Herbal Essences, Odżywka do włosów

Herbal Essences, Odżywka do włosów

Podobnie jak szampony z tej serii, piękny ale i silny zapach. Ładnie odżywia i nawilża. Poprawia ich kondycję. Jeśli potrzyma się ją na włosach długo ma się gwarancję pięknie pachnących włosów aż do następnego mycia.
Dostępna w dwóch wariantach: do włosów farbowanych (owoc dzikiej róży, jojoba, witamina E) i zwiększający objętość (chryzantema, kwiat pomarańczy, kminek).

Cena: 8zł/ 200ml

Świetne

Podobnie jak szampony z serii - odżywki są świetne.

Stosowałam obie odżywki. Ślicznie pachną, różowa świetnie nawilża włosy, żółta trochę mniej, ale wystarczająco ;) Włosy świetnie się rozczesują, są lśniące, gładkie i w ogóle super;) Żółta rzeczywiście dodaje objętości.

Używam tego produktu od: około pół roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

Jest świetna, jak najbardziej polecam.

Mam wersję dodającą objętości włosom, kupując ją nie do końca byłam przekonana. Ma bardzo ładny zapach utrzymujący się długo na włosach u mnie około 2 dni:). Nie lubie osobiście odżywek do spłukiwania, ale dla takich efektów warto. Włosy rzeczywiście unoszą się, są wygładzone, lśnią się, odżywka nawilża je. Włosy są miekkie, łatwo się rozczesują.

Natural Volume

Jeżeli gdzieś jeszcze znajdę to na pewno kupie, ponieważ odzywka jest bardzo dobra jak większość ze starej serii. Odpowiednio pielęgnuje włosy, nawilża, wygładza, ułatwia rozczesywanie. Zauważyłam tez, ze moje włosy po jej użyciu naprawdę odbijają sie od nasady i sa bardziej puszyste. Warto.

Używam tego produktu od: mies.
Ilość zużytych opakowań: w tr. 1

Pięknie pachnie

Miałam wariant Natural Volume, zwiększający objętość. Odżywka o odurzająco intensywnym zapachu cytrusów. Ma idealną jak na odżywkę konsystencję budyniu i kolor żółty. W trakcie spłukiwania bardzo mocno pachnie i wygładza włosy. Rzeczywiście zwiększa ich objętość. Włosy są puszyste( no właśnie, sypkie, ale matowe, nie błyszczą się). Mimo wspaniałych składników zapachowych(chryzantema, kwiat pomarańczy, kminek)i idealnej konsystencji to na pewno nie jest odżywka dla moich włosów, zbyt mało pielęgnuje. Ale w tej cenie jest super, Ja kupiłam za 1,45 euro na totalnej wyprzedaży i podejrzewam, że już jej nie ma bo weszła seria w nowych opakowaniach.

Używam tego produktu od:2 m-ce

Już nie

Odżywka miała cudowny zapach. Miałam wersję z różą na opakowaniu, chociaż dla mnie pachniała raczej jabłuszkami. I na tym był koniec plusów, bo odżywaka nic nie robiła z moimi włosami. Już nie kupię z prostej przyczyny nie można jej już dostać w drogerii.

Używam tego produktu od:parę lat temu
Ilość zużytych opakowań:trochę ich było

Jest OK!

Naprawdę dobra odżywka! Nie obciąża włosów, świetnie je odżywia - już bezpośrednio po jej spłukaniu włoski były bardziej miękkie i gładkie. No i ten zapach... :). Moje włosy odbudowały się po 2 latach prostowania! Naprawdę polecam :).

Używam tego produktu od:pół roku

Dobra!

Szok! Odżywka za grosze, chemiczna, a jak dobra!
Ślicznie pachnie. Zapach utrzymuje się na włosach długo.
Wydajność, cena, wiadomo. Świetnie wygładza, rozczesuje włosy.
NIE OBCIĄŻA, I NIE POWODUJE PRZETŁUSZCZANIA WŁOSÓW. To dla mnie bardzo istotne.
Poki co, nie zamierzam jej zmieniać. Dla mnie, zachowuje się bardzo podobnie do odżywek Clinique.

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1/4

Dobre uzupełnienie szamponu

Tak, jak szampon z tej serii - najepsza odżywka z chemiczych.
- zwiększa połysk
- nie powoduje oklapywania włosów
- nie wzmacnia, ale i nie osłabia
- bardzo ładnie pachnie
- ułatwia rozczesywanie

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

ajajaj:)

Kupiłam tę odżywkę aby mieć komplet z szamponem, bo najzwyczajniej w świecie nie potrafię się oprzeć zapachowi:D (posiadam wersję żółtą). I jestem zadowolona - włosy po użyciu są mięciutkie, lśniące, łatwo się rozczesują i nie elektryzują się. Muszę przyznać, że spece od tworzenia tego kosmetyku to niezłe cwaniaki - żeby stworzyć taki uzależniający zapach?! ;)

Używam tego produktu od:kilku dni

ten zapach!

Ulubiona to ta różowa, dla włosów farbowanych-wciąż wracam...Odżywka ma gęstą, treściwą konsystencję, dokłądnie pokrywa moje włosy świetnie nawilżając. No i ten zapach, boski, utrzymuje się na włosach przez cały następny dzień, niejeden raz zebrałam za to komplement:-)

Używam tego produktu od:lat
Ilość zużytych opakowań:wiele

Ach, ten zapach...

Włosy po użyciu są mięciutkie, lśniące, łatwo się rozczesują. Najwspanialszą rzeczą jak dla mnie jest ten zapach - piękny i utrzymujący się długo po myciu... Tylko buteleczka malutka...

Używam tego produktu od:prawie roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie trzeciego

nie dla mnie

Odżywka wyraźnie mi nie podeszła. Mam wersję dla włosów farbowanych, suchych lub zniszczonych. Czyli takich jak moje - farbuje włosy na blond, są suche i wszystko robię, aby nie były zniszczone. Ta odżywka mi w tym raczej nie pomaga. Oczywiście nie oczekiwałam spektakularnej regeneracji od kosmetyku kupionego za 5 zł na promocji, ale przynajmniej jakiegoś doraźnego nawilżenia i wygładzenia włosa. Odżywka pachnie sztucznie, bardzo ułatwia rozczesywanie (to chyba jej największy atut), jednak włosy się po niej trochę elektryzują i są takie dziwne w dotyku.