Fusswohl, Softening Lotion (Krem wygładzający do stóp) (stara wersja)

Fusswohl, Softening Lotion (Krem wygładzający do stóp) (stara wersja)

Krem wygładzający do stóp z serii Fusswohl zawierający masło z awokado oraz wosk pszczeli pielęgnuje przemęczoną i suchą skórę. Doskonały kompleks nawilżający z alantoiną poprawia gospodarkę wodną skóry i nadaje jej delikatny i aksamitnie gładki wygląd. Krem szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy na skórze.

Delikatnie nawilża

Sprawdza się po przeprowadzonym peelingu stóp, po doprowadzeniu pięt do ideału - w tym momencie smarując regularnie stopy tym kremem można zapobiec częstemu rogowaceniu się pięt.

Ładnie pachnie, bardzo nawilża, tłusty, zdażyło mi się kiedyś nim ręce posmarować - efekt był bardzo fajny - delikatne, nawilżone dłonie przez cały dzień :)

Czy jeszcze dostanę starą wersję?

Kupiłam ten produkt przed poprzenimi wakacjami. Skusiłam się, gdyż był niedrogi i jak na krem do stóp nie śmierdział, a wręcz ładnie pachniał! Na początku leżał bezużytecznie, ale potem, gdy zaczęłam go używać okazał się moim ulubionym. Ładnie nawilżał i zmiękczał stopy. Praktyczna, miękka tubka, z której dobrze wyciska się produkt. Był bardzo wydajny i wolno się wchłaniał, ale i tak go polubiłam. :)

Używam tego produktu od: dwóch lat

codzienniaczek

Formuła balsamu sprawia, że rzeczywiście zmiękcza i nawilża skórę, o ile stopy są w dobrym stanie. Dla stóp przesuszonych, po przejściach może być zbyt delikatna, nie ma co liczyć na dogłębne nawilżenie. Pozostawia na skórze delikatny tłustawy film, nie jest to jednak jakieś porządne natłuszczenie, wystarcza by zabezpieczyć stopy na godzinę - dwie. Po początkowym rozczarowaniu, sprawdził się stosowany po porannym prysznicu.

Poza tym:
Przyjemny, melonowy zapach.
Miękka tubka pozwala na wyciśnięcie niemal do ostatka.
Cena, szczególnie w promocji, zachęcająca.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: końcówka 1.

Nie, nie, nie...!

W sumie nie wiele mam do napisania. Lubię produkty Rossmanna, ale tym jestem bardzo rozczarowana! Tak na prawdę czuję się jakbym nic do stóp nie używała. Nie wygładza, nie nawilża i nie zmiękcza. A tak na prawdę nie robi kompletnie nic. Pomimo, że cena jest niska to uważam, że to pieniążki wyrzucone w błoto.

Ilość zużytych opakowań: 1 i używam nadal

bardzo przyjemny lekki krem do stóp:)
na dzień dobrze nawilża i zmiękcza skórę. Stopy wyglądają na ładniejsze i nawilżone:).
jak na tą cenę fajny:)

+cena
+lekkie nawilżenie
+dostępność

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Dla mnie idealny!

Używałam wielu kremów do stóp i żaden nie zrobił na mnie tak dobrego wrażenia jak ten. A kupiłam go tylko dlatego, że potrzebowałam kremu na już a miałam przy sobie za mało pieniędzy na ten, który używałam wcześniej i mi się skończył :)

+ ładny zapach
+ tani
+ bardzo zmiękcza
+ łagodzi
+ nawilża suchą skórę
+ bardzo szybko widać efekty
+ wydajny

- wolno się wchłania

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Średni

Plusy:
- przyjemnie pachnie
-fajnie się rozprowadza
- niska cena
-wydajność ( mam go od 2 miesięcy a mam jeszcze ponad połowe)
- fajnie nawilża

Minusy:

-strasznie długo się wchłania

super

Bardzo dobry krem. Porownywalny do nawilzajacego z Sholla. Pieknie pachnie (nie czuc tej miety, ktora pacvhna przewanzie kremy do stop). Bardzo dobrze sie rozprowadza, szybko sie wchlania. Pozostawia stopy nawilzone i odzywione. uzywam codziennie wieczorem. Poki co nie daje 5 gwiazdek bo nie wiem czy w ziemie bedzie tak samo dobry. Polecam.

