Avon, Advance Techniques, Pure Blond Highlighter for Blonde Highlights (Rozświetlający żel do włosów blond)

Żel lekko rozjaśnia włosy nie niszcząc ich. Jest doskonały by zaakcentować pasemka lub wyrównać barwę odrostów.

Okropny

Ten żel to jakaś pomyłka. Strasznie niewygodnie się go nakłada, praktycznie nie rozjaśnia, włosy są po nim sztywne i popalone. Na tubce jest napisane, żeby używać rękawiczek ochronnych, tymczasem do opakowania nie są dołączone żadne rękawiczki.. Ma lejącą się formę, nie bardzo wiadomo jak go używać, bo po prostu wylewa się on z tubki jak woda. Użyłam go zaledwie kilka razy - jak tylko na niego spojrzę, to odechciewa mi się wszelkich zabiegów pielęgnacyjnych.. Kosztował mnie 12zł - zgadzam się z poprzedniczką, to pieniądze wyrzucone w błoto.

Używam tego produktu od: wakacji
Ilość zużytych opakowań: pół jednego

Do pasemek?....

Nie wiem jaki efekt daje na naturalne blond włosy.

Kupiłam go, gdyż napisano, iż nadaje się również do pasemek. Miałam chyba jakieś zaćmienie umysłu, jak go zamawiałam ;)
jedynie ze 3 razy chciało mi się męczyć i nakładać go na pasemka, bawić się z folią. Oczywiście efektu bło zero. Z ciekawości nakładałam go też na moje naturalne brązowe wosy, z nadzieją, że pojawią się jakieś refleksy. Jasne.
Pieniądze wyrzucone w błoto, a kosmetyk do śmietnika.

Dodatkowo okropnie śmierdzi i ta woda utleniona w składzie....

Używałam tego produktu 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 3 aplikacje

Strażnik mojego koloru

Kosmetyk którego nigdy nie może zabraknąć w mojej kosmetyczce.
Nie chcę farbować włosów żeby ich nie niszczyć, a ten "rozświetlacz" daje doskonały efekt.
Normalnie jestem raczej ciemną blondynką, teraz mam piękne, błyszczące jasne włosy.
Dlaczego zatem nie KWC?
Producent twierdzi że "rozświetlacz" nie niszczy włosów.
Jak coś z wodą utlenioną może nie niszczyć włosów?
W każdym bądź razie nie niszczy bardzo, jednak gdybym używała tylko jego, bez dodatkowej pielęgnacji włosów pewnie nie wyglądało by to ciekawie.
Poza tym pachnie brzydko.
A jednak go uwielbiam.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: dwa

może być

kupiłam ten produkt przypadkowo myśląc że to zwykły żel do włosów blond, ale po przeczytaniu że zawiera wode utlenioną przestraszyłam się i odrazu zaczełam czytać recenzję tego produktu, nie były zbyt zadowalające, ale ciekawość była silniejsza :) użyłam go na całe włosy (jasny brąz z pasemkami) i na szczeście nic takie nie zrobił dla moich włosów :) rozświetlił jedynie pasemka :) używam do tego oczywiście jeszcze szamponu i odżywki avon do włosów blond i nawet jestem zadowolona z tego żelu, żeby nie jeden minus ze odrobine obciąża włosy i skleja

Używam tego produktu od: pierwszy raz
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Mnie ten żel pomógł :) Moje naturalne włosy to taki średni/ciemny blond, rozjaśniłam je i oczywiście pojawiły się po jakimkś czasie odrosty, które nie za ładnie wyglądały, nie chciałam znowu farbować włosów i skusiłam się właśnie na ten żel. Po pierwszym użyciu nie widziłam zbytniego efektu, ale po 3/4 użyciach zaczęly się pojawiać!!! :) Odrosty rzeczywiście się rozjaśniły, nie odznaczały z moimi farbowanymi włosami!
Polecam!

Taki sobie

Właściwie kupiłam ten produkt z ciekawości...i uważam, że niewart był tych pieniędzy.W opakowaniu był razem z rękawiczkami i aż się przestraszyłam, czy ten potwór mi włosów nie wypali:P.Na szczęście nie wypalił, ale też nic nie zdziałał:).Ot taki po prostu żel do włosów i to na dodatek tak średni, że bardziej się nie da.:P

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:użyłam kilka razy, póżniej wylądował w koszu;)

można spróbować

Mój naturalny kolor włosów to średni blond, ale robię sobie balejaż z jasnymi pasemkami. Kiedy pojawią się odrosty używam tego rozświetlacza, a właściwie rozjaśniacza (zawiera wodę utlenioną), który oczywiście nie rozjaśnia włosów po pierwszym użyciu, ale przy systematycznym stosowaniu (ja używałam go po każdym myciu). Efekty są widoczne,ale radzę używać tylko na te parie włosów, które nie są farbowane, ponieważ może zniszczyć włosy.

straszny!!!

ten zel jest poprostu straszny.Najpierw nalozylam go na odrosty-nie bylo nic widac,potem nalozylam drugi raz na odrosty i pojedyncze pasemka i efekt juz sie pojawil,ale jaki!zamiast rozswietlonych,blon pasemek pojawil sie efekt miedzianych pasemek!okropny odcien ten zel robi z wlosow,strach pomyslec,jaki efekt daje polozony na cale wlosy...