Tondeo, Cerion Eco, Prostownica ceramiczna

Tondeo, Cerion Eco, Prostownica ceramiczna

Profesjonalna prostownica z pełnoceramicznymi płytkami pokrytymi diamentowo-krystaliczną powłoką.
- specjalistyczna ceramika z czarną diamentowo – krystaliczną powłoką
- moc 170 Watt
- ekstremalnie szybkie nagrzewanie (kilka sekund)
- długotrwały efekt prostych włosów
- zmniejsza możliwość uszkodzeń włosa
- pomaga włosom w zachowaniu odpowiedniej wilgotności
- odmładza włos i daje mu nowe życie
- zwiększa połysk włosów
- szybkość , efektywność
- najwyższej jakości płytki, idealnie gładkie i pełnoceramiczne zabezpieczają całkowicie przed elektryzowaniem się włosów
- zabezpieczenie przed gorącem (izolacyjna obudowa z najwyższej jakości tworzywa sztucznego –THERMOPLUS)
- szerokość płytek 28mm
- doskonale nadaje się również do kręcenia włosów
- oszczędność zużycia prądu
- kabel długości 2,8m
- max.temperatura 220 stopni C
- poręczna w użyciu dzięki ergonomicznemu kształtowi
- możliwość regulacji temperatury od 160 do 220 stopni.

bardzo dobra ale nie doskonała

Prostownice mam juz jakies 3 lata moze 4 ,nic sie nie popsulo ,sprawna.Bardzo szybko sie newa ,nie niszczy wlosow.. dobrze prostuje ,chodz po takim czasie mam wraznienie ze moje wlosy poprostu przyzwyczaily sie juz do niej i lekko sie uodpornily ,podoba mi sie ze nagrzewa sie do 230 stopni:) a nie jak wiekszosc do 190:).Jak sie zepsuje kupie ghd:)

Używam tego produktu od:3-4 lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Nie

Wydałam na tą prostownice sporo kasy i byłam pewna, że będzie idealnie prostować, prostownica bardzo szarpała moje włosy a żeby pasmo było idealnie gładkie trzeba było przejeżdżać po nim wiele razy. Myślę, że absolutnie nie warta swojej ceny! Oddałam ją po 3 dniach.Włosy również elektryzowały się. Teraz mam prostownice za 100zł i jest o niebo lepsza od tej.
Używam tego produktu od:2009

Jak najbardziej polecam!

Ta prostownica jest ze mną już dobre 5 lat.
Wcześniej używałam babyliss pro i jakichś tańszych, bez konkretnej marki.
Muszę przyznać, że jest rewelacyjna - bez dwóch zdań.
Przede wszystkim świetnym rozwiązaniem są nakładki, dzięki którym można prostować włosy bez żadnego problemu i obawy że poparzymy sobie palce.
Regulacja temperatury, podobno teraz to już chyba standard jednak 5 lat temu nie było to takie wszechobecne.
Powłoka - nic, kompletnie nic się z nią nie dzieje, nie ściera się, jest taka jak w momencie, gdy kupiłam prostownicę. Odporna na upadki i wszelkie inne ekstremalne warunki [dużo podróżuję, jestem zabiegana więc często trafia do walizki zaraz po wyłączeniu].
Jeśli nie używacie kosmetyków przeznaczonych do prostowania włosów to myślę że żadna prostownica w optymalnej cenie nie da wam efektów jakie byście chciały uzyskać.
Prostuję nią włosy prawie codziennie, czasem są humorzaste, a czasem się spieszę, ale zawsze przy używaniu chociażby jedwabiu czy termoaktywnych kosmetyków wszystko jest tak jak być powinno.
W przeciwieństwie do poprzedniczek efekt [włosy mam cienkie, farbowane, cieniowane i trochę zniszczone] utrzymuje się cały dzień, a i przy odpowiedniej długości włosów do następnego mycia.
Polecam każdej z Was, cena nie jest wygórowana, jeśli będę miała naprawdę zbyt dużo kasy albo gdyby [odpukać] ta się zepsuła, najwyżej kupię porcelanową.

ok,ale moglaby być lepsza!

prostownicę kupiłam oczywiście pod wpływem pozytywnych ocen na wizażu. efekt jest dobry, ale nie rewelacyjny.
plusy:
- bardzo szybko się nagrzewa
- prostowanie nawet niesfornych długich włosów (do połowy pleców) zajmuje ok. 10-13 minut
- bardzo dobrze sunie po włosach
minusy:
- włosy czasami się elektryzują
- I EFEKT: nie jest wcale taki trwały, jak zapowiada producent. oczywiście zależy on przede wszystkim od stanu i kondycji włosów, ale w zetknięciu z deszczem czy chociażby wilgotnym powietrzem- loki i fale królują.
niestety trochę się rozczarowałam, zwłaszcza za cenę ponad 300 zł.Używam tego produktu od:1 rok
Ilość zużytych opakowań:

Super Zelazko:))))

nie znam lepszej!moje wlosy naleza do gatunku tych ciezko ukladajacych sie,prostownica swietnie je prostuje,wlosy sa proste do nasteonego mycia.Nie szarpie wlosow jak inne,nie elektryzuje,nei niszczy(chociaz pewnie zobaczymy to za pare lat:))poki co jestem z niej baaaardzo zadowolona,mam z regulacja temperatury daje na 180 stopni i wloski sa jak drucikiiii ahhh

Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:

Nie warto !

