Avon, Perfect Wear, Eyewriter Liquid Eyeliner (Trwały tusz do kresek)

Avon, Perfect Wear, Eyewriter Liquid Eyeliner (Trwały tusz do kresek)

Służy do precyzyjnego obrysowania konturu oka. Nie rozmazuje się i nie ściera. Dostępny w trzech kolorach - czarnym, brązowym i granatowym.

lubiłam go.

używałam tego produktu jako nastolatka i bardzo lubiłam go za jego trwałość. jednak była to miłość wynikająca z braku wiedzy. Po pierwsze- kreska faktycznie się trzymała, ale nie było mowy o jakimkolwiek rozcieraniu [nakładało sie go, po czym przybierał właściwości folii - można było go po prostu \'zdjąć\' :)]. Pedzelek miał dość niewygodny , nauczyłam się jednak używaćdo niego własnego pędzelka. Dziś wiem że nie był to zbyt dobry produkt, nie był też jednak jakoś spektakularnie tragiczny - prostą kreskę nie nadającą się do rozcierania zrobić się nim dało i trzymała się.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 5 lat temu
Ilość zużytych opakowań: około 3 opakowań

b.dobry

Używałam go w zeszłym roku. Bardzo wydajny i dobry w aplikowaniu, długo się utrzymuje jednak zastąpiłam go kredką do powiek wysuwaną z avonu bo jak dla mnie szybciej się ją nakłada a efekt jest taki sam praktycznie.

Używam tego produktu od:1rok

super!

sprawdził się !
*intensywny kolor ( ja używam standardowego - czarny:P)
*nie rozmazuje się w porównaniu do innych
*bardzo trwały ( utrzymuje się praktycznie cały dzień)
*odporny nawet na wodę !

polecam;)

Używam tego produktu od:pół roku

Jak dla mnie SUPER

Świetny- pędzelek dobrze maluje, wygodnie się nakłada.

Kolor jest trwały, intensywny.

Co najważniejsze dla mnie- nie rozmazuje się, nie ściera, nie odbija pod brwiami.

Wytrzymuje ponad 12 h- umalowałam się na wesele ok. 12, a o 3 w nocy miałam problem ze zmyciem.

Jedyny minus- jak zbyt blisko gałki ocznej pomaluje to mnie podrażnia; łzawią oczy.

Odporny na łzy!

Używam tego produktu od:2 tygodni

nie polecam

wypróbowałam bardzo dużo tuszów do kresek, ale ten był chyba najgorszy, kolor czarny nie przypominał czarnego, a raczej jakis wypłowiały. Nie będę się rozpisywać ale ogólnie beznadziejny.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań:nie zużyte

bardzo dobry!

Nie daję pięciu gwiazdek bo nie mam jeszcze porównania- to dopiero drugi produkt tego typu w mojej kosmetyczce. Ale przyzam że dużo lepszy od tego drugiego :-B.
Uważam, że pędzelek jest bardzo dobry-bardzo wygodnie rysuje się kreski na powiece. Ale jedna uwaga- ja muszę najpierw wytrzeć chusteczką trochę tszu bo nabiera sie za dużo- ale dla mnie nie jest to problemem =P.
Trwałość???? baaardzo dobra- cały dzień sie trzyma bez żadnych poprawek!!!

Używam tego produktu od:1,5 roku

Mój pierwszy

Znalazłam go w kosmetyczce mamusi, która się nim zupełnie nie malowała. Dorwałam w swoje łapska, buch-buch... nawet nie było tak krzywo ;) O zgrozo, im dłużej się nim malowałam, tym gorsze były efekty i moje kreseczki zaczęły się robić takie... koślawe :( Podoba mi się aplikator, używałam go przez długi czas, wkładając do innego eyelinera. Kolor trwały, ale ja szukam dalej swojego KWC wśród eyelinerów.

Używam tego produktu od: rok?

zbędny

Ciężko się nim ładnie umalować.Strasznie się maże i jak dostanie do oczu to tragedia.Szybko wysycha zarówno na powiece jak i w opakowaniu.Ciężko go zmyć.Ja swój oddałam babci

Używam tego produktu od:używałam 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

średniaczek

Mam brązowy który na powiece raczej nie wygląda na brązowy a prędzej na czarny.
Trwałość ok, ale nigdy się nie spotkałam z nietrwałym eyelinerem więc nawet nie wiem na czym dokładnie miałoby to polegać.
Co do malowania:
- nabiera się go za dużo więc muszę wycierać o kant buteleczki
- strasznie się rozpływa przez co trudno namalować jednolitą cienką kreskę bo jak już spłynie co ma spłynąć to zostaje suchy drapiący pędzelek
- czasem robi coś takiego że narysowana kreska... jest w środku pusta... i trzeba ją uzupełniać kolejnymi pociągnięciami
+ ma fajne delikatnie połyskujące drobinki
+ łatwo się zmywa

zaskakująco dobry!

Kupiłam go za 5zł (!!) na likwidowanym stoisku Avonu, ale teraz już wiem, że jest warty nawet tej ceny, którą sugeruje producent poza promocjami.
Bardzo trwały. Odporny nawet na łzy. Rysuje precyzyjną kreskę, nie rozmazuje się, nie kruszy, kolor (brąz) jest nasycony i nie blaknie. Wydajny. Nie podrażnia, nie ma problemów z jego zmyciem.
Piątka z plusem!

najlepszy :)

najlepszy jaki miałam :)

Trwały, nie rozmazuje się, kolor głęboki, pędzelek twardy dzięki czemu można robić kreski różnej grubości, baaardzo wydajny i ... po prostu same zalety :)

chociaż jedną wadę znalazłabym - jak już poprzednio ktoś wspominał powstają grudki, ale nie przeszkadzają mi na tyle aby nie twierdzić, że jest najlepszym jaki kiedykolwiek stosowałam i godnym polecenia eyelinerem :)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: oj wiele :)

Bóstwo!!.

Najlepszy eyeliner jaki znam!! Polecam wszytskim! Nie rozmazuje się, długo się trzyma. Mam czarny odcień i jestem bardzo zadowolona :) Mam go już chwilę a jego nie ubywa:D .

Używam tego produktu od:pół roku