Guerlain, Divinora, Silky-Smooth Foundation Fluid, Semi-Matt SPF12

Guerlain, Divinora, Silky-Smooth Foundation Fluid, Semi-Matt SPF12

Podkład dający półmatowy efekt. Znakomicie się rozprowadza, rozświetla twarz i wytrzymuje cały dzień. Nawet pod koniec dnia twarz wygląda świeżo.

Podziękuję narazie...

Mam odcień 520- beige clair.

Moje odczucia co do tego podkładu nie są pozytywne. Może za dużo oczekiwałam?
Najpierw plusy. Odcień- piękny, jak muśnięta słońcem. Wygodny dozownik, pozwala nałożyć tyle podkładu, ile potrzebujemy. Konsystencja świetna, krycie wystarczające.

To koniec pozytywów. Moje i mojej skóry odczucia:
- podkreśla pory i suche skórki
- pod koniec dnia zostawia żółte smugi
- wałkuje sie pod wpływem potu
- świecę sie po 1 godzinie.
- skóra wygląda starzej... (podkreślone pory, zmarszczki)

Nie dorównał MF lasting performance.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: około 70% jednego

To był mój ulubiony podkład:)

Zupełnie nie rozumiem, dlaczego Guerlain wycofał ten podkład ze sprzedazy:( Taki świetny kosmetyk i jak mówiły Panie w perfumeriach świetnie się sprzedawał. Miał dość lekką konsystencję, śliczny fiołkowo- różany zapach i ładnie rozprowadzał się na twarzy. Dobrze krył, u mnie buzia wyglądała nieskazitelnie, matował delikatnie ( raczej to był jak wskazywała nazwa półmat), ale twarz nie błyszczała. Nie tworzył maski, delikatnie stapiał się ze skórą. U mnie raczej trwały, ale nie za bardzo- ale 8 godzin trzymał się bez zarzutu, może jedynie należało przypudrować nosek. Szkoda, że już go nie ma:(

Używam tego produktu od:używałam kilka lat
Ilość zużytych opakowań:2-3

hmm...ladnie pachnie

Mial byc srednio kryjacy i utrzymywac na twarzy caly dzien...ani jedno ani drugie.Wyglada bardzo,az za bardzo naturalnie,znika z twarzy niemal po 2 godzinach.Plusy za najpiekniejszy zapach roz i za wydajnosc.Dodaje ta recenzje tak sobie bo i tak nie mozna juz go kupic.Moze i dobrze...

Używam tego produktu od:uzywalam go 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań:1/2

ulubiony

Moj ukochany fluid. Niestety, z tego co sie orientuje to juz go wycofali:( W prefumeriach mozna jeszcze znalezc pojedyncze opakowania, ale niestety nie w moim odcieniu cery:(

Pieknie pahcnie, dobrze wygladza i utrzymuje sie caly dzien.

Jesli by sie pojawil kupilabym ponownie.

Używam tego produktu od:1,5roku

Cudowny

Podkład ten jest rewelacyjny. Mam cerę mieszaną, na policzkach lekkie zaczerwienienia. Zawsze miałam problem z kupnem podkładu, które jednocześnie bardzo dobrze by krył ale i dawał delikatny mat. Ten właśnie taki jest. Świetny, rewelacyjny. Brak mi słów. Trzyma się cały dzień. Obecnie używam go na przemian z Heleną Rubinstein Spectacular (odkrycie ostatniego miesiąca). Zwykle kupowałam podkład, do którego nigdy nie powracałam po jego zużyciu. Guerlain był tym pierwszym, który zakupiłam po raz drugi bez dłuższego zastanowienia się. Na jednym opakowaniu HR Spectacular również się nie skończy. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

uzależnienie

Podkład jest pólpłynny, ładnie się rozprowadza i nie pozostawia smug. Nakładam go gąbeczką i daje efekt świeżej, zdrowej skóry, nie powoduje podrażnień, a przede wszystkim nie tworzy efektu maski.

Niewątpliwą zaletą podkładu jest to, że w składzie znajduje sie filtr 12 oraz śliczny zapach... delikatny, kwiatowy ktory mnie uzależnił. Opakowanie? Niczym fiolka luksusowych perfum, ale w końcu to Guerlain.

