Miraculum, Perła & Jedwab, Płyn do demakijażu oczu

Miraculum, Perła & Jedwab, Płyn do demakijażu oczu

Płyn doskonale usuwa makijaż, nie podrażniając oczu. Idealnie odświeża i nawilża skórę, działa kojąco i relaksująco. Polecany dla osób noszących szkła kontraktowe. Specjalne badania okulistyczne potwierdziły wyjątkową łagodność i skuteczne działanie preparatu. Produkt beztłuszczowy.
Substancje aktywne:
- proteiny jedwabiu - nawilżają i wygładzają skórę,
- ekstrakt z róży - eliminuje uczucie suchości i napięcia skóry, odświeża i delikatnie oczyszcza,
- prowitamina B5 - regeneruje skórę, optymalnie nawilża,
- alantoina - koi podrażnienia, czyni skórę gładką i elastyczną.

zł / 200 ml

Najlepszy!

Mój hit. Mam problem z dobraniem odpowiedniego kosmetyku do demakijażu oczu - olejki i mleczka mnie szczypią, płyny zazwyczaj dają za mały poślizg i obcieram sobie powieki.

Ten produkt Miraculum jest moim hitem. Świtenie usuwa makijaż oka - nie wygama długotrwałego "tarcia". Oczy nie szczypią, zapach neutralny. Opakowanie funkcjonalne. Narazie nie znalazłam zamiennika więc jestem wierna :)

Ilość zużytych opakowań: z 5 już bedzie

bardzo dobry

Kupiłam ten płyn pod wpływem dobrych recenzji na wizażu i bardzo mi sie spodobał.Doskonale zmywa tusz i cienie, wystarczy przyłożyc nasączony wacik i chwilę przytrzymać bez konieczności pocierania oka ,nie podraznia,delikatny a jednocześnie skuteczny,po zmyciu skóra wokół oczu jest nawilżona i świeża,do tego wydajny za przystepną cenę.Niestety nie moge go nigdzie kupić(w Opolu)ponoć firma Miraculum ma problemy więc musiałam zadowolic się dwufazowym płynem z Ziai.Jednak mam nadzieję że jeszcze wpadnie kiedyś w moje ręce.Polecam

Używam tego produktu od:kilku tyg.

bardzo dobry!

Kosmetyk ten jest bliski ideału. Spełnia wszystkie obietnice producenta. Zmywa makijaż bardzo dokładnie, oczy nie pieką i nie robią się czerwone. Nawet nie ma rano "pandy" tak dokładnie usuwa makijaż. Jest bardzo delikatny i dokładny jednocześnie.
Nie zmywa makijażu wodoodpornego ale tego producent nie obiecuje, więc nie ma się czego czepiać. Jak dla mnie mógłby trochę bardziej nawilżać cerę.
Niestety chyba przestał być produkowany.

Używam tego produktu od: pół roku ?
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

świetny

Dostałam go na gwiazdkę i pierwsza myśl jaka przyszła mi go głowy to taka, że na pewno zmasakruje mi delikatną skórę wokól oczu. No, ale nie mogłam go nie wypróbować :) więc zaryzykowałam i ku mojem zaskoczeniu okazał się naprawdę dobry. Świetnie radzi sobie z usunięciem makijażu, nawet wodoodoprnym cieniem do powiek. Podczas demakijażu skóra odrobinkę, ale naprawdę tylko odrobinkę piecze, ale tylko w stosunku do płynu biodermy z apteki, reszta kosmetyków (nawet tych z tzw wyższych półek) pozostaje daleko w tyle. Bardzo atrakcyjna cena w stosunku do jakości i pojemności. Świetny produkt. Nie wiem czy do niego wrócę, bo lubię mieć tylko jedną butelkę do demakijaż i jestem wielką fanką płynów miceralnych i zamierzam używać tylko ich. Choć mały skok w bok jest jak najbardziej zgodny z moją naturą kosmetykoholiczki :)

Używam tego produktu od:gwiazdki 2008

tak!

jestem na tak!

nie wiem, czy to mój KWC, bo tytuł ten rozdaję oszczędnie, ale ten płyn do demakijażu używam już od dwóch butelek i nie zanosi się na zmianę. nie mam bowiem ochoty na nietrafione eksperymenty...

płyn ten jest bardzo delikatny. mam wrażliwe oczy, których on nie podrażnia, makijaż zmywa solidnie (nie używam wodoodpornych), płyn nie zostawia tłustej powłoki.

zaspokaja moje potrzeby na tyle, że na razie nie będę eksperymentować z innymi, a to już naprawdę sporo :)

edytuję: no niestety, chyba zniknął ze sklepów...

