Christian Dior, Diorshow Powder Backstage Makeup [Color in a Flash Loose Powder]

Diorshow powder gwarantuje naturalny i subtelny efekt, który jest nie do przecenienia; mgiełka migoczącego koloru na policzkach błyskawicznie ożywia i udoskonala rysy. Twarz wygląda naturalnie a efekt zaróżowienia twarzy jest świeży i subtelny. Odcień oraz formuła są perfekcyjnym uzupełnieniem lekkiego lub przykuwającego uwagę makijażu. Proste kształty opakowania zaspokoją gusta wielbicieli minimalistycznych czystych form. Diorshow powder to kolejny dowód Diora na to, że kosmetyczne gadżety nie tylko cieszą oko, ale potrafią być również użyteczne.

Naturalny efekt...

Wybrałam kolor 004 Spotlight Peach (delikatna brzoskwinka). Sam róż to niemalże mgiełka koloru, zatem efekt jaki daje jest bez wątpienia subtelny i naturalny. Twarz wygląda świeżo i promiennie. Róż świetnie stapia się ze skórą, dodatkowo pięknie ją rozświetlając. Na twarzy pozostaje niewyczuwalny. Gąbeczka jest miłym dodatkiem, choć na dłuższą metę niehigienicznym.

Ilość zużytych opakowań: 1: 004 Spotlight Peach

Jest ok, fajny gadzet

Fajne, eleganckie i praktyczne opakowanie.
Ladne kolory.Dosyc wydajny.
Niestety nie trzyma sie na twarzy zbyt dlugo, wlasciwie na moich policzkach po 30min juz go nie ma:(

Używam tego produktu od: opakowanie mam od ponad 3 lat

Rozowy pylek

Spodobalo mi sie opakowanie i kupilam. Pudeleczko kryje w sobie rozowy pyl pachnacy... babcina szafa kosmetyczna :) I wieeeelki aplikator, ktorym nijak nie potrafie nalozyc zadowalajacej ilosci rozu. Gabeczka zostawia na policzkach wielkie placki, wiec do nakladania uzywam pedzla (zbieram roz z zatyczki, badz z aplikatora). Teraz idzie mi juz zgrabniej, ale na poczatku pylilam rozem niczym maka po stolnicy ;)

Do samego rozu nie mam zastrzezen. Ladnie trzyma sie na skorze, pachnie, baaaardzo podoba mi sie chlodny rozowy kolor (to chyba odcien 003), a drobinki sa subtelne. Co do wydajnosci to nie wiem, gdyz ze wzgledu na zapach, uzywam tego rozu tylko jesienia i zima (kojarzy mi sie z chlodniejszymi porami).

Opakowanie trwale i eleganckie. Radze jednak otwierac delikatnie, w przeciwnym wypadku chmurka rozowego pylu gwarantowana.

Używam tego produktu od:2 lata

aplikacja na NIE

Mam odcień 003-blady róż.Śliczny odcień z rozświetlającymi -ale nie nachalnie-drobinkami.Dodaje świeżości ,rozpromienia...i pięknie pachnie.Ale aplikacja jest tak mało komfortowa,że używając puszku nie wyobrażam sobie nakładania ciemniejszych odcieni bez plam itp...Próbowałam strzepywać z puszku na pędzel,odkręcałam opakowanie i zanurzałam pędzel w słoiczku,ale to prowizorka i do tego nie tylko policzki były w różu....Tak więc nie najlepszy pomysł...

Używam tego produktu od:jakiś czas

fajne to

luksusowe opakowanie, piekny kolor-peach, fajny efekt rozswietlenia, trwaly, ale aplikacja do bani ta gabeczka a raczej gąba-jest ogromna i nieprzydatna raczej,
ale ogolnie fajny puderek

Używam tego produktu od:1mies

Gdyby nei ta aplikacja:)

Kupilam ten roz na Ebay,dalam smieszne pieniadze za niego,mam kolor "Star Brown",rumience sa bardzo naturalne,dlugo sie utrzymuje na policzkach,wszystko cacy,gdyby nie aplikacja:(
gabeczka ktora jest w tym rozy moim zdaniem nei nadaje sie doniczego,robi straszne plamy,tym bardziej ze mam dosc ciemny odcien...
tak wiec kombinuje na prawo i lewo by jak najlepiej i najoszczedniej naniesc na pedzelek
dlatego dalam mu 4 nie bede czepiac opakowania,liczy sie to co w srodku:D
ale ogolnie bardzo dobry prodkukt:),