Używam tego produktu od: druga tubka
Ilość zużytych opakowań: druga tubka

Nadal nie to

Kupiony na lato, jak to zwykle bywa z kremami do stóp.
Dużym plusem jest fajnie uczucie chłodzenia, niezbyt intensywne, ale bardzo przyjemne.
Natychmiastowo nawilża, jednak nie jest to trwały efekt. Przy codziennym stosowaniu skóra stóp jest lekko nawilżona, jednak już po 1-2 dniach odstawienia wraca do poprzedniego stanu. Nie zmiękcza twardej skóry na piętach, co u wielu osób jest problemem.
Krem nie zaszkodzi, ale też nie pomoże.
Stosunkowo długo się wchłania i pozostawia bardzo śliski film na stopach, chodzenie nie wskazane (zwłaszcza powierzchnie śliskie!), chyba że przy podpieraniu się o meble :)

Plusy
+ cena
+ zapach
+ uczucie chłodzenia

Minusy
- nie zmiękcza skóry
- nawilżenie jest niewielkie i krótkotrwałe
- lepi się i długo wchłania

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 75 ml

bardzo słaby :/

Z własnego zaniedbania mam bardzo suchą skórę na stopach. Potrzebowałam kremu do przesuszonej wręcz łuszczącej się skóry o właściwościach zmiękczających. Robiąc zakupy w Rossmannie wpadł mi w oko ten właśnie produkt. Cena kusiła bo była na niego promocja kosztował coś ok 3 zł. Przeczytałam opis i niewiele się nad nim zastanawiałam. Myślałam że wosk pszczeli da efekt dobrego nawilżenia a olejek z awocado natłuści to co suche. I ta obietnica zmiękczenia stóp. Przyznam szczerze że miałam nadzieję na bardziej zwartą konsystencję i przyjemną pielęgnację nóg... Niestety krem adekwatny do ceny czyli 3zł... Nie nawilża wcale stóp. Skóra owszem jest lekko nawilżona i natłuszczona ale gdy się go aplikuje, po wchłonięciu efekt pryska jak bańka mydlana. Nie jest to typowy krem a coś ala balsam czy mleczko bardzo lekkie lejące się. Mi to niestety przeszkadza bo chciałam bardziej zwartą formułę. Kolejna rzecz zapach... dla mnie śmierdzi surowym ogórkiem. Nienawidzę takich zapachów na pograniczu ogórka i melona sa za świeże w złym znaczeniu tego słowa. Krem nie zmiękcza wcale skóry. Roluje się :/ I do tego jest niewydajny... przy regularnym używaniu czyli codziennie raz na wieczór zużyłam go w ciągu 2 tygodni. Może przez to że aby uzyskać jako taki efekt trzeba go dość dużo nawalić na nogę... dla mnie plus bo się szybko skończył znienawidzony kosmetyk ale jeśli ktoś go polubiał to ma pecha.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: skończyło się całe jedno

dobry

Nie rozumiem aż tak niskich ocen tego kremu. Kupiłam go za ok 5 zł wiedząc, że nie nabywam kremu popularnej firmy za zł 17.... Dlatego też cudów nie oczekiwalam :P

Plusy:
+tani
+dostępny
+ladny, lekko miodwy zapach (ma w skladzie wosk pszczeli)
+ stosowany na noc regeneruje stopy, nawilża i faktycznie zmiękcza naskórek
+ miękkie opakowanie

Minusy:
w tej cenie brak :D

slaby

Niestety w Finlandii jest bardzo kiepski wybor kosmetykow, nie jest ich za duzo, wiec albo kupuje przez internet albo prosze mame o wysylke. Ostatnio kupila mi ten oto krem do stop, wiedzac, ze moje stopy sa szorstkie i suche, mimo, ze staje na glowie, zeby to zmienic. Krem ten oceniam jako przecietny. Dla mnie za malo nawilza, a i to wygladzenie moglby byc lepsze. Jest lekki i szybko sie wchlania, nie jets w ogole tlusty. Nie pachnie znienawidzona przeze mnie miete, a jakby melonem. Zuzyje go, ale juz wiecej go nie chce. W dalszym ciagu szukam dobrze wygladzajacego i odzywczego kremu do stop i nie znajduje.

Używam tego produktu od: ok 2 miesiace