L'Oreal Paris, Elseve Regenium, Odżywka do włosów cienkich, osłabionych

L'Oreal Paris, Elseve Regenium, Odżywka do włosów cienkich, osłabionych

Odżywka do włosów osłabionych, bez witalności, cienkich, którym brak objętości. Przywraca gęstość włosom. Ładnie odżywia, wygładza włosy. Nie powoduje jak wiele odżywek że włosy są przyklapnięte i jest ich mało, nie daje też efektu nadmiernej puszystości. Trzyma się ją na włosach tylko... 1 min.

tylko w duecie z szamponem

Odżywka stanowi idealny duet z szamponem z tej samej linii.

Odżywia włosy farbowane - a takich jestem "nosicielką". Dobrze nabłyszcza i poprawia ich gęstość. Leniuchem jestem i często nie nakładam odżywki na wyznaczony czas, czasem zmywam ją częściej a i tak świetnie działa. Włosy dobrze się rozczesują i układają.

Dodatkowy plus= jest tania:)

Minusy?

Za rzadka jak na mój gust i niestety niezbyt wydajna.

Reszta ok:)

Używam tego produktu od:2 miesiące

zalezy dla kogo...

kiedyś na mnie działała i to jak!:D a teraz...nic ot to samo jakbym nie uzywala:(ma kiepska konsystencje-lejącą:(hmm a wlosy po niej sa nijakie,nie podoba mi sie juz:(
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Używam tego produktu od:dlugo

za słaba

- zbyt wodnista konsystencja
- nie wygładza włosów
- nie odżywia wosów,róznie dobrze można nie uzyc tej odżywki,efekt taki sam
- mało wydajna
- nie zauważyłam żeby włosy były bardziej gęste
- jeśli chodzi o wypadanie włosów,nie zauwazyłam żadnej róznicy przed i po uzywaniu tej odżywki

jedyny plus,po nałożeniu odżywki włosy ładnie pachną,nic pozatym.

nie mam problematycznych włosów,sa troche przesuszone od suszarki,a ta odżywka nawet z tym sobie nie poradziła.
zbędny gadżet,zdecydowanie nie warty 10 czy 11 złotych.

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w końcu 1 całe

Dobra

Używałam jej kiedyś z szaponem z tej samej serii, jak wychodziły mi włosy. Była świetna włosy przestały wychodzić, stały się mocniejsze, bardziej odporne na zniszczenia. Mnie bardzo odpowiadała ta maseczka jak i ten szampon. Tylko zapach mi znowu tu nie spodobał się.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:wiele i wiele lat temu

Idealna

Odżywka idealnie pielęgnuje,odżywia i nadaje połysk moim włosom.Ułatwia rozczesywanie,pięknie pachnie.Stosowana wraz z szamponem odżywia i wzmacnia cebulki.Stosuję ją co drugi dzień.

Używam tego produktu od:6 lat
Ilość zużytych opakowań:dużo

jestem zadowolona!!!!

Jedna z najlepszych jakie do tej pory miałam.Napewno bedzie stale obecna wsrod moich kosmetyków.Po 1 świetnie nawilza i wygładza włosy.Zwykle miewam problemy z rozczesaniem ,ale od kiedy zaczełam ją stosować włosy rozczesuje z łatwością.Fajnie pachnie szybko się wchłania(nie trzeba jej nosic na włosach długo).Nie wiem jak inne odżywki z tej serii ,ale ta jest bardzo dobra !!!!!!!POLECAM!!!!!!!

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:połowa 1

Pomylilam się...

W opisie jest jakiś błąd. To odżywka błyskawiczna, na moim zakupionym wczoraj opakowaniu, jest informacja, iż nakłada się ją po same końce, a następnie spłukuje. Dlatego nie wiem, czemu w opisie zamieszczone jest info o "jednej minucie".

- cena
- zapach,po kilku uzcyciach tego nie odczulam.. ale zanim ja wywalilam / mialam jej dosyc
- obciaza
- sama chemiaaaa!

Używam tego produktu od: miesiaca

tak,tak!!!

Używam tej odżywki jak tylko widzę,że moję włosy zaczynaja drastycznie cierpieć na brak objętości i wszelkiej witalności.

Już po pierwszym użyciu inaczej sie układają i są o wiele przyjemniejsze i puszystsze!

Naprawdę kosmetyk wart polecenia.

Mam nadzieję,że piąta gwiazdka dojdzie z czasem

Używam tego produktu od:sporadycznie od ponad roku
Ilość zużytych opakowań:3-5

Ajjj ;D ;****

Poprostu ja kocham ;D ma same plusiki !! oto one:
-włosy są tak mięciutkie że ... mmm ;D
-śliczny zapach :) jakieś wiśnie czy coś ;D
-fajne opakowanie takie milutkie ;D
-nie obciąża włosów! ani troszke!!
Jest poprostu świetna ! Gorąco polecam ! jeje cena jest bardzo niska - 9zł ! a taki efekt...Na dalsze jej efekty musze troche poczekac bo dzisaj pierwszy raz ja nalozylam :) ale jestem dobrej mysli :) pozdrawiam

Używam tego produktu od:narazie raz ;D ale napewno będzie więceeeejjj ;D
Ilość zużytych opakowań:-

Nice ;)

Lubię produkty z serii Elseve LOreal i tym razem się nie zawiodłam :) Po zastosowaniu włosy są mięciutkie, lekkie, jest ich więcej, błyszczą się jak na reklamie :D i.. wyglądają tak zdrowo, że teraz muszę się nią dzielić ;) Polecam!

Używam tego produktu od: hm nie pamiętam

jest ok

Ogólnie lubię szampony i odżywki z Loreala.
Ta również mnie nie zawiodła.
Jednak nie dostrzegłam jakichś niesamowitych efektów.
Włosy są miekkie w dotyku, łatwo się rozczesują (jak chyba po każdej odżywce), jest ich jakby więcej i zdrowo wyglądają. Poza tym są błyszczące. Efekt ten nie utrzymuje się jednak dłużej niż jeden dzień.
Ze względu na to, że ja i tak myję włosy codziennie, fakt ten mi nie przeszkadza.
Nie wiem jeszcze czy odżywka regeneruje i wzmacnia włosy , gdyż używam jej zbyt krótko, ale to się okaże.

Ogólnie odżywka jest godna uwagi.
Napewno sięgnę po nią po raz kolejny, ale przedtem wypróbuję również inne odżywki z serii loreal elseve.

Używam tego produktu od: 1 tydzień

Mój Ty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kocham tą odżywkę jak i wszystkie z serii LOreala (no, może pomijając tą różową z proteinami perły, jej nie nawidzę;/)
However Ta odżywka pięknie pachnie, włosy po niej są mocne zdrowe, ładnie się rozczesują, nie przetłuszczają się, i przede wszystkim nie wypadają!!! Tak jak obiecuje producent po mniej więcej tygodniu może dwóch włosy przestały mi wypadać garsciami!! Już mam wszystko pod kontrolą :D Kocham ją :D I polecam!

Używam tego produktu od:3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:1 może 2