Ulubiony!

baaardzo przyzwoity

był to mój pierwszy "wysokopółkowy" podkład, więc darzę go wielkim sentymentem

miała kilka buteleczek w kolorach 520 i 540

podkład łatwo się rozprowadza, wygląda naturalnie, trwały, komfortowy dla skóry, kolory dla mnie idealne (lekko żółtawe)

zmieniłam go na inny, bo zaczął mi podkreślać suche skórki i błyszczeć po kilku godzinach, ale były to czasy, w których za wszelką cenę dążyłam do wysuszenia swojej cery...

moja mama jest mu wierna do dzisiaj, mimo że podsuwałam jej inne podkłady do wypróbowania

byłam z niego zadowolona, więc jak będzie okazja na pewno kupię go ponownie

Używam tego produktu od: kilku lat

super wydajny

Za tą cenę spodziewałam sie czegoś lepszego, ale jednak nie narzekam na ten podkład. Zdecydowanie wole go używać w zimie i jesienią, lepiej mi sie wtedy "trzyma" na skórze, mam wrazenie ze jest za ciezki na lato. W zimie się świetnie sprawdza:)

Jest bardzo wydajny, przyjemnie sie rozprowadza, ładnie matuje skórę, jest trwały, trzyma sie dosyć długo, przynajmniej w pracy przez 8 godzin jestem spokojna, ze nic sie nie dzieje z moim makijażem.
Jednak nie widzę efektu rozświetlenia na mojej buzi.

Plusik też za bardzo piękną buteleczkę - taki powiew luksusu:)

i nadal szukam swojego idealnego podkładu...

Używam tego produktu od: ponad roku

zdecydowanie nie dla mnie

Czasami zdrady nie wychodza na dobre. Otoz porzucilam Pure Light Diora dla tego produktu. Zupelnie niepotrzebnie. Mial byc podobny z dokladniejszym tylko zmatowieniem. I to sie sprawdzilo z jednoczesnym podkresleniem suchych skorek, wyolbrzymieniem niedoskonalosci, trudnym rozprowadzeniem. Uhhh...Moja cera kiepsko wyglada. Spedzam wiecej czasu na nalozenie podkladu niz dotychczas. Divinora w ogole nie wspolpracuje z korektorem i sypkim pudrem. Jejku i ta maska na twarzy, podkreslone pory. Nie o to chodzilo. Absolutnie nie jest "silky". Czeka mnie katorga polroczna bodaj na zuzyciu tego fluidu. Potem wracam do KWC Diora.Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań:pierwsze ostatnie
Zrujnowalam swoj portfel, wrocilam do Pure Light Diora ze skrucha. Chocbym miala dlugo pokutowac za taki wydatek. Za to z cera warta grzechu

przeciętny

Oczekiwałam po nim dużo więcej aniżeli dostałam.
Wyobrażałam go sobie jako podkład idealny a taki niestety nie jest.
Matuje, utrzymuje się na twarzy cały dzień, jednak podkreśla wszelkie niedoskonałości i rozszerzone pory.
Dodatkowo trochę wysuszył mi skórę pod oczami.
Twarz wyglądała dość normalnie - żadnej rozświetlonej czy promiennej cery nie miałam..
Dopiero po użyciu Meteorytów cera nabrała blasku.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

fajny

uzywam go od 3 tygodni-kupilam, gdyz teraz w tropikalne lato potrzebuje czegos co mnie troszke zmatowi,ale nie wysuszy mojej i tak suchej skory.wybor padl na divinore i byl sluszny.podkladzik latwo sie rozsmarowuje, matuje ale jednoczesnie pozostawia skore nawilzona.nie tworzy maski, ma przyjemny zapach i dlugo sie utrzymuje(podklad), jedyny minus-za ta cene moglo byc chociaz 30 ml

Używam tego produktu od:3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:ciagle pierwsze

średniak

Mimo, że znalazłam już prawie-ideał w postaci Double Wear , sięgnełam po numer 520 Guerlaina.
Ponieważ najbardziej obrazowe są są dla mnie recenzje, które porównują konkretne produkty, taką właśnie popełnię.
G. wygrywa o całą długość jeśli chodzi o opakowanie. Jest go co prawda mniej niż E.L. ale za to ma wygodną, pasująca do dłoni butelkę z pompką. Nic się nie wylewa, nie brudzi, duży plus. Przyjemnie pachnie.
G. daje niezwykle delikatny, bardzo naturalny, świetlisty efekt - skóra wygląda naprawdę świeżo, nie ma kszty efektu maski, który jednak zdarza się E.L. (przy nałożonej większej ilości).
Oba matują podobnie.
G. nie nadaje się na chwile problematyczne, słabo kryje, ładnie wyrównuje cerę ale nie ma szans na sprytne ukrycie niespodzianek.
Ogólnie jest dobry.Używam tego produktu od:2 m-ce
edit:
Odbieram gwiazdki, niestety. Zauważyłam brzydkie zbieranie się podkładu w porach i zmarszczkach, szybko znika z twarzy pozostawiając nieregularne plamy. Niestety, kolejnego nie będzie. Trwałość pozostawia bardzo wiele do życzenia.