Używam tego produktu od:tydzien

rumieńce jak naturalne :)

Wypróbowałam kilkakrotnie ten róż, z pewnośćią go kupię, ponieważ rzeczywiście daje bardzo naturalny efekt, kolor, który testowałam to ten ze zdjęcia - chłodny, piękny róż. Muszę Wam, drogie posiadaczki tłustej cery powiedzieć, że spokojnie możecie po niego sięgnąć bez obawy, że będziecie błyszczeć jak paczka smalcu. Z opisu można sądzić, że iskrzące drobinki dodają mega blasku cerze co jak wiadomo nie zbyt pasuje tłustym cerom, ale te iskierki to maleńkie drobinki, jest ich bardzo mało i czasem twarz zamigocze jak od bardzo drobnego brokatu ale ogólnie róż ten wręcz matuje i nie ma w sobie nic z rozświetlacza (przynajmniej ten kolor, nie wiem jak sprawa ma sie z innymi kolorami).
Sposób aplikacji rzeczywiście wymaga wprawy bo gąbeczka dozuje produkt jak jej się podoba ale drogie panie - nie sposób z nim przesadzić, nadmiar można poprostu strzepnąć dłonią.
Niestety nie trzyma sie zbyt długo i by był widoczny caly dzień będzie to wymagało kilkakrotnych poprawek.
Opakowanie - gadżecik ładny, i tak naprawdę trudno się mu oprzeć :)))

Używam tego produktu od:kilka razy
Ilość zużytych opakowań 0

dobry, ale bez rewelacji

Posiadam odcien 004 i uzywam na oczy, nastepnie kredka i tusz, pozostawia niemal niewidoczne drobinki ale jednak jest to roswietlenie. Opakowanie ślicze, produkt jak sadze wydajny lecz mnie nie odpowiada ten sposob aplikacji, byc moze jeszcze nie mam wprawy i nieco rozsypuje podczas nabierania produktu. Ogolnie moge polecic, bardzo fajnie miec taki gadzecik w torebce;)

Używam tego produktu od: 6 miesiecy

fajny

Mam kolor brzoskwiniowy.
Nie jest specjalnie widoczny, ale pięknie rozświetla i oźywia/odświerza twarz.
Bardzo przyjemny w aplikacji.
Śliczne i praktyczne pudełeczko.
Wydajny.

Fajny gadżecik, zwłaszcza na wakacje.

super

Mam odcien 006 opalony kolorek. Doskonaly jako bronzer. Uzywam nie tylko na policzki ale i reszte twarzy,bo daje efekt pienkej opalinizny i udoskonala cere. Jako roz troche za malo intensywny dla mnie,bo niemal niewidoczny na ciemnej karnacji.
Bardzo polecam. Pudeleczko piekne
4 gwiazdki poniewaz krotko uzywam,wiec nie wiem co zaobserwuje jeszcze;)Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Kupiłam jeszcze odcien rózowy, ale na ciemniejszej karnacji kompletnie go nie widac.

super

od dluzszego czasu szukalam rozswietlacza a zachecona opiniami wizazanek postanowilam nabyc ten diorowski gadzecik.posiadam kolor012dream light.jest super.ladnie rozswietla oczy i policzki.twarz wydaje sie swieza i promienna.jestem zdecydowanie na tak.

Używam tego produktu od:od dzis

Doskonaly rozswietlacz !!!

Szukalam rozswietlacza i zaproponowano mi wlasnie Diorshow Powder o numerze 012 Dream Light ze swiatecznej kolekcji Diora Limelight. Perfumowany, iskrzacy proszek ma kolor delikatnego ecru-bezu ze srebrnymi drobinkami. Kolor na policzkach jest bardzo subtelny, zapewnia delikatna poswiate, dlatego nie stosuje jako roz, lecz jako rozswietlacz oczu i policzkow. Srebrne drobinki pieknie iskrza.
Opakowanie to prawdziwe cudenko.
Co do aplikacji, to nie uzywam dolaczonej gabeczki, lecz pedzlem zgarniam proszek z plastikowego, ochronnego wieczka.
Kusi mnie teraz Catwalk Pink 003... :)

Używam tego produktu od:grudnia

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!