Zamówiłam tą prostownice w sklepie internetowym za 260 zł i gdy ją dostałam byłam bardzo rozczarowana. Fakt, że bardzo szybko się nagrzewa, ale szarpie włosy. Jej budowa daje wiele do życzenia min. ostre, niedoszlifowane krawędzie (za tą cenę powinny być gładkie) Mimo iż producent obiecywał, że włosy nie będą sie elektryzować to i tak się elektryzowały. Ta prostownica to jedna wielka porażka!! Jak najszybciej odesłałam ją z powrotem w dodatku miałam duże problemy z odzyskaniem tej dużej kwoty pieniędzy. Teraz mam prostownice Holden, która jest idealnie wyprofilowana i świetnie prostuje za 30 zł.

Używam tego produktu od:styczeń

super!

Prostownica jest świetna! Prostuje włosy idealnie i szybko co u mnie udawało się do tej pory tylko fryzjerce. Otatnio zauważyłam, że nawet po deszczu nic się nie dzieje a mam włosy z natury kręcone i kiedy miałam inną prostownicę nawet mała dawka wilgoci powodowala skręcanie się w sianowate loczki. Włosy są lśniące i gładkie. Mam długie włosy ale prostowanie tą prostownicą nie sprawia wiekszych problemów. Stosunek jakości do ceny jest naprawdę korzystny. Szczerze polecam!

Jestem zadowolona

Mam włosy cienkie i delikatne, a do tego lubią się puszyć i falować. W wilgotnym powietrzu lub na deszczu kręcą się w loczki :p:

Miałam problem z wyborem wersji Tondeo. Wybierałam między Eco Cerion a Active Cerion. Wybrałam Eco-Cerion z możliwością regulowania temperatury, bo tej aktywnej jonizacji jakoś nie bardzo wierzę... Mnie głównie przekonało do Eco-Cerion to, że: jest regulacja (można sobie dozować temperaturę wg potrzeb - mniejszą do poprawek, odpowiednią do normalnego prostowania) , jest jonizacja, a cena jest niższa o ok. 40zł. Prostownicę kupiłam za 269zł

Testowałam na różnych ustawieniach temperatury i chyba jednak najlepiej wypada przy ok 190 st.C, nie muszę koniecznie prostować następnego dnia. Przy 180 stopniach może być, ale przy wilgotniejszej pogodzie zaczynają falować. Nie mam odwagi spróbować powyżej 200 stopni :)

Prostownica gładko sunie po włosach, jest lekka i poręczna. Ma długi, solidny kabel. Dziewczyny skarżyły się, że jest nieładnie wykończona. Ja nie mam większych zastrzeżeń, owszem, miała dwa plastikowe zadziorki, ale sobie delikatnie je spiłowałam pilniczkiem. Płytki dobrze się stykają. Nie widzę potrzeby stosowania ochronek przed temperaturą, nie udało mi się nią poparzyć ;)

Dodatkową zaletą jest jej momentalne nagrzewanie się! W ogóle nie ma jej jak porównywać do zwykłej metalowej z marketu, bo nie ma do czego. Jestem bardzo zadowolona z tej prostownicy, tym bardziej, że widzę różnicę na włosach - przy stosowaniu dobrych, profesjonalnych odżywek i tej prostownicy poprawiła mi się ich kondycja i nawilżenie. Przy starej prostownicy nie widziałam żadnych pozytywnych rezultatów...

Ogólnie: szczerze polecam! Warto!

Ilość zużytych opakowań: :) ciągle ten sam model ;)

Bardzo mi sie podoba

Wszystko to co jest w opisie tej prostownicy to prawda. Uzywałam wcześniej prostownicy za 30 zł wiec efekt był widoczny od razu. Trzeba jednak uzywać preparatów do prostowania lub dobrych odżywek bo mimo wszystko temperatura szkodzi włosom. Udało mi sie kupic w sklepie internetowym za 269 zł i prostownica była nastepnego dnia.

Używam tego produktu od:tygodnia

Dobra ale nie doskonała

Kupiłam ją ze względu na wysokie oceny na Kwc oraz w wątku o prostownicach. Poprzednia, którą miałam była zupełnie z innej kategorii, gdyż nie był to produkt profesjonalny.
Uważam, że jest dobra, ale nie genialna. Owszem prostuje, ale za tą cenę to oczekiwałabym bardziej spektakularnych efektów. Nie widziałam żadnego odżywiania włosów, że nie wspomnę o końcówkach, które co tu kryć -niszczą się i tyle. Używam jej rzadko, tylko na wyjątkowe okazje.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

Jakieś 3miesiące temu kupiłam tą prostownice,jestem zadowolona,jest lekka,poręczna,niewielka,szybko się nagrzewa i dobrze prostuje.W porównaniu z prostownicą mojej fryzjerki jest rewelacyjna,narazie nie widze żadnych ubocznych skutków częstego prostowania,aczkolwiek jeszcze nie wiem czy to jest mój KWC stąd 4+.Polecam :).

Używam tego produktu od:3miesięcy
Ilość zużytych opakowań:-

Profesjonalny towar!

Jestem zachwycona efektami! W swoim życiu miałam już kilka prostownic, ale nigdy tak doskonałej! Włosy wyglądają jak po wyjściu od fryzjera! Odkąd jej używam nie mam pojęcia co znaczą puszące się, niesforne, trudne do ułożenia włosy. Prostowanie zajmuje mi 10 minut, a efekt utrzymuje się do następnego mycia. Dodatkowym plusem jest możliwość kręcenia włosów, więc mam dwa w jednym :-)

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań::-]