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

jest dobrze

Płyn nie podrażnia oczu i dość szybko radzi sobie z makijażem oczu. Nie rozmazuje tuszu na pół twarzy mimo tego, że tusz, którego aktualnie używam nie zmywa się łatwo. Dwufazowy Garnier bardziej masakrował mi oczy niż Miraculum.
Nie pachnie, nie wysusza skóry.
Podoba mi się to, że w przeciwieństwie do wielu innych płynów do demakijażu, ten ma tak wyprofilowaną butelkę, że nie rozlewa się po bokach podczas aplikacji na wacik.
Myślę, że uda mi się jeszcze do niego wrócić.

Używam tego produktu od:ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

NIE!!!

Nigdy więcej! Poczytałam pozytywne recenzje, skusiłam się i oto moje spostrzeżenia:
- wysusza, jak jego poprzednik Miraculum
- muszę leczyć skórę pod oczami
- lepszy był już płyn Ziai, ten za 3 złote z hakiem
- nigdy więcej!!!

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego zarazem!

Nie dla mnie

Nie dla mnie. Pierwszy płyn do demakijażu oczu, który uczula (piecze), a testowałam różne płyny. Buteleczka ok, pojemność ok, cena ok. Nie polubiłam też jego konsystencji. Taki lekko pieniący się płyn.

Używam tego produktu od:1 tygodnia
Ilość zużytych opakowań:rozpoczęte 1

na razie najlepszy

genialnie lekko ropuszcza kolorowe kosmetyki bez pocierania i pozostawia skore czysta i swieza. mam problemy ze znalezieniem go w drogeriach, zamawiam w esentii.

Używam tego produktu od: 2 lat,
Ilość zużytych opakowań: kilka

Tak! :)

Nie lubię lepkich i tłustych dwufazowców, a mleczka nie toleruję w ogóle, sięgam jedynie po delikatne preparaty do demakijażu, takie jak ten od Miraculum - porządny, bezzapachowy i beztłuszczowy płyn, który zmywa szybko i skutecznie (używam wodoodpornej kredki i niewodoodpornego tuszu). Jest bardzo łagodny i megawydajny - niewiele płynów ma pojemność aż 200 ml, częściej spotyka się butelki 100-150 ml. Jego dodatkowym atutem jest elegancki design (nieco przypomina Diora, którego moja mama używała kilka lat wstecz). Oczywiście wygodniejsza byłaby pompka lub chociażby nakrętka z klapką, ale za to noty nie obniżę, gdyż ze swojej podstawowej funkcji płyn wywiązuje się świetnie, jest przy tym łagodniejszy niż zwykła woda, więc "wrażliwcom" (i nie tylko) mogę z czystym sumieniem polecić.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy

delikatny i wydajny

Sama nie zwróciłabym na niego uwagi w drogerii, bo jest przeznaczony dla kobiet powyżej 35. roku życia czyli teoretycznie nie dla mnie. Ale pozytywne recenzje na Wizażu skłoniły mnie do kupna i to był bardzo dobry wybór. Płyn jest niezwykle delikatny. Noszę soczewki kontaktowe i nie mam żadnych podrażnień. Duża butla, starczy na pewno na długo. Dobrze zmywa cienie i tusz (niewodoodporny), pozostawia skórę wokół oczu gładką i nawilżoną. Jest bezbarwny i bezzapachowy. Do tej pory używałam płynu Ziaji, ale przerzucam się na Miraculum. Warto.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Sprawdza się

Bardzo dobry produkt, który świetnie sobie radzi ze zmywaniem makijażu oczu - tusz oraz cienie. Nie używam tuszy wodoodpornych więc nie wypowiadam sie w tej materii.
Nie podrażnia, oczy nie szczypią i nie są zaczerwienione, delikatny zapach.
Niska cena za bardzo dobry produkt w dużym opakowaniu.
Pozostaje mi tylko polecić !!!Używam tego produktu od : 1 m-ca
Ilość zużytych opakowań : w trakcie pierwszego