Floslek, Ideal Skin Anti Acne, Antybakteryjna pianka do mycia

Floslek, Ideal Skin Anti Acne, Antybakteryjna pianka do mycia

Polecana do codziennego oczyszczania skóry tłustej i mieszanej ze skłonnością do zalegania wydzieliny gruczołów łojowych w nadmiernie rozszerzonych porach i do tworzenia zaskórników. Systematycznie stosowane w profilaktyce przeciwtrądzikowej : dokładnie i głęboko oczyszcza skórę, nie narusza bariery ochronnej skóry. Pozostawia skórę napiętą i odświeżoną. Przywraca naturalne pH skóry.

porządny produkt

Chętnie powrócę do tej pianki. Była bardzo przyjemna. Dodatkowo usuwała makijaż. Miała ładny zapach.

ZALETY
+ zapach
+ wydajna
+ przystępna cena
+ dobre oczyszczanie
+ brak efektu ściągnięcia

WADY
- pompka czasem się zacina

Bardzo przyjemna pianka...

Piankę kupiłam dość dawno temu, jakiś miesiąc temu a nadal jest jej sporo w butelce.Mam cerę tłustą z mnóstwem zaskórników, pryszcze pojawiają się sporadycznie.
Sprawdza się dobrze, oczyszcza cerę i nie wysusza. Jedyne co mi się w niej nie podoba to konsystencja, bo faktycznie jest to pianka ale jak dla mnie za bardzo wodnista :)

PODSUMOWYWUJĄC:

PLUSY:
-przystępna cena
-nie wysusza
-idealnie oczyszcza
-tonizuje cerę i odpręża
-potrafi zmyć makijaż
-duża pojemność

MINUSY:
-nieporęczna pompka (źle mi się wyciska, a mając mokre dłonie to już w ogóle)
-można by się było przyczepić do konsystencji, jednak działanie tej pianki jest idealne

Pozdrawiam :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania
Oceniono na 4.00 na 5 gwiazdek.

Warto wypróbować

Pianka Floslek ma wygodne opakowanie, fajnie wyprofilowany aplikator i sporą pojemność. Wygląda estetycznie. Wszystko jest dobrze opisane. Jej pojemność to 250 ml. W przeciwieństwie do pianek innych marek jest bardzo wydajna.
Używam jej z przyjemnośćią dwa razy dziennie. Pianka jest delikatna ale treściwa i bogata. Nie wodnista. Podczas masowania wilgotnej twarzy przyjmuje kremową konsystencje.
Dobrze usówa wszelkie zanieczyszczenia i jest delikatna dla skóry. Nie powoduje uczucia ściągnięcia i nie wysusza.
Warto ją wypróbować. Przy cerze normalnej również dobrze się sprawdzi.

Ilość zużytych opakowań: 2/3

Nie zawiodła!

Bardzo przyjemny produkt do oczyszczania cery. Nie wysusza skóry i pomaga ograniczać pojawianie się niedoskonałości.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Lubię ją.

jest fajna - chociaż nie wiem czy ją kupię ponownie. Powód? Niezbyt dobrze oczyszcza twarz z podkładu i troche piecze. Jest też dość trudno dostępna, ale w sumie to nie problem taki wielki. :) Natomiast jest BARDZO wydajna, miła w użyciu, fajna z konsystencji, dobra jest do mycia z rana buzi tylko z tłustej cery, tania. :) Poza tym brak zastrzeżeń.

Używam tego produktu od: września
Ilość zużytych opakowań: połowa 1

Wspaniała

Był to mój pierwszy produkt do oczyszczania twarzy , który zakupiłam kilka lat temu po zobaczeniu go u koleżanki w łazience :)
Zapach jest cudowny , skóra po umyciu jest oczyszczona i niesamowicie miękka. Minimalizuje wyskakiwanie wszelkich niespodzianek. Jest mega wydajna , miałam już 3 buteleczki i w porównaniu z innymi produktami , które starczają na około miesiąc maxymalnie dwa miesiące , ta pianka przy codziennym stosowaniu wieczorem chociaż często sięgałam po nią również rano wystarczała mi na około 4 miesiące.
Nie często spotykam produkty flos lek w sklepach kosmetycznych , najczęściej w aptece ale są to żele do oczu. Na szczęście znalazłam u mnie w mieście sklepik w którym są prawie same rzeczy z tej firmy , chociaż pianke musiałam wcześniej zamówić. Z tego co pamiętam to kilka lat temu nie miałam problemów z zakupieniem tej pianki bo była w wielu sklepach , no ale warto się poświęcić dla niej. Cena się także podniosła jak chyba większości kosmetyków ostatnio i wynosi ok.22zł kiedyś kupywałam ją za 16zł więc niewielka różnica jest .
Zalety:
-zapach
-konstystencja
-wydajność
-oczyszczanie
-nie wysusza
-opakowanie
Wady:
-ostatnio trudno dostępna :(
Bardzo polecam tą pianke , lubię próbować nowe kosmetyki ale po róznych eksperymentach wiernie do niej wracam i wiem że mnie nie zawiedzie :)

Używam tego produktu od: kilku lat

dobrze oczyszcza

Pianka dobrze oczyszcza cerę, także z makijażu. Nie wysusza, nie powoduje ściągnięcia, odświeża cerę. Ma bardzo miłą w użyciu konsystencję (jak piana w wannie).
Bardzo podoba mi się to, że producent nie obiecuje cudów w postaci wyleczenia trądziku. Wspomina jedynie o oczyszczeniu i odświeżeniu i te obietnice produkt spełnia.
Zapach przyjemny, jak w przypadku dobrego mydła.
Pianka jest bardzo wydajna mimo codziennego regularnego stosowania
mam ją od ok. 4 miesięcy i jeszcze zostało pół opakowania.
Pompka działa sprawnie, nie zacina się.
Producent nie testuje produktów na zwierzętach.
Ogromnym minusem jest skład - SLS na drugim miejscu za co odejmuje jedna gwiazdkę.
Nie wiem, czy kupie ponownie bo chciałabym przetestować inne produkty.

