskonałe uczucie czystości i komfortu,
- skutecznie oczyszczona skóra jest świeża, zrelaksowana i gładka

Cena: 14zł/ 150ml

lubię

Lubię ten żel lecz staram się używać go tylko dwa razy w tygodniu - ze względu na peelingujące drobinki którymi nie chcę codziennie raczyć mojej cery.
Ogólnie ma bardzo przyjemny zapach, fajnie ściera skórę, konsystencja również fajna no i kosmetyk jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu ;)
Ilość zużytych opakowań: jeszcze nie zużyłam pierwszego

genialny!

uwielbiam go i chociaż lubię próbować nowych kosmetyków, to jednak zawsze wracam właśnie do tego
plusy:
-piękny zapach
-wydajność
-dobrze oczyszcza
-nie podrażnia - a mnie podrażnia większość kosmetyków
-cena, dostępność
-nie wysusza, wręcz nawilża

minusów nie zauważam, pasuje mi w nim wszystko :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: sporo ich było :)

OK

Jest fajny. Ma dobrą konsystencję i skutecznie oczyszcza. Dla mojej skóry był odpowiedni, Minusów nie widzę, poza jednym - opakowanie jest niewygodne, ponieważ żel, który był na górze tybki przy zgrzewie wcale nie chciał się wydostać. Ale naprawdę polecam!

Używam tego produktu od: ??

jestem zadowolona

Bardzo dobry żel oczyszczający, szczególnie polecam go do cery tłustej. Świetnie oczyszcza, pozostawiając skórę gładką i matową. Oczyszcza też zatkane łojem pory, likwiduje nawet drobne zaskórniki. Ma przyjemny zapach.
Jedyna rzecz do której ewentualnie mogłabym się przyczepić, to - że moim zdaniem peelingujące drobinki są za drobne (tak wiem, one mają być delikatne, bo żel jest przecież do codziennego użycia, ale ja jednak wolałabym, żeby bardziej zdecydowanie złuszczały martwy naskórek).

Używam tego produktu od: długo, nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie czwartego

Absolutnie koszmarny

Dawno nie rozczarowałam się aż tak żadnym kosmetykiem...

Żel kupiłam dość przypadkowo, musiałam coś nabyć a w sklepie był nędzny wybór. Pomyślałam, że nivea to solidna firma...
Niestety.

1. Podrażniał skórę. Od pierwszego użycia lekko szczypał, nieprzyjemnie się go używało.
2. Słabo oczyszczał, a być może nawet zapychał... Więcej problemów ze skórą miałam z nim, niż bez niego.
3. Ciężko się spłukiwał, ta gliceryna przywierała do twarzy i nie chciała zejść.
4. Wysuszał skórę, momentami robiła mi się wręcz "skorupka" w paru miejscach.

Zużyłam 2/3 opakowania i straciłam cierpliwość, reszta idzie do śmieci.

Ilość zużytych opakowań: 2/3 opakowania

Dobry

Jak dla mnie jeden z najlepszych żeli do mycia twarzy.
Same plusy:
- cena
- wydajność
- zapach
- nie podrażnia
- twarz oczyszczona przygotowana na zastosowanie kremu
Minusów zbyt wiele się nie dopatrzyłam. Może tylko przesadzone zapewnienia producenta, bo jednak żel jest bardzo dobry ale jeśli ktoś ma na prawdę tłustą cerę może sobie nie poradzić.
Stosowałam całą serię i zdecydowanie polecam tonik i krem jako dopełnienie tego żelu.

p.s Obecnie jest nowa wersja tego żelu, ale moja ocena co do niego się nie zmienia, a może nawet jest odrobinę lepszy od tej wersjiUżywam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań:kilka

godny polecenia

Ten żel jest naprawdę bardzo dobry,ładnie oczyszcza ,buzia jest po nim mięciutka ,gładziutka i w ogole ah :).jak dla mnie spełnia wymagania co do żelu do mycuia twarzy od zadań specjalnych,walki z pryszczami etc są inne bardziej agresywnie działające specyfiki..jest wydajny , ma bardzo fajna konsystencje ,i przyjemny zapach.jednak ten żel nie ejst moim ideałem,wciąż takowego szukam ,no ale po nieudanych eksperymentach zawsze wracam do starej ,dobrej nivei :)

Używam tego produktu od:roku albo i dluzej
Ilość zużytych opakowań:duzo :)

dobry

Używam już któregoś kolejnego opakowania tego żelu, bo bardzo mi się podoba, i mimo że nie jest jakiś rewelacyjny, to nie mam mu nic do zarzucenia.
Ma w sobie drobinki ścierające, które dobrze zmywają skórę, i doskonale usuwa makijaż-nawet wodoodporny. Ma dość przyjemny zapach i konsystencję. Cena nie jest wygórowana a kosmetyk starcza na długi czas - ja myjąc twarz codziennie wieczorem kupuję kolejne opakowanie mniej więcej po 2óch miesiącach.

Używam tego produktu od:około roku
Ilość zużytych opakowań:około 6

Dal mnie ok.

Nie przesusza suchych partii mojej mieszanej cery, uspokaja strefę T. Najlepsze w nim jest to, ze zmywa makijaz i nie potrzebuje nic więcej poza mleczkiem. Zapach znośny, opakowanie estetyczne, cena ok. Polecam:)

Ok.

Żel jest bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość żeby umyć całą twarz. Ładnie pachnie. Ma przyjemną konsystencję. Nic się nie wylewa, ale nie ma też trudności z wydobyciem kosmetyku. Plus za fajne drobinki w środku. Nie podrażnia. Lekko odświeża. Zmywa różne brudy dnia codziennego, natomiast nie radzi sobie z zaskórnikami. Nie wysusza, ale też nie zapewnia efektu matującego, który obiecuje producent.

Ogólnie jest to dobry żel, ale do cery z większymi problemami może nie wystarczać.

/edit:/ Wróciłam do niego po dłuższym czasie i stwierdzam że jest lepszy niż myślałam. Dobrze radzi sobie ze zmyciem makijażu. Drobinki fajnie działają, a przy tym żel nie podrażnia. Dodaję gwiazdkę.

Używam tego produktu od: kiedyś, dłuższy czas
Ilość zużytych opakowań: kilka

Dobry

+ Skóra dobrze oczyszczona.
+ Gładka cera.
+ Nie wysuszał mojej skóry.
+ Całkiem przyjemny zapach.

- Nie matowił jej tak jak obiecywał to napis na etykiecie. Skóra w dalszym ciągu się błyszczała.

Podsumowując nie zaszkodził mojej cerze, ale też nie polepszył jej stanu.

Używałam tego produktu przez: około rok

Dobry:)

Niedawno go kupiłam, i jestem zadowolona. Jest bardzo wydajny, wystarczy kropelka aby umyc cala twarz. ładnie pachnie, ma te drobinki chociaz nie bardzo je odczuwam, ale na pewno pomagaja mi zluszczac naskorek (zwlaszcza dlatego ze uzywam samoopalacza, rzadziej musze robic tradycyjny peeling).
Skóra oszczyczona, ładna-jest ok;)

Używam tego produktu od:ok tydzien