Bielenda, SPA Morska Kuracja, Luksusowa maseczka długotrwale nawilżająca

Bielenda, SPA Morska Kuracja, Luksusowa maseczka długotrwale nawilżająca

Maseczka głeboko nawilżająca, bogata w oligo- i mikroelementy, wzmacnia naturalne funkcje ochronne skóry, natychmiast poprawia jej stan nawilżenia. Napina i tonizuje skórę.

Całkiem-całkiem

Lekka szybko i dobrze się wchłania. Lekki niedrażniący zapach typowy dla morskich ekstraktów. Całkiem nieźle nawilża ale zmarszczek - tych od przesuszenia raczej nie zlikwiduje najlepiej. Dobra dla młodych osób do profilaktyki nawilżania. Czasem zostawiam ją na dłużej jak krem i jest ok. Pod makijaż nie próbowałam.

Używam tego produktu od:paru m-ch
Ilość zużytych opakowań:ok 4

Dobrze nawilża

Działa- skóra jest nawilżona i rozjaśniona, wypoczęta. Po 10 minutach maseczka nie wysycha, dość łatwo zmyć ją z twarzy, ma roślinny przyjemny zapach. 1 opakowanie wystarcza na 2 razy (twarz i szyja). Warto spróbować (zwłaszcza za taką cenę).

fajna

Jedna saszetka starcza na 3 razy. Ma kolor seledynowo turkusowy, jest raczej rzadka. Potwierdzam to, co mówiły poprzednie recenzentki - maseczka nie wchłania się i nawet po ok. 20 minutach jej dość gruba warstwa pozostaje na twarzy. Radzę sobie z tym ścierając nadmiar lekko wilgotną celulozową gąbeczką.
Po pozbyciu się nadmiaru kosmetyku okazuje się, że skóra wyraźnie została wygładzona, odżywiona i lekko pojaśniała. W moim przypadku nic się nie lepi, ani nie jest przetłuszczona. Poza tym, jest to mało istotne, ponieważ maseczki używam na noc i na wierzch aplikuję jeszcze porcję kremu na noc.
Rano skóra jest naprawdę w lepszej kondycji a stan ten utrzymuje się przez cały następny dzień.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:kilka saszetek

tylko nawilża

Nie wiem czemu producent obiecuje gruszki na wierzbie ;) Ja kupując tę maseczkę, raczej nie wierzyłam w żadne czary mary o napinaniu, tonowaniu skóry, Spa i innych cudach. Chciałam w miarę dobrego nawilżacza i kupiłam go. Pod tym względem Bielana nie zawiodła. Jednym słowem przyjazna maska, ale bez cudów :)Używam tego produktu od:

nic specjalnego

Liczyłam na coś więcej,ale rozczarowałam się.Nie nawilża a tym bardziej długotrwale,zapach też nie kojarzy mi się ze Spa.Dziwnie zasycha tworząc skorupe na twarzy i to bardzo nieprzyjemne uczucie,nie ma co się rozpisywać,już jej nie kupie.

nie.....

Również nabyłam tą maseczkę i prawdę mówiąc nie jestem z niej zadowolona. Zadnych spektakularnych efektów nie zauważyłam. Nie będe opisywała własciwości tego specyfiku, ponieważ zrobiły to już poprzednie recenzentki, z którymi się zgadzam.W każdym razie liczyłam na trochę więcej.

Mieszane uczucia

Podobnie jak poprzednia recenzentka, mam mieszane uczucia co do tej maseczki. Jest bardzo lekka, wręcz rzadka- konsystencją i zapachem przypomina trochę " Minerały" Daxa. Niestety mało wydajna, u mnie na raz poszła cała saszetka, wchłania się jako tako, pozostawia bardzo tłustą warstwę, którą musiałam usuwać wodą. Żadnych spektakularnych efektów nie widzę, owszem buzia gładka, dobrze nawilżona, ale ja wiem ??

sama nie wiem

Wyobrażałam sobie troche inaczej działanie tej maseczki. Za dośc wysoką cenę otrzymujemy...taki sobie produkt. Nie mówię, że zły, ale nie rewelacyjny. Wydajnośc - średnia. Jedno opakowanie wystarcza na dwa zastosowania. Kolor ładny, bladozielony. Zapach słaby, dla mnie mało relaksujący. Raczej rzadka, trzeba uważać przy nakładaniu. Nie podrażnia, słabo się wchłania. Trzymałam ją 20 minut i sporo zostało do wmasowania. Wbrew nazwie - jest to dla mnie raczej kosmetyk odżywczy, a nie nawilżający, nie wiem, jak przyjmnie go cera mieszana, o tłustej nie wspominając. Po wmasowaniu skóra jest przyjemna, ale raczej natłuszczona, nie nawilzona...tylko nie na powierzchni, a w środku. Chciałam nadmiar wytrzec w serwetke, ale wycieranie twarzy juz nic nie daje. Trochę się lepi, czuję sie raczej jak po bogatym, odżywczym kremie na noc, dokładnie wypacykowana...Spektakularnych efektów nie dojrzałam, ale mam cerę zadbaną, więc nie odejmuję gwiazdek. Wydaje mi się, ze maseczka będzie dobra dla skóry suchej i zmęczonej, a nie dla tej, która potrzebuje nawilżenia. Maseczka z AA czy Bielendy Botox Effect są o wiele lepsze.