Bardzo dobra

Pianka super. Nie działa cudów ale znacznie pomaga w pielęgnacji cery z problemami. Najlepsza z wielu wypróbowanych przeze mnie żeli i pianek do mycia twarzy.

Niedroga i bardzo wydajna.

Używam tego produktu od: 0.5 roku

pianka jest dobra delikatnie oczyszcza moją twarz jest tańsza niż inne

stosowanie pianki do twarzy zalecił mi dermatolog ta sprawia się idealnie jest delikatna ma przyjemny zapach wydajna normalnie same plusy a i tania

Rewelacyjna !!!

Do zakupu tej pianki namówiła mnie ekspedientka w Stars\'ie. Przyznaje, że nie byłam przekonana do jej zakupu... W swoim życiu wypróbowałam wiele żeli, pianek czy płynów różnych firm, w różnych (rozległych) cenach...

TA PIANKA NA PRAWDĘ MNIE ZASKOCZYŁA !!! :)

Jestem bardzo z niej zadowolona i jest to mój nr 1 !

+ pianka dobrze oczyszcza twarz,
+ pozostwia ją bardzo miłą, delikatną w dotyku.
+doskonale działa na rozszerzające się pory! (takiego efektu nie zauważyłam stosując inne kosmetyki... )
+wysusza pojawiające się wypryski!
+ znacznie zmniejszyła się ilość wyskakujących niespodzianek
+ pianka jest bardzo wydajna
+ wiele osób narzeka na jej zapach, lecz dla mnie jest bardzo przyjemny!

Podsumowując:
* cena (choć ja płacę z nią w drogierii ok 20 - 25 zł ) + wydajność
* działa zgodnie z zamiarem (oczyszcza, zmniejsza pory, wysusza wypryski)
* doskonale odświeża

Minusy:
Jak dla mnie brak

Używam tego produktu od: Niecałego roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 3

nie na dłuższą metę :-( a szkoda

Co za duzo to niezdrowo :-(
Gwiazdki odejmuję za początkowe uczucie ściągnięcia. Początkowo chciałam zrezygnować z jej stosowania ale przekonałam się, że trzeba jej stosować mało. Wystarczy 1-2 pąpek.

Pianka ma dobre działanie na skórę z wągrami.

Jest bardzo wydajna więc gwarantuje tym samym regularne stosowanie, ładnie oczyszcza kłopotliwe miejsca i bardzo zmniejsza czarne kropeczki. Ładnie zbiera nadmiar sebum ale przy długim stosowaniu wysusza.
Jednak jej stosowanie na dłuższą metę jest nie dobre, bo jesli coś ma konsystencję piany, to tym samym wiadomo , że ma pewne właściwości detergentu. Po zdiagnozowaniu lekkiego trądziku odstawiłam piankę od razu. Skóra się uspokoiła.

Plusy tego produktu to:
konsystencja - lepsza od cięzkiego żelu
brak zapachu, brak sztucznej barwy
wydajność
bardzo poręczne i higieniczne opakowanie
pąpka( pod koniec trochę się zapowietrza)

minusy
gdyby nie uczucie ściągnięcia miałabym do produktu zaufanie, a co za dużo to niezdorwo, przy zbyt nagminnym stosowaniu można sobie twarz podrażnić.

p.s wcześniej stosowałam żel z tej serii i produkt sam w sobie był bez zarzutu jednak już w trakcie pierwszego sotoswania zespsuła się pompka i musiałam żel wylewac sobie na ręke co mnie zniechęciło. opakowanie pianki jest okej.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 normalne

Nie na dłuższą metę

Używałam całej serii Anti Acne, gdy walczyłam z trądzikiem. Z powodu przeprowadzki na studia do dużego miasta, gdzie woda okazała się straszna, mój trądzik, który zbliżał się do końca powrócił ze zdwojoną siłą. Wyglądałam jak jeden wielki pryszcz. Kosmetyczka dobrała mi kosmetyki m.in. z tej serii, pianka spisywała się bardzo dobrze, póki problem był. Gdy zaczęło się poprawiać okazała się za mocna, mimo że stosowałam raz dziennie-wieczorem. Uczucie lekkiego ściągnięcia towarzyszyło od zawsze, ale później stało się nieprzyjemne. Plusem jest formuła pianki, dozownik i duża butla, która starcza na dosyć długo. Musiałam po ok.7 miesiącach poszukać czegoś nowego.
Polecam dziewczynom, które są w trakcie trudnego trądziku, nie nadaje się na "trądzik z reklamy" czy profilaktykę.